Avrasya GYO'nun Edirne Metro Hotel Apartments projesine onay verildi!

Avrasya GYO'nun Edirne Metro Hotel Apartments projesine onay verildi! Avrasya GYO'nun Edirne Metro Hotel Apartments projesine onay verildi!

Avrasya GYO'nun Metro Turizm Otelcilik'e ait Edirne ili Merkez ilçesi Kirişhane Mahallesi'nde bulunan arsa üzerine yapılacak olan ''Metro Hotel Apartments'' mimari projesine Edirne Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından onay verildi. Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Edirne İli, Merkez ilçesinde yapılacak olan ''Metro Hotel Apartments'' mimari projesinin onayı hakkında bulundu. 

Avrasya GYO'nun yapacak olduğu sermaye artırımına ilişkin olarak tamamlanması gereken hususlar belirtildi. Bu hususlardan biri olan Metro Turizm Otelcilik ve Petrol Ürünleri Tic. A.Ş'ne ait Edirne ili Merkez ilçesi Kirişhane Mah. Soğukkuyu Mevkii 2261 ada 16 parselde bulunan arsa üzerine yapılacak olan ''Metro Hotel Apartments''   mimari projesi  Edirne Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından onaylandı. 

Avrasya GYO'nun KAP açıklaması:
30.04.2020 tarih ve 2020/28 sayılı Sermaye Piyasası Bülteninde Şirketimizin yapacak olduğu sermaye artırımına ilişkin olarak tamamlanması gereken hususlar belirtilmiştir. Bu hususlardan biri olan Metro Turizm Otelcilik ve Petrol Ürünleri Tic. A.Ş'ne ait Edirne ili Merkez ilçesi Kirişhane Mah. Soğukkuyu Mevkii 2261 ada 16 parselde bulunan arsa üzerine yapılacak olan ''Metro Hotel Apartments''   mimari projesi  Edirne Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından onaylanmıştır.

Kamuoyuna duyurulur.
Saygılarımızla.