02 / 07 / 2022

mimarlık yaz okulu

mimarlık yaz okulu

Türkiye'nin dört bir yanından gelen mimarlık öğrencileri BETONART Mimarlık Yaz Okulu’nun 18’incisi için TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde buluştu.

Mtl Mimarlık Mühendislik Limited Şirketi kuruldu!

Mtl Mimarlık Mühendislik Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de Numan Yazıcı tarafından kuruldu.

Aska Sevinç İnşaat Mimarlık Mühendislik Taahhüt Turizm Yazılım Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aska Sevinç İnşaat Mimarlık Mühendislik Taahhüt Turizm Yazılım Ve Ticaret Limited Şirketi Sultanbeyl'de Muhammet Aslan sevinç ve Yiğitcan Orkun Sevinç ortaklığında kuruldu.

Aras Grup Mimarlık İnşaat Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aras Grup Mimarlık İnşaat Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Sergen Yazıcı ve Seyfi Yazıcı ortaklığında kuruldu.

Hcm Mühendislik Mimarlık Anonim Şirketi’nin merkez nakli yapıldı!

Hcm Mühendislik Mimarlık Müşavirlik Yazılım Danışmanlık Ticaret Anonim Şirketi’nin merkez nakli yapıldı. Hcm Mühendislik Mimarlık Müşavirlik Yazılım Danışmanlık Ticaret Anonim Şirketi’nin merkez nakli Bakırköy’de yapıldı. 

Yazıcıoğlu Konut Yapı Mimarlık Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Yazıcıoğlu Konut Yapı Mimarlık Sanayi Limited Şirketi Kartal’da  75 bin  TL sermaye bedeli  ile Hamdullah Yazıcı tarafından kuruldu.

Rayka Danışmanlık Ve Mimarlık Hizmetleri Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rayka Danışmanlık Ve Mimarlık Hizmetleri Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi Kartal’da 50  bin TL sermaye bedeli  ile Elif Melek Yazıcı Ekşioğlu, Masoumeh Tadbırıbejandı  ve Yunus Emre Ekşioğlu tarafından kuruldu.

Mmy Desıgn Mimarlık İnşaat Tasarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mmy Desıgn Mimarlık İnşaat Tasarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 20 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Öztuğ ve Mehmet Murat Yazıcı ortaklığında kuruldu.

Ankist Mimarlık ve Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ankist Mimarlık ve Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Sena Hazal Yazıcı tarafından kuruldu. 

Geleceğin mimarları TOBB Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi’nde buluştu!

Türkiye’nin dört bir yanından mimarlık öğrencilerini bir araya getiren BETONART Mimarlık Yaz Okulu’nun 18’incisine katılan 30 öğrenci kapanışta eserlerini sergiledi...

Ankara'da BETONART Mimarlık Yaz Okulu başladı! 

Türkiye'nin dört bir yanından gelen mimarlık öğrencileri BETONART Mimarlık Yaz Okulu’nun 18’incisi için TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde buluştu.

Betonart Mimarlık Yaz Okulu 27 Temmuz'da başlayacak! 

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB) tarafından hayata geçirilen Betonart Mimarlık Yaz Okulu’nun 18’incisi TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek. 

Yank Mimarlık Mühendislik Ve Yazılım Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yank Mimarlık Mühendislik Ve Yazılım Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Bozkurt ve Yusuf Bozkurt ortaklığında kuruldu. 

Erzurumlu Mimarlık öğrencilerine yaz atölyesi projesi!

Kadıköy Belediyesi ve TMMOB Mimarlar Odası Anadolu 1. Büyükkent Bölge Temsilciliği tarafından  Erzurum Atatürk Üniversitesi Mimarlık Bölümü öğrencilerine yönelik yaz atölyesi programı başladı.

mimarlık yaz okulu Haberi

mimarlık yaz okulu

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB) tarafından, Baştaş Başkent Çimento A.Ş ve Konya Çimento A.Ş.’nin ana desteğiyle düzenlenen ve Türkiye’deki mimarlık öğrencilerini bir araya getiren BETONART Mimarlık Yaz Okulu’nun 18’incisi TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi ev sahipliğinde başladı. Mimarlık Bölümü’nde 3. sınıfı bitirmiş, 4. sınıfa geçmiş öğrencileri buluşturan ve on gün sürecek olan BETONART Mimarlık Yaz Okulu, etkinliğin kapanış gününde öğrencilerin eserleriyle yapılacak sergi açılışı ve ardından sertifika töreni ile sona erecek.

Yaz okuluna katılmaya hak kazanan 30 öğrenci 27 Temmuz - 5 Ağustos tarihlerinde yaz okulunda buluşuyor. BETONART Mimarlık Yaz Okulu’nun açılış konuşmaları, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Mimarlık Bölüm Başkanı Nur Çağlar, TÇMB Eğitim Müdürü Sabit Uslu, BAŞTAŞ Hazır Beton San. ve Tic. A.Ş Genel Müdürü Mesut Altıok, Binat...