mevlana kavşağı projesi

mevlana kavşağı projesi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel yaptığı açıklamada trafiğin çok sıkıştığı Mevlana Kavşağı’nda üst geçişli bir eklenti yaparak üç katlı kavşak haline getirerek çözeceklerini müjdeledi.

Kuzeybatı Çevre Yolu ve Çevik Kuvvet Köprülü Kavşağı projelerinin akıbetleri TBMM'de!

Şanlıurfa'da yapılan Kuzeybatı Çevre Yolu Projesi ile Çevik Kuvvet Köprülü Kavşağı projelerinin akıbetleri meclis gündemine taşındı. CHP'li Aydınlık, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Çorlu Emlak Konut Köprülü Kavşağı yenileniyor!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Emlak Konutları Kavşağı Projesi'ni hayata geçiriyor.

Mahmutbey Batı Kavşağı uygulama projesi askıda!

Başakşehir ilçesi Mahmutbey Batı Kavşağı Bahçeşehir girişi arası Tem Kuzey Güney Yollarına ilişkin 1/5000 ve 1/1000 ölçekli tek yön uygulama projesi bugün askıya çıkarıldı.

Kepez Katlı Kavşak Projesi'nin ilk etabı açıldı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kent ulaşımına büyük katkı sağlayacak olan Kepez Katlı Kavşak Projesi’nin ilk etabı olan Sakarya Kavşağı trafiğe açıldı.

Sakarya Yazlık Kavşağı'nda çalışmalar başladı!

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Yazlık Kavşağı’nda hayata geçirilecek yeni ulaşım projesi için çalışmaların başladığını söyledi.

Sakarya Topça Kavşağı'nın ihalesi yapıldı!

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya'dakiTopça Kavşağı’nda yapılacak yeni ulaşım projesi için ihaleye çıkıldığını belirtti.

Kozan Kavşağı Projesi için çalışmalar başladı!

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilecek olan Kozan Kavşağı Projesi için çalışmalar başladı

Bağcılar Mahmutbey Doğu Kavşağı imar planı askıda!

İstanbul Bağcılar İlçesi, Mahmutbey Doğu Kavşağı - Batı Kavşağı Arası Güney Yan Yolları Revize Projesi'ne ilişkin 1/5000 ve 1/1000 ölçekli askıda...

Sultangazi Metris Kavşağı imar planı tadilatı askıda!

Sultangazi Metris Kavşağı - Avrupa Konutları Arası Tem Güney Yan yolu Yol Kavşak Uygulama Revize Projesi'ne ilişkin 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planı askıya çıkarıldı...

Fuar İzmir Kavşak Projesi'nin kamulaştırmaları tamamlanıyor!

Fuar İzmir kavşak projesi için kamulaştırma çalışmalarını sürdüren İzmir Büyükşehir Belediyesi, 22 Mart’ta açılacak Mermer Fuarı öncesinde seferberlik ilan etti.

Denizli Zeybek Köprülü Kavşağı açılıyor!

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın 121 Dev Projesi kapsamında açıkladığı Zeybek Kavşağı’ndaki yeni köprülü kavşak projesi hizmete giriyor. 8 Şubat 2017 Çarşamba gününden itibaren Denizli-Ankara Karayolu ulaşımı yeni köprülü kavşaktan sağlanacak.

Kozan Kavşağı Projesi hayata geçiyor!

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin 8 caddeyi birbirine bağlayacak, 78 metre çapındaki Kozan Kavşağı Projesi uygulama aşamasına geldi.

Denizli, yeni köprülü kavşağına kavuşuyor!

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın 121 Dev Projesi kapsamında açıkladığı Zeybek Kavşağı’ndaki yeni köprülü kavşak projesi hizmete açılıyor.

mevlana kavşağı projesi Haberi

mevlana kavşağı projesi


Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, trafiğin çok sıkıştığı Mevlana Kavşağı’nda üst geçişli bir eklenti yaparak üç katlı kavşak haline getirerek çözeceklerini müjdeledi.


Erdem Beyazıt Kültür Merkezi’nde gerçekleşen toplantıya, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse,  milletvekilleri, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda partili katıldı. Başkan Türel, Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgi vererek, yapılacak yeni projeleri anlattı


Üç katlı kavşak

Başkanı Türel yaptığı konuşmada havaalanı yolundaki trafik sıkışıklığı çözmek için Toptancı Hal’den başlayarak Altınova’dan Havalimanı kavşağına yeni bir yolla bağlanacağını açıkladı.

Yol inşaatına Ocak ayı içinde başlanacağını ifade eden Türel, Mevlana Kavşağı içinse üst geçişli bir eklenti yaparak üç katlı kavşak haline geleceğini söyledi. Türel, Yeşilırmak-Kızılırmak yolundaki...