30 / 06 / 2022

Multi Company Turizm adres

Multi Company Turizm adres

Multi Company Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Kheirollah Ranjbarian, Behbood Tabrizian tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 7 Nisan'da Dünya Ticaret Merkezi, EGS Business Park'ta kuruldu.

Almaskan Company Gayrimenkul Turizm Tarım Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Almaskan Company Gayrimenkul Turizm Tarım Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Başakşehir'de Ihab Khaıer tarafından kuruldu.

Horızon Vılla Company Gayrimenkul Turizm Tarım Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Horızon Vılla Company Gayrimenkul Turizm Tarım Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Başakşehir'de Ihab Khaıer tarafından kuruldu.

Ave Team Company Gayrimenkul Turizm Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ave Team Company Gayrimenkul Turizm Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi Eyüpsultan'da 300 bin TL sermaye bedeli ile Behzad Rahımı Tamıjanı ve Iydasadat Elevınejad ortaklığında kuruldu.

International Trade And Real Estate Company Emlak Ve Turizm Dan. İth.İhr.İç Ve Dış Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!  

International Trade And Real Estate Company Emlak Ve Turizm Dan. İth.İhr.İç Ve Dış Ticaret Ltd.Şti. bugün Avcılar'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Imad Mohamed K. Yousef tarafından kuruldu. 

Güven Company Turizm Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Güven Company Turizm Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 300 bin TL sermaye bedeli ile Ahmed M.Alı Hamad, Wanıs Lefsay ve Zubır Wanıs  Lefsay ortaklığında kuruldu. 

Structural Engineering Company İnşaat Turizm Gayrimenkul İth.İhr. Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Structural Engineering Company İnşaat Turizm Gayrimenkul İth.İhr. Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Güngören'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Basem  Razook tarafından kuruldu.

Company Abo Feras Turizm İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Company Abo Feras Turizm İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Nezir Atay tarafından Bahçelievler’de 100 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

Mayor Company Turizm İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mayor Company Turizm İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi  100 bin TL sermaye ile bugün Alı Alahmad Alkadro tarafından kuruldu.

Arab Peace Company Gayrimenkul Ve Turizm İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Arab Peace Company Gayrimenkul Ve Turizm İthalat İhracat Limited Şirketi Mohamed Taher Azızı, Mohamed Samer Azızı ve Essan Maher ortaklığında 400 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

United Company Emlak İnşaat Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

United Company Emlak İnşaat Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Zeyad Ahmed Hashem Saeed tarafından 20 bin TL sermaye ile 10 Mayıs'ta Başakşehir, Bahçeşehir 2.Kısım Mahallesi'nde kuruldu.

Majsty Companyınt İnşaat Gayrimenkul Turizm Tekstil İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Majsty Companyınt İnşaat Gayrimenkul Turizm Tekstil İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. E.M.Refat Sayed Ahmed Amer tarafından 100 bin TL sermaye ile 30 Mart'ta Esenyurt'ta kuruldu.

Alsham Company Turizm Otomotiv Gıda İç Ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Alsham Company Turizm Otomotiv Gıda İç Ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi Nasur Alhamdan tarafından 100 bin TL sermaye ile 22 Temmuz 2015 tarihinde Fatih'te kuruldu.

Multi Company Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Multi Company Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Kheirollah Ranjbarian, Behbood Tabrizian tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 7 Nisan'da Dünya Ticaret Merkezi, EGS Business Park'ta kuruldu.

Multi Company Turizm adres Haberi

Multi Company Turizm adres

Multi Company Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Kheirollah Ranjbarian, Behbood Tabrizian tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 7 Nisan'da kuruldu. 


Multi Company Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi iş konusu; a. Yurt içerisinde ve yurt dışında tüm turizm hizmet ve faaliyetlerini yapabilmek, konusu ile ilgili halkla ilişkiler konu ve konularında faaliyetler gösterebilmek. Bu amaçlar çerçevesinde tur, konaklama, irtibat, konferanslar düzenlemek ve diğer hizmetlerini yerine getirmek, b. Yurt içerisinde ve yurt dışında seyahat düzenlemek. Seyahat acentelikleri kurmak, acenteliklerin şube , temsilcilikleri ve ajanlıklarını açmak ve çalıştırmak, bu hususta yurt içi ve yurt dışı firmalar ile anlaşmalar düzenlemek, teminatlar vermek ve almak, ortaklıklar kurmak, seyahat acentelikleri irtibat büroları kurmak, ilgili kurum ve kuruluşlardan gerekli kanuni izinleri ve belgeleri almak, c. Şirket...