30 / 06 / 2022

milas inşaat ihaleleri

milas inşaat ihaleleri

Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğü Aydın Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Muğla Milas'ta kat karşılığı inşaat yapım işi ihale edecek.

En gözde 10 inşaat şirketi son 3 yılda ne kadar kurumlar vergisi ödedi?

Kamudan en büyük ihaleleri kazanan inşaat şirketlerinin 2018, 2019 ve 2020 senelerinde ödediği kurumsal vergilerin miktarı açıklandı. 

Muğla Milas'ta 59.1 milyon TL'ye kat karşılığı inşaat yapım işi!

Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğü Aydın Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Muğla Milas'ta kat karşılığı inşaat yapım işi ihale edecek.

Muğla'da 22.6 milyon TL'ye kat karşılığı inşaat ihalesi!

Muğla İli, Kavaklıdere, Köyceğiz, Fethiye, Menteşe, Milas ve Seydikemer ilçelerinde yer alan arsalar üzerine 22 milyon 690 bin 648 TL bedel ile kat karşılığı inşaat yapılacak. 

BCH İnşaat, Güney Ege Yapı Dekorasyon ve Peyzaj Fuarı'na katıldı!

Muğla Milas'ta faaliyet gösteren BCH inşaat Güney Ege Yapı Dekorasyon ve Peyzaj Fuarı'nda stant açtı. Firma stantta ürünlerini sergiledi.

Muğla Milas’ta inşaat kazında tarihi kalıntılar bulundu!

Muğla'nın Milas ilçesinde bir inşaatın temel kazısında tarihi oda mezar kalıntıları çıktı. Kazı alanında çalışma başlatıldı.

Muğla'da inşaat kazısında tarihi mezar bulundu!

Muğla'nın Milas ilçesinde inşaatın temel kazısı sırasında tarihi mezar bulundu.

Türkler Rusya'da yeni inşaat ihaleleri alabilecek!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, dün ekonomik ilişkilerin tekrar normale dönmesi için hükümetine talimat verdi. Türk iş dünyası temsilcileri, “Rus turistler tekrar Türkiye’ye gelecek, inşaat sektörü yeni ihaleler alabilecek " gibi yorumlar yaptı.

Milas OSB'nin altyapısını KLV İnşaat yapacak!

Muğla Milas Organize Sanayi Bölgesi'nin altyapı ihalesini yüzde 47.01 kırımla teklif veren KLV inşaat firması kazandı. Geçen sene yapılan ihaleyi kazanan firmanın sözleşmesi feshedilmişti.

Bilişim Vadisi'nin inşaat ihalesi bu ay yapılacak!

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık,Bilişim Vadisi'nde altyapı çalışmalarının hızla devam ettiğini belirterek,"İnşallah nisan ayı içinde inşaat ihaleleri yapılacak.Ondan sonra da önümüzdeki yıl itibarıyla Bilişim Vadisi'nde hayat başlayacak" dedi

Bilişim Vadisi'nde inşaat ihaleleri bu ay yapılacak!

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, Bilişim Vadisi'nde inşaat işleri ihalesinin bu ay içinde yapılacağını açıkladı. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık açıkladı.

Bilişim Vadisi'nde inşaat ihaleleri bu ay yapılacak!

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Bilişim Vadisi'nde inşaat işleri ihalesinin bu ay içinde yapılacağını, önümüzdeki yıl itibarıyla da Bilişim Vadisi'nde hayatın başlayacağını açıkladı.

İnşaat ihaleleri şaibeli denetim eksik!

Türk Müteahhitler Birliği inşaat sektöründeki sorun ve çözüm önerileri için bildirge hazırladı. Sektörde kamu ihalelerinin şeffaf olmadığını, yap-sat sektörünün denetimsiz olduğunu belirten sektör temsilcileri dertli...

Ergene Havzası Kollektör, Tüneller ve Derin Deniz Deşarjı İnşaat İhaleleri!

Ergene Havzası Kollektör, Tüneller ve Derin Deniz Deşarjı İnşaat İhaleleri kapsamında; Çorlu Deri Organize Sanayi Bölgesi, Velimeşe Organize Sanayi Bölgesi, Ergene 2 Organize Sanayi Bölgesi, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde inşaat ihaleleri yapılacak

milas inşaat ihaleleri Haberi

milas inşaat ihaleleri

Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğü Aydın Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Muğla Milas'ta 59 milyon 101 bin 500 TL bedelle kat karşılığı inşaat yapım işi ihalesi düzenliyor. İhale 23 Eylül 2021 tarihinde saat 14:30'da gerçekleştirilecek. 

KAT KARŞILIĞI İNŞAAT YAPIM İŞİ İHALE EDİLECEKTER
Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğü Aydın Vakıflar Bölge Müdürlüğünden:
T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğü Aydın Bölge Müdürlüğü’nce, aşağıda yeri ve nitelikleri belirtilen taşınmazlar 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 35/a maddesine göre kapalı teklifi usulü ile Vakıflar Genel Müdürlüğü Vakıflar Meclisi’nin 28.06.2021 tarihli ve 242/243 sayılı Kararı gereği kat karşılığı inşaat yapım ihalesine çıkartılmıştır.

A- Yukarıda özellikleri belirtilen taşınmazın;
a) 1) Mimari avan projeye göre yapılacak inşaatlardan en az 403/1 parselde B Blok-1 No,...