mky gayrimenkul inşaat şirketi

mky gayrimenkul inşaat şirketi

MKY Gayrimenkul Otomotiv İnşaat Gıda İletişim ve Mobilya Sanayi Ticaret Limited Şirketi , 25 Şubat 2013 tarihinde, 24 bin TL sermaye ile, Kenan Aslan tarafından kuruldu...

Dara Gayrimenkul İnşaat Turizm Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dara Gayrimenkul İnşaat Turizm Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, 10 bin TL sermaye ile, Musbah Khaled Alarnoout tarafından 2 Şubat 2015'te Bahçelievler'de kuruldu.

Murat Altun Emlak Gayrimenkul İnşaat Turizm ve Otomotiv Sanayi Anonim Şirketi kuruldu!

Murat Altun Emlak Gayrimenkul İnşaat Turizm ve Otomotiv Sanayi Anonim Şirketi, Murat Altun Müdürlüğü'nde, 50 bin lira sermaye ile 2 Şubat 2015'te Çekmeköy'de kuruldu.

Emirhan Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Emirhan Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Sinan Çanakçı tarafından 200 bin TL'lik sermaye ile 30 Ocak'ta Ümraniye, Mehmet Akif Mahallesi, Marş Plaza'da kuruldu.

Albayraklar Gayrimenkul İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Albayraklar Gayrimenkul İnşaat Limited Şirketi, Serkan Albayrak tarafından 50 bin TL'lik sermaye bedeli ile 29 Ocak 2015 tarihinde Bahçelievler, Deli Hüseyin Paşa Caddesi, 5/2'de kuruldu.

Atalar Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Atalar Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Özgür Şahin Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 1 milyon TL'lik sermaye bedeli ile 23 Ocak'ta Kağıthane, Ortabayır Mahallesi'nde kuruldu.

Ağar Gayrimenkul İnşaat Kuyumculuk Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ağar Gayrimenkul İnşaat Kuyumculuk Ticaret Limited Şirketi, İzzet Ağar tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 21 Ocak 2015 tarihinde Kağıthane, Telsizler Mahallesi, Talatpaşa Caddesi'nde kuruldu.

Sabıl Gayrimenkul İnşaat Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sabıl Gayrimenkul İnşaat Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Abdullah Hassan İbrahim Hassan, Hassan Abrahim Mohamed Hassan tarafından 300 bin TL'lik sermaye ile 20 Ocak'ta kuruldu.

Sarıgül Gayrimenkul İnşaat Turizm Pazarlama ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sarıgül Gayrimenkul İnşaat Turizm Pazarlama ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Cevdet Sarıgül tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 19 Ocak'ta Aykosan Sanayi Sitesi Başakşehir'de kuruldu.

Wegoturkey Gayrimenkul İnşaat Seyahat Arıcılık Hizmetleri İthalat İhracat Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Wegoturkey Gayrimenkul İnşaat Seyahat Arıcılık Hizmetleri İthalat İhracat Dış Ticaret Limited Şirketi, Malak Kelzieh, Fares Alfares tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 19 Ocak'ta kuruldu.

İdealplan Gayrimenkul İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

İdealplan Gayrimenkul İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi, Mehmet Pilavcı Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 3 milyon TL'lik sermaye ile 16 Ocak'ta Kadıköy, Göztepe Mahallesi, Bağdat Caddesi'nde kuruldu.

Monster Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Monster Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Adem Tarakçı, İlhan Tarakçı, Bican Tarakçı, Hafize Tarakçı, Nurcan Tarakçı Kılıç tarafından 210 bin TL'lik sermaye ile kuruldu.

Akkent Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Akkent Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 2 milyon TL'lik sermaye bedeli ile 13 Ocak'ta Ümraniye, Elmalıkent Mahallesi, Eşref Bitlis Caddesi, Hürriyet Sitesi'nde kuruldu.

Bigrak Gayrimenkul İnşaat Yatırım Turizm Danışmanlık Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Bigrak Gayrimenkul İnşaat Yatırım Turizm Danışmanlık Ticaret Anonim Şirketi, Özlem Büyükkaya Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 50 bin TL'lik sermaye ile 12 Ocak 2015 tarihinde Şişli'de kuruldu.

mky gayrimenkul inşaat şirketi

mky gayrimenkul inşaat şirketi mky gayrimenkul inşaat şirketi

24 bin TL sermaye ile kurulan şirket faaliyet alanları arasında, her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler bulunuyor.


Şirketin merkezi, Çekmeköy Mimar Sinan Mahallesi Ulubatlı Hasan Caddesi NO:11 adresinde faaliyete geçirildi. 25 Şubat 2013 tarihinde faaliyete geçen firma, Kenan Aslan tarafından...