m&n park 24 kadıköy

m&n park 24 kadıköy

M&N Mimarlık'ın M&N Park 24 Kadıköy projesi için belediyeden yapım ruhsatının çıkması bekleniyor. 18 dairenin yer aldığı M&N Park 24 projesinde dairelerin hepsi 2+1 olacak...

Tmam Yapı Emlak Limited Şirketi kuruldu!

Tmam Yapı Emlak Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Belal Husseın Alyaremı, Muneer Mahmood Mahdı, Nael M.N. Alkhozondar ve Yaser Husseın Alyarımı ortaklığında kuruldu.

Güngören'de 12.5 milyon TL'ye satılık arsa!

İstanbul İli Güngören Belediye Başkanlığı, Güngören M.N.Özmen Mahallesi'nde yer alan arsayı 12 milyon 500 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Hatay Teras Aqua Park Otel icradan 24.2 milyon TL'ye satılıyor!

Hatay İcra Dairesi, Defne'de bulunan Hatay Teras Aqua Park Otel'i icradan satışa çıkarıyor. Gayrimenkulün satış bedeli 24 milyon 296 bin 497 TL olarak belirlendi. 

Büyükyalı'nın 5 bloğunda revizyona gidildi!

Büyükyalı projesine ilişkin olarak "İstanbul Zeytinburnu Kazlıçeşme Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" kapsamında, 774 ada 73 parselde yer alan K, L, M, N ve O bloklarda revizyona gidildi...

A Plus Travel Otomotiv İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

A Plus Travel Otomotiv İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün 1 milyon TL sermaye bedeli ile M.N.Abdulsalam Abdallah ve S.I.A.Kareem  Albaddawı ortaklığında kuruldu. 

Nurol Park'ta N-Light Nurol Işık Çözümü!

Nurol Park'ta N-Light Nurol Işık Çözümü ile gün ışığı iç mekanlara maksimum düzeyde taşınıyor. Nurol Park'ta daire fiyatları 615 bin TL'den başlıyor...

M N R Metal Hurda Yıkım Harfiyat İnşaat Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

M N R Metal Hurda Yıkım Harfiyat İnşaat Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Münür Üstündağ tarafından 10 bin TL sermaye ile kuruldu.

Park Adana AVM 24 Şubat'ta açılıyor!

Park Adana’nın 24 Şubat’ta açılacağını açıklayan MT Gayrimenkul Genel Koordinatörü Tekin Taylancı, “Adanalılara yeni bir alışveriş merkezinden öte yeni bir yaşam alanı sunuyoruz” dedi.

Çankaya Ördekli Park 24 Aralık'ta açılacak!

Çankaya Belediyesi, baştan aşağı yenilediği ve Maltepe bölgesinin en büyük parklarından olan Ördekli Park’ı yeniden hizmete sunmak için gün sayıyor.

Çengelköy Park Evleri'nde yüzde 10 peşin, 24 ay sıfır faiz!

Çengelköy Park Evleri'nde yüzde 10 peşinatla, 24 ay sıfır faiz ödeme fırsatı sunuluyor. Hemen teslim edilen Çengelköy Park Evleri'nde fiyatlar 359 bin dolardan başlıyor...

Bahçeşehir Park projesi 24 Ekim'de satışta!

Atmaca Grup Bahçeşehir Göleti çevresinde hayata geçireceği Bahçeşehir Park projesini 24 Ekim'de satışa çıkarıyor, projede gölete komşu evler 1.7 milyon TL'den, göletteki dükkanlar ise metrekaresi 35 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

Ayfon Sandıklı'da 24 yeni park yapılacak!

Sandıklı Belediyesi'nin Zafer Kalkınma Ajansı'na yaptığı "Sandıklı İlçesinde Herkes İçin Park Projesi" başvurusu kabul edildi. Proje her mahallede engelli, kadın ve çocuklar için oluşturulacak 24 adet parkı kapsıyor.

24 Park İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

24 Park İnşaat Anonim Şirketi, Okay Celep Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda ve Mehmet Karabulut Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 100 bin TL sermaye ile 8 Temmuz'da Başakşehir'de kuruldu.

m&n park 24 kadıköy Haberi

m&n park 24 kadıköy


M&N Mimarlık tarafından hayata geçirilen M&N Park projesi İstanbul'un Anadolu yakasında Kadıköy ilçesinde inşa ediliyor. M and N Park 24 Kadıköy projesi 18 adet konuttan meydana geliyor.


Kentsel dönüşüm kapsamında yükselen M and N Park 24 Kadıköy projesinde yıkım ruhsatı alındıktan sonra yıkım tamamlandı. Projenin yapım ruhsatı için Kadıköy Belediyesi'nden onay bekleniyor.


Toplam inşaat alanı 2 bin 480 metrekare olan M and N Park 24 Kadıköy projesi 790 metrekare arsa alanında inşa ediliyor. Projede dairelerin tamamı 2 oda 1 salon olarak tasarlandı. Projenin fiyatları ve görselleri önümüzdeki günlerde hazır olacak.Telefon:+90 (216) 449 17 75

Web : http://www.monofis.com/

Gülcihan...