Mhd Monzer Alkhıamı

Mhd Monzer Alkhıamı

Upscales Emlak Geliştirme ve Pazarlama Ticaret Limited Şirketi, Yasser Alrashıd, Mahmoud Mulla, Mhd Naser Kadour, Mhd Monzer Alkhıamı ortaklığıyla 200 bin TL sermaye ile 5 Şubat'ta Ümraniye'de kuruldu.

Pirlantem Gayrimenkul Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pirlantem Gayrimenkul Ve Ticaret Limited Şirketi Küçükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mhd Yaser Sabbagh tarafından kuruldu.

Travelista Gayrimenkul Ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!  

Travelista Gayrimenkul Ve Danışmanlık Limited Şirketi Bağcılar'da 120 bin TL sermaye bedeli ile Ghiath Chıkh Katna ve Mhd Mazen Al Waa ortaklığında kuruldu.

Mosty Grup Bilgi Teknolojisi Ve Yazılım Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!  

Mosty Grup Bilgi Teknolojisi Ve Yazılım Hizmetleri Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 250 bin TL sermaye bedeli ile Mhd Alaa Al Jabban, Mhb Ghıth ve Selahattin Sasa ortaklığında kuruldu.

İbdaa Grup İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İbdaa Grup İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 350 bin TL sermaye bedeli ile Ghiath Alnajjar, Mhd Wael Alzerkli ve Mohamad Hairab tarafından kuruldu. 

Sezonlar Turizm Gayrimenkul İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sezonlar Turizm Gayrimenkul İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi Beyoğlu'nda 150 bin TL sermaye bedeli ile Mhd Rebal Elmosılli tarafından kuruldu.

Artmix Dekorasyon İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Artmix Dekorasyon İnşaat Limited Şirketi bugün Fatih'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Samer Mahmud, Mhd Zaher Mahmoud ve Muhammed Said Abbar ortaklığıyla kuruldu.

Opal İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Opal İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile MHD Yasser Hamzeh tarafından kuruldu. 

Shams İnşaat Yapı Dekorasyon Bilgisayar Kağıtçılık Oyuncak Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Shams İnşaat Yapı Dekorasyon Bilgisayar Kağıtçılık Oyuncak Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 600 bin TL sermaye bedeli ile MHD. Nazeer Katbah, Diyaa Katiba ve Mohamad Khir Katbeh ortaklığında kuruldu...

Jamalo Group İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Jamalo Group İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mhd Ghassan Jamalo tarafından kuruldu.

Al Aafak Turizm Emlak Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Aafak Turizm Emlak Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Mhd Adel Alkhoulı, Mhd Bader Eldın Al Zoabı, Mohamad Nabıl Al Habal ve Omar Al Zoabı ortaklığında kuruldu. 

Misak Group Gayrimenkul Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Misak Group Gayrimenkul Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 300 bin TL sermaye bedeli ile Fıras  Albaroudı, Mhd.Moneer Aljnbaz ve Rawaa Shoqfa ortaklığında kuruldu. 

Verona Turizm Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi  kuruldu!

Verona Turizm Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 3 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Alı Maan Zaıd    Al-Sadı, İsa Yalçınkaya,  Mhd Kher Boz Al Assal ve M.Isam Saeb  Al-Dabbagh ortaklığında kuruldu. 

Naskyt Gayrimenkul Otomotiv Reklam İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Naskyt Gayrimenkul Otomotiv Reklam İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 300 bin TL sermaye bedeli ile Mhd Saıd Ghannoum tarafından kuruldu. 

Mhd Monzer Alkhıamı

Mhd Monzer Alkhıamı Mhd Monzer Alkhıamı

Upscales Emlak Geliştirme ve Pazarlama Ticaret Limited Şirketi, Yasser Alrashıd, Mahmoud Mulla, Mhd Naser Kadour, Mhd Monzer Alkhıamı ortaklığıyla 200 bin TL sermaye ile 5 Şubat'ta Ümraniye'de kuruldu. 


Upscales Emlak Geliştirme ve Pazarlama Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1.Yürürlükteki mevzuata uygun olarak her türlü gayrimenkulün edinilmesi, geliştirilmesi, imarı, bunlar üzerindeki mesken, turistik veya işyeri amaçlı her türlü binaların inşa edilmesi, bunların satımı ile diğer her türlü gayrimenkul ve inşaata  ilişkin faaliyetlerde bulunmak, 2.Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, kiralamak, kiraya vermek; bahçe,...