metro turizm ebilet sistemi

metro turizm ebilet sistemi

Gelir İdaresi Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre elektronik bilet ve yolcu listesi oluşturma izni alan ilk mükellef Metro Turizm Seyahat Organizasyon ve Ticaret Anonim Şirketi oldu...

Avrasya GYO Metro Hotel Apartments projesi için protokol imzaladı!

Avrasya GYO, Metro Turizm Otelcilik ve Petrol Ürünleri Tic. A.Ş'ne ait Edirne'de yapılacak olan '' Metro Hotel Apartments'' projesinin inşaatının yapımına ilişkin protokol imzaladı. 

Avrasya GYO Metro Hotel Apartments projesi için protokol imzaladı!

Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Metro Turizm Otelcilik ve Petrol Ürünleri Tic. A.Ş'ne ait Edirne ili Merkez ilçesi Kirişhane Mah. Soğukkuyu Mevkii 2261 ada 16 parselde yer alan arsa üzerine yapılması planlanan "Metro Hotel Apartments" projesi için üçlü protokol imzalandı...

Gürkan Metro Turizm Nakliyat İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Pendik İstanbul Şubesi açıldı!

Gürkan Metro Turizm Nakliyat İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Pendik İstanbul Şubesi, Serhan Gürkan Şube Müdürlüğü'nde 2 milyon TL sermaye ile 18 Aralık'ta Pendik, E-5 Yanyol'da açıldı.

Metro Hill Turizm ve Otelcilik Limited Şirketi kuruldu!

Metro Hill Turizm ve Otelcilik Limited Şirketi, Muhammet Yiğit Özer tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 25 Mayıs 2015 tarihinde Fatih, Laleli Balabanağa Mahallesi'nde kuruldu.

Avrasya GYO'dan arsa satışı!

Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Edirne'de yer alan araziyi, 2.200.000 TL+KDV toplam satış bedeli karşılığında Metro Turizm'e sattığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi.

Avrasya GYO Metro Turizm Otelcilik'le birleşmeden vazgeçti!

Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Metro Turizm Otelcilik ve Petrol Ürünleri Ticaret A.Ş. ile devralma yoluyla birleşme hakkında açıklama yaptı.

Avrasya GYO Metro Otelcilik'ten hisse almayacak!

Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 26.11.2013, 20.12.2013,24.07.2014,12.08.2014 tarihli açıklamaların devamı niteliğinde Metro Turizm ve Otelciliğin satın alınması işlemi hakkında açıklama yaptı

İstanbul Metro Turizm Seyahat Limited Şirketi Güney Yönü Şubesi açıldı!

İstanbul Metro Turizm Seyahat Limited Şirketi Güney Yönü Şubesi, Aydın Ünsever Şube Müdürlüğü'nde 2 milyon TL'lik sermaye bedeli ile 12 Ocak'ta elimpaşa, Ortaköy Mahallesi'nde kuruldu.

İstanbul Metro Turizm Seyahat Limited Şirketi Sağmacılar Şubesi açıldı!

İstanbul Metro Turizm Seyahat Limited Şirketi Sağmacılar Şubesi, Aydın Ünsever Şube Müdürlüğü'nde 2 milyon TL'lik sermaye bedeli ile 12 Ocak 2015 tarihinde Bayrampaşa'da kuruldu.

MSN Turizm Karşıyaka şubesi açıldı!

İstanbul merkezli olan MSN Turizm geçtiğimiz günlerde Girne Karşıyaka Şııbesi'nin açılışını verdiği kokteyl ile yaptı. Metro Travel ile alt acenta sözleşmeliği olan şirket Metro Travel olarak Girne Karşıyaka'da hizmet vermeye başladı.

İstanbul Metro Turizm Seyahat Limited Şirketi Beykent Şubesi açıldı!

İstanbul Metro Turizm Seyahat Limited Şirketi Beykent Şubesi, Aydın Ünsever Şube Müdürlüğü'nde 2 milyon TL'lik sermaye bedeli ile 19 Kasım'da Keleş Plaza Sitesi Büyükçekmece'de kuruldu.

İstanbul Metro Turizm Seyahat Limited Şirketi Sahrayıcedid Şubesi açıldı!

İstanbul Metro Turizm Seyahat Limited Şirketi Sahrayıcedid Şubesi, Aydın Ünsever Şube Müdürlüğü'nde 2 milyon TL'lik sermaye ile 12 Kasım'da Kadıköy, Sahrayıcedid Mahallesi, Müminderesi Yolu Sokak'ta kuruldu.

Metro Turizm'in hisseleri çakıldı!

Yargıtay'ın iş adamı Galip Öztürk'e verilen müebbet hapis cezasını onamasının ardından Borsa İstanbul'da Öztürk'ün ortaklığı olan Metro Ticari ve Mali Yatırımlar Holding hisseleri sert bir şekilde düştü

metro turizm ebilet sistemi

metro turizm ebilet sistemi metro turizm ebilet sistemi


Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan açıklama şöyle:


415 Sıra Numaralı VUK Genel Tebliği çerçevesinde analiz ve test prosedürlerini tamamlayarak teknik yeterliliği sağlayan bir firmaya ilk elektronik bilet ve elektronik yolcu listesi oluşturma izni verilmiştir.


Elektronik bilet/elektronik yolcu listesi izni alan mükellef, Metro Turizm Seyahat Organizasyon ve Ticaret Anonim Şirketi...