muğla yeni termik santral

muğla yeni termik santral

Posta Gazetesi Bodrum ekinin bugünkü sayısında yer alan habere göre; Muğla'ya yapılması planlanan dördüncü termik santrale tepki olarak başlatılan kampanyada 22 bin imza toplandı. İmzalar bakanlıklara gönderilecek...

Bosch'un yeni deneyim mağazası Bodrum'da açıldı!

Bosch'un yeni deneyim mağazası Muğla'nın Bodrum ilçesinde hizmete açıldı.

TOKİ'den Muğla'ya 51 yeni konut!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Muğla projesi için düğmeye bastı. Projede 51 adet konut yer alacak.

Muğla Bölge Müzesi Temmuz'da açılacak!

Muğla'da Anadolu coğrafyasına ev sahipliği yapan kültürlerin izlerini yansıtacak yeni bir bölge müzesi açılacak. Müze,16 milyon liraya tamamlanacak.

Muğla Büyükşehir'den Arasta’ya tarihi dokunuş!

Kentteki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Muğla Büyükşehir Belediyesi, Arasta’daki eski Yağ Hali olarak bilinen alanı yeni yüzüyle Muğlalılarla buluşturmaya hazırlanıyor.

TOKİ'den Muğla'da 3 kampanya!

Dar ve orta gelirli aileleri konut sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Muğla'da 3 yeni kampanyaya başladı.

TOKİ 50 bin sosyal konut Muğla 2019!

TOKİ, Muğla'da 455 yeni konut inşa edecek. Peki TOKİ Muğla 2019 başvuru dönemi ne zaman? TOKİ Muğla 2019 başvuruları nereye yapılacak? TOKİ Muğla 2019 fiyatları ne kadar? İşte TOKİ 50 bin sosyal konut Muğla 2019 detayları...

Muğla'ya yeni kent meydanı inşa ediliyor!

Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Menteşe Belediyesi işbirliği ile yapımı devam eden Kent Meydanı çalışmalarını yerinde denetleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Özlem Tekin'in yeni hayatı! Muğla'da çiftlik kurdu!

Uzun süredir Muğla’da yaşayan şarkıcı Özlem Tekin'in köy hayatına iyice alıştığı öğrenildi.

Muğla'nın çehresi yeni yatırımlarla değişti!

Çalışmalarına son sürat devam eden Muğla Büyükşehir Belediyesi yatırım ve hizmetleri ile kısa zamanda Muğla’nın çehresini değiştirdi.

Muğla'da 630 imar barışına uymayan yeni kaçak yapı yapılıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, "Muğla'da 630 imar barışına uymayan yeni kaçak yapı yapılıyor. Burada hem Büyükşehir Belediye Başkanımız hem de ilçe belediye başkanlarımızla konuştuk ve onlara bu kaçak yapıların yıkılması talimatını verdik" dedi...

Aşçıoğlu'ndan 3 yeni proje geliyor!

İnşaat sektörünün başarılı firmalarından Aşçıoğlu, İstanbul'da 2, Muğla'da 1 yeni proje hazırlığında. Şirket projelere önümüzdeki yıl başlayacak...

Sinpaş 2 yeni konut projesine hazırlanıyor!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı yeni projelere tam gaz devam ediyor. Şirket Ankara ve Muğla'da 2 yeni konut projesi geliştirecek...

Muğla Ulu'da arsa sorunu var!

Üniversite şehri olarak bilinen Muğla'da yeni yatırımlar hız kesmiyor. Yatırımların hızla artması bölgede arsa sorununun oluşmasına sebep oldu.

muğla yeni termik santral

muğla yeni termik santral muğla yeni termik santral

İmzalar beş ayrı bakanlığa gönderilecek 

Muğla'ya yapılacak olan dördüncü termik santrale tepki amaçlı başlatılan kampanyada toplanan 22 bin imza beş ayrı bakanlığa yollanacak. Karaçalı is ar Gönüllüleri tarafından başlatılan kampanyada imzaların. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına gönderileceği açıklandı. Arasta Park'ta düzenlenen basın açıklamasında "Turizm yapalım derken bindiğimiz dalı kesiyoruz" ifadesi kullanıldı. Toplantıya, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat. Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan. Muğla Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Musa Gökbel, Milas Belediye Başkan aday adayı Barış Saylak ve çok sayıda vatandaş katıldı. Mustafa Saruhan. tamamen doğal enerjiye yönelmenin faydalı olacağını belirtti; "Turizm açısından da rüzgar ve güneş enerjisi projelerine yönelmeliyiz" dedi. 


Milas Belediye Başkanı...