26 / 05 / 2022

Meydan Dükkanları Başakşehir iletişim

Meydan Dükkanları Başakşehir iletişim

Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen Meydan Dükkanları ihalesinde alım yapan müşterilerden kredisi onaylanmayan 13 adet dükkan bugün saat 10:00'da satışa açılacak.

Meydan Dükkanları Emlak Konut nerede?

Açık artırma ihalesi ile 225 adet dükkanın satışı yapılan Meydan Dükkanları 'nda son 13 dükkan bugün satışa açılıyor. Projenin 2017 yılında teslim edilmesi planlanıyor. Peki Meydan Dükkanları Emlak Konut nerede?

Başakşehir Meydan Dükkanları satış ofisi!

Başakşehir Meydan Dükkanları satış ofisi ile 444 61 71 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Makro Akyapı Ortak Girişimi imzası ile yükselen proje 332 adet dükkandan oluşuyor.

Meydan Dükkanları'nda son 13 dükkan!

Meydan Dükkanları'nda son 13 dükkan bugün saat 10:00'da satışa açılıyor. Emlak Konut GYO güvencesi ile hayata geçirilen projenin 2017 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor.

Emlak Konut Meydan Dükkanları ödemeleri!

Emlak Konut Meydan Dükkanları ödemeleri için 3 farklı seçenek sunuluyor. Teslimleri 2017 yılı içerisinde yapılacak olan projede dükkan fiyatları 240 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Kent Meydanı Dükkanları başvuruları bugün son!

Kent Meydanı Dükkanları başvuruları bugün son. Açık artırma ihalesi için ön talep toplayan proje Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesiyle İstanbul Başakşehir'de hayata geçiriliyor.

Kent Meydanı Dükkanları başvuruları!

İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de hayata geçirilen Kent Meydanı Dükkanları başvuruları 13 Mart'ta sona erecek. Açık artırma ihalesi 15 Mart'ta yapılacak olan proje Emlak Konut GYO güvencesiyle yükseliyor.

Meydan Dükkanları Emlak Konut projesi!

İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü'ne yakın bir bölgede yer alan Meydan Dükkanları Emlak Konut projesi 15 Mart'ta düzenlenecek açık artırma için ön talep topluyor. Projede dükkan fiyatları 240 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Meydan Dükkanları fiyatları ne kadar?

Makro Akyapı Ortak Girişimi imzası ile yükselen Meydan Dükkanları projesi cadde ve teras mağazaları ile cadde ve teras dükkanlarından oluşuyor. Peki Meydan Dükkanları fiyatları ne kadar?

Meydan Dükkanları projesi!

İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü'ne yakın bir bölgede bulunan Meydan Dükkanları projesi 65 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Proje İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de inşa ediliyor.

Başakşehir Meydan Dükkanları iletişim!

Açık artırma ihalesi için ön talep toplayan Başakşehir Meydan Dükkanları iletişim için 444 61 71 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Projede başvurular için son gün 13 Mart olarak belirlendi.

Kent Meydanı Dükkanları fiyatları ne kadar?

Makro Akyapı Ortak Girişimi tarafından hayata geçirilen Meydan Dükkanları 15 Mart'taki açık artırma ihalesi için ön talep topluyor. Peki Kent Meydanı Dükkanları fiyatları ne kadar?

Emlak Konut Meydan Dükkanları iletişim!

Emlak Konut Meydan Dükkanları iletişim için 444 61 71 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Makro Akyapı Ortak Girişimi imzası ile yükselen proje dükkan ve mağazalardan meydana geliyor.

Meydan Dükkanları Başakşehir iletişim!

Meydan Dükkanları 65 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projede yer alan ticari ünitelerin büyüklükleri 40 ile 2 bin 113 metrekare arasında değişiyor. İşte Meydan Dükkanları Başakşehir iletişim bilgileri...

Meydan Başakşehir'in değeri ne kadar? 

Meydan Başakşehir projesinin 2021 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı. Peki Meydan Başakşehir'in değeri ne kadar oldu?

TOKİ, Başakşehir ve Esenler projeleri için düğmeye bastı!

İstanbul projeleri için düğmeye basan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Başakşehir ve Esenler'de yeni konutlar inşa edecek.

Meydan Başakşehir projesinin detayları belli oldu!

Satışların geçtiğimiz günlerde başladığı Meydan Başakşehir projesinin detayları belli oldu. Projede 375 konut ve 150 adet ticari ünite yer alıyor.

Emlak Konut GYO Meydan Başakşehir'e 1 milyar TL'lik değer!

Emlak Konut GYO'nun Meydan Başakşehir projesi hazırlatılan gayrimenkul değerleme raporu KAP'ta yayınlandı. 

Meydan Başakşehir fiyat!

Meydan Başakşehir fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Meydan Başakşehir fiyat bilgisi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Meydan Başakşehir nerede?

Meydan Başakşehir nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Meydan Başakşehir nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Meydan Başakşehir Emlak Konut GYO detayları!

Meydan Başakşehir Emlak Konut GYO detayları haberimizde yer alıyor. İşte Meydan Başakşehir Emlak Konut GYO detayları ve proje detayları...

Emlak Konut GYO Meydan Başakşehir fiyatları!

Emlak Konut GYO Meydan Başakşehir fiyatları haberimizde yer alıyor. İşte Emlak Konut GYO Meydan Başakşehir fiyatları ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Meydan Başakşehir Başakşehir'in kalbi fiyat listesi!

Meydan Başakşehir Başakşehir'in kalbi fiyat listesi haberimizde yer alıyor. İşte Meydan Başakşehir Başakşehir'in kalbi fiyat listesi ve proje detayları...

Meydan Başakşehir satışa çıktı! Yeni proje!

İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de hayata geçirilecek olan Meydan Başakşehir projesi bugün itibariyle satışa çıkıyor...

Meydan Başakşehir'de 229 bağımsız bölüm için ruhsat alındı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Plaformu'nda (KAP) Meydan Başakşehir yapı ruhsatı hakkında açıklama yaptı. 

Meydan Başakşehir'de 184 bağımsız bölümün ruhsatı alındı!

Emlak Konut GYO projelerinden Meydan Başakşehir'de 184 adet bağımsız bölüme ait yapı ruhsatları 11 Haziran 2021 tarihinde alındı. 

Referans Başakşehir Kentsel Dönüşüm Projesi'nde sevindiren gelişme!

Referans Başakşehir Vadi projesinde çalışmalar tamamlanıyor. KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt projede yer alan konutların kısa süre içerisinde hak sahiplerine teslim edileceğini dile getirdi.

Meydan Dükkanları Başakşehir iletişim Haberi

Meydan Dükkanları Başakşehir iletişim

İstanbul Başakşehir Yeni Merkez'de inşa edilen Meydan Dükkanları Makro - Akyapı Ortaklığı imzası taşıyor. Proje İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü'ne yakın bir konumda bulunuyor.


Toplam 332 adet dükkandan oluşan Başakşehir Meydan Dükkanları'nın 15 Mart 2015 tarihinde yapılan ihalesinde 225 adet dükkan satılmıştı.Yapılan ihalede alım yapan müşterilerden kredisi onaylanmayan son 13 dükkan bugün saat 10:00'da satışa açılacak.


Meydan Dükkanları 'nda 102 tane teras dükkanı, 90 tane cadde dükkanı, 80 tane cadde mağazası, 58 tane teras mağaza ve 2 tane market alanı yer alıyor. Proje 65 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Projede satışa çıkan dükkan fiyatları 580 bin TL'den başlıyor.


İhalesinde KDV dahil toplam 227 milyon 870 bin TL'lik satışın gerçekleştiği, Park Mavera projesinin ticaret alanı olan Başakşehir Meydan Dükkanları projesinin 2017 yılı içerisinde teslim...