Merkez Ankara ödeme planı

Merkez Ankara ödeme planı

Merkez Ankara detaylı ödeme koşulları bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Merkez Ankara projesi 10 blok halinde yükseliyor.

Merkez Ankara'da 120 ay vade imkanı!

Merkez Ankara'da 120 ay vade imkanı sağlanıyor. Ankara Yenimahalle'de hayata geçirilen proje 17 bloktan meydana geliyor. 

Merkez Ankara fiyat bilgisi!

Merkez Ankara fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. Ankara Yenimahalle ilçe sınırları arasında inşa edilen projede satışlar devam ediyor.

Merkez Ankara'da yüzde 10 peşinatla!

Merkez Ankara'da yüzde 10 peşinatla ödemeler yapılıyor. Pasifik İnşaat ve Çiftay İnşaat ortaklığında hayata geçirilen proje 17 bloktan meydana geliyor.

Merkez Ankara ödeme planı!

Ankara'nın şehir merkezindeki en büyük arazisi eski EGO Garajı'nın üzerinde hayata geçirilen Merkez Ankara'da lansman öncesi kampanya ile daire sahibi olunabiliyor. İşte, Merkez Ankara ödeme planı...

Hazineden 2,9 milyar liralık kira sertifikası ihracı!

Hazine ve Maliye Bakanlığı, 2 milyar 925 milyon 980 bin liralık kira sertifikası ihraç etti. Kira sertifikası alacak bankalara satış tutarları bilgisinin Merkez Bankası Ödeme Sistemleri İhale Sistemi ile verileceği açıklandı.

Merkez Ankara 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Merkez Ankara projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2019 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Pasifik İnşaat, AVM’yi satıp lojistik sektörüne girdi!

Ankara’da hayata geçirdiği Next Level serisi ve Merkez Ankara projeleriyle tanınan Pasifik İnşaat, Next Level projesindeki AVM’yi borç takasıyla sattı. AVM’den çıkan firma, uluslararası lojistik sektörüne girdi...

Merkez Ankara'dan MKE Ankaragücü'ne sponsorluk desteği!

Emlak Konut GYO güvencesi ve Pasifik İnşaat imzası ile hayata geçirilen Merkez Ankara'nın logosu, MKE Ankaragücü formasının göğüs kısmında yer alacak...

Fatih Erdoğan: Ankara'nın yeni yüzü olacağız!

Türkiye’nin tek parselde inşa edilecek en büyük karma yaşam projesi olan Merkez Ankara, geçtiğimiz günlerde satışa çıktı. Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan “Bu proje Ankara’nın yeni yüzü olacak” diye konuştu.

Merkez Ankara, Türkiye'nin tek parselde en büyük karma projesi!

Gayrimenkulde önemli yatırımlar yapılan Ankara'da, AVM, otel, ofis ve konuttan oluşan bir karma proje inşa ediliyor. Pasifik Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, Merkez Ankara'nın, Türkiye'nin tek parselde en büyük karma kullanım projesi olduğunu söylüyor.

Pasifik İnşaat Merkez Ankara nerede?

Pasifik İnşaat Merkez Ankara nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projede 10 blokta toplam 1.425 adet konut bulunuyor.

Merkez Ankara projesi fiyat bilgisi!

Merkez Ankara projesi fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. Proje Pasifik İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor.

Merkez Ankara Yenimahalle adres!

Merkez Ankara Yenimahalle projesinde daire fiyatları 500 bin TL'den başlıyor. Peki Merkez Ankara nerede? İşte Merkez Ankara Yenimahalle adres...

Merkez Ankara projesi 18 soruda tüm detaylarıyla!

Merkez Ankara projesini kim yapıyor? Merkez Ankara projesini kim yapıyor? Merkez Ankara'da kaç daire var? Merkez Ankara fiyatları ne kadar? Merkez Ankara ne zaman teslim edilecek? İşte Merkez Ankara projesi 18 soruda tüm detaylarıyla...

Merkez Ankara projesi fiyatları!

Emlak Konut GYO ile Pasifik İnşaat imzası ile Ankara Yenimahalle'de 125 dönümlük alanda hayata geçirilen Merkez Ankara'da satışlar devam ediyor. Peki Merkez Ankara projesi fiyatları ne kadar?

Merkez Ankara detaylı ödeme koşulları!

Merkez Ankara detaylı ödeme koşulları bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Merkez Ankara projesi 10 blok halinde yükseliyor.

Merkez Ankara nerede? Lokasyon bilgisi!

Merkez Ankara nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projede yer alan konutların fiyatları 500 bin TL'den başlıyor.

Merkez Ankara ödeme planı

Merkez Ankara ödeme planı Merkez Ankara ödeme planı

Merkez Ankara projesinin lansmanı bugün gerçekleştirildi. 10 blok halinde inşa edilen Merkez Ankara projesinde toplam 1.425 adet konut bulunuyor.

Satışların başladığı Merkez Ankara Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesi ve Pasifik İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor.

Merkez Ankara detaylı ödeme koşulları haberimizde yer alıyor. 1.700 dönüm büyüklüğe sahip AKM Millet Bahçesi’ne komşu konumda bulunan Merkez Ankara'da konut, ofis, alışveriş alanları ve otel mevcut.

Konumuyla dikkat çeken Merkez Ankara'da metrekare birim fiyatları 5 bin 500 TL olarak belirlendi. Projede konut fiyatları 500 bin TL'den başlıyor.

Merkez Ankara projesinde 2+1'den, 6+1'e kadar farklı daire tiplerinin bulunduğu 824 adet aile konutu ile 1+1 ve 2+1 konutlardan oluşan 601 adet şehir süitleri bulunuyor.

500 metre uzunluğa sahip alışveriş caddesinin yer aldığı Merkez Ankara projesi
A-B ve C olmak...