mng holding yeşilköy oditoryum

mng holding yeşilköy oditoryum

MNG Holding, WOW Hotels&Convention Center'ın yanındaki araziye oditoryum inşa edecek. Yeni oditoryumun İstanbul'un simgelerinden biri olması planlanıyor.

Rönesans Holding, İstanbul'a 2 yeni sahra hastanesi inşa edecek!

Rönesans Holding, İstanbul Yeşilköy ve Sancaktepe'ye iki sahra hastanesi inşa edecek.

Türkiye'den 5 inşaat firması dünyada en fazla ihale alan ilk 10 firma arasında!

Dünya Bankası verilerine göre, Limak Holding, Cengiz Holding, Kolin, Kalyon ve MNG Holding dünyada en fazla ihale alan ilk 10 firma arasında yer aldı.

Pegas Touristic bünyesindeki otel sayısını 18'e çıkardı!

Pegas Touristic, MNG Holding’e ait Antalya Kundu’daki Topkapı ve Kremlin Palace otellerini uzun süreli kiraladı.

Babacan Port Royal ve Babacan Premium'da 84 ay 0 faiz!

Babacan Holding, Yeşilköy Havalimanı karşısında yer alan ‘Babacan Port Royal’ ve Beylikdüzü E5 üzerinde inşa edilen ‘Babacan Premium’da faizleri sıfırladı. 

MNG Holding'den Dubai’ye 5 yıldızlı otel!

2 milyar dolarlık Dubai Kanal Projesi’nin ilk fazını 2013’te kazanan MNG Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nazif Günal, şimdi de projenin önemli bir aşamasını daha üstleniyor. Dubai’deki Business Area’da inşa edilecek turizm tesisini MNG Holding yapacak.

Artvin Kamilet Vadisi’ne yeni HES projesi!

Artvin İl Genel Meclisi, Kamilet Vadisi’nde bir HES yapımına daha izin verdi. Kamilet Vadisi üzerinde HES yapımına izin verilmesinin hemen ardından MNG Holding, atağa geçti.

Arhavi Sahil Dolgu Alanı Projesi'nde son durum ne?

MNG Holding ile Arhavi Belediyesi’nin iş makinelerinin ortaklaşa sürdürdükleri spor kompleksi inşaatındaki çalışmaları gezen Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, yapımı süren çalışmalar üzerine incelemelerde bulundu.

TAV Havalimanları rotasını Nijerya ve Fildişi'ne çevirdi!

Türk firmalarının gözdesi haline gelen Afrika'ya yatırımlar başladı. TAV rotasını Nijerya ve Fildişi'ne kaydırırken MNG Holding eğitim, tarım, enerji ve sağlık alanlarında yatırım yapmak için Nijerya'da görüşmelere başladı

MNG Holding'ten Arhavi'ye park!

Arhavili iş adamımız Mehmet Nazif Günal’a ait MNG Holding tarafından başlatılan ve ilçenin en önemli projeleri arasında yerini alan Arhavi Sahil Dolgu Alanında çocuklara yönelik olarak projelendirilen Çocuk Oyun Parkı yapımı sonlandırıldı.

Arhavi Belediyesi Kavak Hes imar planını reddetti!

MNG Holding’e ait Kavak HES projesinin imar planına bir iptal daha geldi.. Artvin’de ‘Çılgın HES’ olarak bilinen Kavak HES için yeniden sunulan imar planı Arhavi Belediye Meclisi tarafından oy birliğiyle reddedildi.

MNG Holding Blue Boutique konut fiyatları!

MNG Holding Blue Boutique konut fiyatları metrekare büyüklüklerine göre değişiyor. Toplamda 276 adet konut ve 6 adet dükkandan oluşan projede banka kredisiyle ödeme yapılabiliyor.

Arhavi Belediyesi HES inşaatını mahkeme kararıyla mühürledi!

Arhavi Belediyesi ilan verip miting düzenleyerek sahip çıktığı MNG Holding’e ait HES inşaatını mahkeme kararlarıyla mühürlemek zorunda kaldı.

CNR Emlak Fuarı 4 Kasım'da Yeşilköy'de!

CNR Emlak Fuarı, CNR Holding tarafından 4-8 Kasım arasında, Yeşilköy'de gerçekleştirilecek. Fuarın bu yıl CNR Holding kuruluşlarından ITF Fuarcılık tarafından 3'üncüsü düzenlenecek.

mng holding yeşilköy oditoryum

mng holding yeşilköy oditoryum mng holding yeşilköy oditoryum

GEÇEN yıl Yeşilköy'de İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'e ait arazide inşa edilerek hizmete giren 4 ve 5 yıldızlı iki WOW Hotel ile kongre ve toplantı merkezi WOW Convention Center'e bir de oditoryum ekleniyor. MNG Holding'in tarafından inşa edilerek işletilen tesisin yanındaki boş arazide yapılacak olan oditoryumun bin 500 kişilik olması planlanıyor. MNG Holding tarafından inşaatına yakın zamanda başlanacak olan oditoryumun gelecek eylül ayında da hizmete girmesi planlanıyor.


ÜÇÜNCÜ ODİTORYUM


ODİTORYUMUN büyük organizasyonlarda kullanılması amaçlanıyor. Böylece İstanbul, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı ile Maslak'taki TİM'den sonra üçüncü oditoryuma kavuşacak. WOW yetkilileri, oditoryum bünyesinde 12 toplantı salonu da bulunacağını belirterek, şu bilgileri verdi: `Oditoryumun önünde ayrıca bin 500 kişilik...