Mira Zekeriyaköy ne zaman teslim

Mira Zekeriyaköy ne zaman teslim

İstanbul Anadolu Yakası Zekeriyaköy'de hayata geçirilen Mira Zekeriyaköy Evleri 'nin 7 bin metrekaresi yeşil alandan meydana geliyor. Peki Mira Zekeriyaköy ne zaman teslim edilecek?

Mira Zekeriyaköy teslim tarihi!

AHM Gayrimenkul Grup imzası ile hayata geçirilen Mira Zekeriyaköy konut projesi 14 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Mira Zekeriyaköy teslim tarihi haberimizde yer alıyor.

Hazal Kaya ve Ali Atay Zekeriyaköy'den ev alacak!

Güzel oyuncu Hazal Kaya ve eşi Ali Atay, hem kiradan kurtulmak, hem de yaşadığı evi gönlüne göre dekore etmek istediği için Zekeriyaköy'den ev bakıyor. Ünlü çiftin yeni evleri için 4 milyon lira ayırdığı öğrenildi.

Tunay Yapı, Sarıyer ve Zekeriyaköy'de lüks projelere odaklandı!

Kişiye özel lüks villa yapımından büyük çaplı taahhüt işlerine, kat karşılığı konut yapımından kooperatif usulü proje üreten Tunay Yapı, Sarıyer ve Zekeriyaköy Bölgesi’ne odaklandı..

Zekeriyaköy İSKİ hizmet alanı imar planı askıya çıktı!

İstanbul'un Sarıyer İlçesi'ne bağlı Zekeriyaköy Mahallesi sınırları içerisinde yer alan İSKİ hizmet alanına ait alanın Koruma Amaçlı Uygulama İmar Planı Değişiklik Teklifi askıya çıktı..

Terrace Elis Zekeriyaköy teslimleri!

Terrace Elis projesi İnanlar İnşaat tarafından İstanbul Zekeriyaköy'de hayata geçiriliyor. Projede daireler ne zaman teslim edilecek?

Zekeriyaköy Köy projesi ne zaman bitecek?

Siyahkalem Mühendislik tarafından hayata geçirilen Köy Zekeriyaköy projesinde yüzde 1 peşinatla yüzde 0,54 faizle ve 120 ay vadeyle ev sahibi olunabiliyor...

İrem Derici, Zekeriyaköy Orman Ada Evleri'ne taşındı!

Son günlerin yükselen yıldızı İrem Derici, şehrin kalabalığından kaçıyor. Şehrin göbeği olan Fulya’da yaşamını sürdüren sanatçı, huzurlu bir ortam için Zekeriyaköy’ü tercih etti.

Köy Zekeriyaköy teslimleri ne zaman?

Toplam 1.167 adet konuttan meydana gelen Köy Zekeriyaköy projesi 467 bin metrekare arsa alanına sahip. Peki, Köy Zekeriyaköy teslimleri ne zaman?

Siyahkalem Köy ne zaman teslim?

İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer'e bağlı Zekeriyaköy'de inşa edilen Köy Konutları 'nda banka kredisi ile ödeme yapılabiliyor. Peki satışları devam eden Siyahkalem Köy ne zaman teslim edilecek?

Mira Zekeriyaköy Evleri'nde metrekaresi 3 bin dolardan başlayan fiyatlarla!

Metrekare birim fiyatlarının 3 bin dolardan başladığı villalardan meydana gelen Mira Zekeriyaköy Evleri kapsamında satışlar önümüzdeki hafta başlayacak. Projede teslimlerin ise Mayıs 2015'te yapılması planlanıyor.

Merkez Zekeriyaköy ne zaman teslim edilecek?

Konut fiyatları 733 bin 750 liradan başlangıç gösteren Merkez Zekeriyaköy Villaları toplam 106 adet konuttan meydana geliyor. Peki Merkez Zekeriyaköy ne zaman teslim edilecek?

Merkez Zekeriyaköy Evleri fiyatları!

Merkez Zekeriyaköy projesinde 2 oda 1 salon çatı dubleksi ve 3 oda 1 salon bahçe dubleksi olarak tasarlanan konutlar yer alıyor. Peki Merkez Zekeriyaköy Evleri fiyatları ne kadar?

Köy Zekeriyaköy fiyatları!

İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer'e bağlı Zekeriyaköy'de inşa edilen Köy Evleri 'nde daire teslimleri 2016 yılının Aralık ayı içerisinde gerçekleşecek. Peki Köy Zekeriyaköy fiyatları ne kadar?

Zekeriyaköy su kesintisi 17 Aralık 2014 son durum!

İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer ilçesinin Zekeriyaköy mahallesinde şebeke hattı arızası nedeni ile 17 Aralık 2014 tarihinde su kesintisi yapılacak. Yapılacak çalışmanın ne zaman bitirileceği haberimizin içinde yer alıyor...

Mira Zekeriyaköy ne zaman teslim Haberi

Mira Zekeriyaköy ne zaman teslim

Toplamda 14 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Mira Zekeriyaköy Evleri AHM Gayrimenkul Grup imzası taşıyor. Proje çatı dubleksi, bahçe dubleksi ve ikiz villalardan oluşuyor.


Mira Zekeriyaköy ne zaman teslim edilecek sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projede yer alan konutların alanları; çatı dubleksi dairelerde 176 metrekare, ikiz villalarda 283 metrekare, bahçe dubleksi dairelerde ise 183 metrekare olacak şekilde tasarlandı.


Mira Zekeriyaköy Rezidans sosyal olanakları içerisinde yüzme havuzu, masaj odası, sauna, fitness salonu, çocuk parkı, hamam ve kafeterya yer alıyor. Projenin Ocak ayı içerisinde satışa sunulması planlanıyor. 


Mira Zekeriyaköy Konutları lokasyon olarak 3. köprüye ve Kilyos plajlarına 2 dakika, British School, Sarıyer-Maslak bağlantı tüneli ve Koç Üniversitesine 5 dakika uzaklıkta inşa ediliyor. Toplamda 36 adet daireden oluşan Mira Zekeriyaköy ne zaman teslim edilecek...