25 / 05 / 2022

Moment Beştepe ulaşım

Moment Beştepe ulaşım

2 blok şeklinde yükselen Moment Beştepe projesinde ofis büyüklükleri 83 metrekareden başlıyor. Moment Beştepe Ofisleri satış ofisi telefon numarası 444 74 01 olarak belirlendi.

Ankara Moment Beştepe satılık!

Ankara Moment Beştepe satılık ofis teslimlerinin 2017 yılı sonunda gerçekleşmesi planlanıyor. Kızılay'a 7,4 kilometre uzaklıkta olan proje 2 blok halinde inşa ediliyor.

Moment Beştepe lansman tarihi!

Ankara'nın Yenimahalle ilçesi Beştepe'de yükselen proje 330 tane home ofis ve 22 tane dükkan bulunuyor. Moment Beştepe lansman tarihi 26 Kasım 2015 Perşembe günü olarak belirlendi.

Ankara Moment Beştepe Ofisleri!

Toplam 330 tane home ofis ve 22 tane dükkandan oluşan projede ofis alanları 70 metrekareden başlıyor. Ankara Moment Beştepe Ofisleri Ankara'nın Yenimahalle ilçesi Beştepe bölgesinde yükseliyor.

Moment Beştepe Yenimahalle iletişim!

Toplam 330 tane home ofis ve 22 tane dükkanın bulunduğu proje 2 blok şeklinde yükseliyor. Moment Beştepe Yenimahalle iletişim bilgilerine göre telefon numarası 444 74 01 olarak belirlendi.

Ankara Moment Beştepe nerede?

Ofislerin 70 metrekareden başladığı Moment Beştepe projesin de toplam 330 tane home ofis ve 22 tane dükkan yer alıyor. Peki Ankara Moment Beştepe nerede?

Moment Yapı Moment Beştepe Projesi!

Moment Yapı Moment Beştepe Projesi 26 Kasım 2015 tarihinde görücüye çıkıyor. İçerisinde home ofis ve dükkanların yer alacağı proje 87 bin metrekarelik inşaat alanından meydana geliyor.

Beştepe'ye 15 Temmuz Demokrasi Şehitler Müzesi inşa ediliyor! 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin karşısına 15 Temmuz Demokrasi Şehirler Müzesi inşa ediliyor. 

Osman Çelik Beştepe’de ev kiraladı, içine 223 bin TL harcadı!

Eski Hazine Müsteşarı, Türk Exımbank Yönetim Kurulu Başkanı ve Vakıf Katılım Bankası Yönetim Kurulu üyesi Osman Çelik Beştepe’de 3 bin 450 TL’ye başka bir konut kiraladı ve daireye 223 bin TL’lik eşya aldı. 

Bursa Şehir Hastanesi'ne raylı ulaşım sağlanacak!

Ulaşım Master Planını Beşevler Küçük Sanayi Esnafı ile paylaşan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, 1.355 yataklı Şehir Hastanesi’ne vatandaşların daha rahat ulaşımının sağlanması için Emek’ten bir raylı sistem hattı planladıklarını dile getirdi. 

Beştepe 15 Temmuz Müzesi için ilk kazma vuruldu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 Temmuz darbe girişimi sonrası yapılması talimatını verdiği Beştepe 15 Temmuz Müzesi'nin temeli atıldı. Müze, Cumhurbaşkanlığı’nın karşısındaki Şehitler Abidesi’nin yanındaki alana inşa edilecek.

Moment Beştepe ödeme seçenekleri!

Moment Beştepe ödeme seçenekleri haberimizde yer alıyor. Moment Yapı tarafından hayata geçirilen projede uyku odasından spor salonuna kadar çalışanların verimliliği için her şey düşünüldü.

Beştepe 15 Temmuz Müzesi işte böyle olacak!

15 Temmuz 2019'a tamamlanması planlanan Beştepe 15 Temmuz Müzesi'nin görüntüleri ortaya çıktı. İşte müze böyle olacak...

Moment Beştepe Ofis 2018'de teslim!

Uyku odasından spor salonuna kadar çalışanların verimliliğinin ön planda tutulduğu bir ofis projesi olarak hayata geçirilen Moment Beştepe Ofis projesi 2018'de teslim edilecek..

Samsun İlkadım'a Beştepe Külliyesi modeli!

Samsun İlkadım Belediyesi tarafından bölgeye İlkadım Belediyesi yeni belediye hizmet binası inşa ediliyor. Belediye Başkanı Erdoğan Tok, yeni belediye hizmet binasının Beştepe Külliyesi gibi olacağını söyledi.

Moment Beştepe'de 24 ay sıfır faizle!

Moment Beştepe'de 24 ay sıfır faizle ödemeler yapılıyor. İyi bir satış grafiği yakalayan projede ödeme kolaylıkları bulunuyor.

Ankaralılar Moment Beştepe'yi tercih etti!

Moment Beştepe Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Uyar, “Yaptığımız kampanya ve pazarlama faaliyetlerimiz sayesinde satış ofisimizi çok sayıda potansiyel müşterinin ziyaret etmesini sağladık” dedi.

Moment Beştepe Ofis'te iş hayatı keyfe dönüşüyor!

Moment Yapı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Uyar, iş yerlerinde geçirilen zaman diliminin arttığını söyleyerek “Ofislerin artık çalışanların tüm ihtiyaçlarına cevap vermesi gerekiyor. Verimliliğin artması için, hem beden hem ruh sağlığını düşünen ofisler tercih edilmeli” dedi.

Moment Beştepe Ofis projesinden yılın son kampanyası!

Başkent'in ofis kavramını değitiren Moment Beştepe Ofis projesi, ofis sahibi olmak isteyenlere cazip imkanlarla yılın son kampanyasını sunuyor.

Moment Beştepe Ofis'de cazip faiz oranları!

Moment Beştepe Ofis Pazarlama Direktörü Tolga Ergin, ofis alacak olan yatırımcılara altın değerinde tavsiyelerde bulundu.

Moment Beştepe ulaşım Haberi

Moment Beştepe ulaşım

Konum bilgisine göre Atatürk Orman Çiftliği'nin karşısında inşa edilen projede satış ofisi telefon numarası 444 74 01 olarak belirlendi. Proje Ankara'nın Yenimahalle ilçesi Beştepe bölgesinde yükseliyor.


Donatı alanları arasında sistem arşiv odaları, cafeler, yoga ve meditasyon alanı, seminer odaları, toplantı odaları gibi sosyal alanları bulunan proje 80 milyon dolar yatırımla yükseliyor.


Toplam 330 tane home ofis ve 22 tane dükkandan meydana gelen proje 2 blok şeklinde yükseliyor. Projede ofis alanları 83 metrekareden başlayıp 198 metrekareye kadar yükseliyor.


Ulaşım bilgisine göre proje Kızılay'a 7,4 kilometre, otobüs terminaline 500 metre, Çevre Yolu'na 17 kilometre, Eskişehir Yolu'na 2 kilometre, Konya Yolu'na 500 metre, Esenboğa Havaalanı'na 30 kilometre, Tunalı'ya 7,5 kilometre, İstanbul Yolu'na 500 metre yakınlıkta yer alıyor.


Moment Beştepe Ofisleri satış ofisi!

Telefon: 444 74 01