mn mimarlık kadıköy projesi

mn mimarlık kadıköy projesi

M&N Mimarlık'ın M&N Park 24 Kadıköy projesi için belediyeden yapım ruhsatının çıkması bekleniyor. 18 dairenin yer aldığı M&N Park 24 projesinde dairelerin hepsi 2+1 olacak...

Ekin Mekanik Mimarlık Limited Şirketi kuruldu!

Ekin Mekanik Mimarlık Limited Şirketi Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Abdullah Ekinci tarafından kuruldu. 

Feka Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Şirketi kuruldu!    

Feka Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Şirketi Kadıköy'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Feyzullah Çakır tarafından kuruldu. 

Kaya Projelendirme Mimarlık Danışmanlık İnşaat Taahhüt Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kaya Projelendirme Mimarlık Danışmanlık İnşaat Taahhüt Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Gözde  Kaya ve Özge Kaya ortaklığında kuruldu.

Conearch Design Mimarlık Proje İnşaat Danışmanlık Tekstil Limited Şirketi kuruldu!

Conearch Design Mimarlık Proje İnşaat Danışmanlık Tekstil Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 60 bin TL sermaye bedeli ile Kübra Cansu Es, Taylan Bayram ve Ayşegül Yıldız ortaklığında kuruldu.

TYT Tasarım Mimarlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

TYT Tasarım Mimarlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Taner Yusuf Tan tarafından kuruldu.

Etrm Mimarlık Ve Restorasyon Limited Şirketi kuruldu!

Etrm Mimarlık Ve Restorasyon Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Yunus Emre Tunçbağ tarafından kuruldu. 

Bab Arch Mimarlık Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bab Arch Mimarlık Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Beş ve İrem Beş ortaklığında kuruldu. 

Y H Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Y H Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Yavuz Haydaroğlu tarafından kuruldu. 

Global Crea Mimarlık Danışmanlık Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Global Crea Mimarlık Danışmanlık Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de Zafer Şahin tarafından 50 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu. 

Adam Group Mimarlık Ve Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Adam Group Mimarlık Ve Danışmanlık Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 600 bin TL sermaye bedeli ile Turan     Ünlü ve Ebru Şahin Uçar ortaklığında kuruldu. 

Etika Mimarlık Mühendislik İnşaat Danışmanlık Gayrimenkul Değerleme Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Etika Mimarlık Mühendislik İnşaat Danışmanlık Gayrimenkul Değerleme İş Sağ.Ve Güv.San.Ve Tic.Ltd.Şti'nin merkez nakil işlemi bugün gerçekleştirildi. Etika Mimarlık Mühendislik İnşaat'ın merkezi Kadıköy'e taşındı. 

Erciyas Tasarım İç Mimarlık Limited Şirketi kuruldu!

Erciyas Tasarım İç Mimarlık Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Erciyas tarafından kuruldu. 

Kinetikhane Mimarlık Mühendislik Limited Şirketi kuruldu!

Kinetikhane Mimarlık Mühendislik Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Melodi Simay    Acar tarafından kuruldu. 

mn mimarlık kadıköy projesi Haberi

mn mimarlık kadıköy projesi


M&N Mimarlık tarafından hayata geçirilen M&N Park projesi İstanbul'un Anadolu yakasında Kadıköy ilçesinde inşa ediliyor. M and N Park 24 Kadıköy projesi 18 adet konuttan meydana geliyor.


Kentsel dönüşüm kapsamında yükselen M and N Park 24 Kadıköy projesinde yıkım ruhsatı alındıktan sonra yıkım tamamlandı. Projenin yapım ruhsatı için Kadıköy Belediyesi'nden onay bekleniyor.


Toplam inşaat alanı 2 bin 480 metrekare olan M and N Park 24 Kadıköy projesi 790 metrekare arsa alanında inşa ediliyor. Projede dairelerin tamamı 2 oda 1 salon olarak tasarlandı. Projenin fiyatları ve görselleri önümüzdeki günlerde hazır olacak.Telefon:+90 (216) 449 17 75

Web : http://www.monofis.com/

Gülcihan...