30 / 06 / 2022

n ligt nurol park

n ligt nurol park

Nurol Park'ta N-Light Nurol Işık Çözümü ile gün ışığı iç mekanlara maksimum düzeyde taşınıyor. Nurol Park'ta daire fiyatları 615 bin TL'den başlıyor...

Nurol Park'ın E ve K bloklarının değeri belli oldu!

Nurol GYO tarafından, Nurol Park projesinin E ve K bloklarına ilişkin 2021 yılsonu değerleme raporu yayınlandı. Nurol Park'ın E ve K bloklarının değeri belli oldu.

Nurol Tower'daki 130 bağımsız bölümün değeri ne kadar?

Nurol Tower'daki 130 bağımsız bölümün değeri belli oldu. İşte Nurol Tower projesindeki 130 adet bağımsız bölümün değerleme raporu...

Nurol Life'taki 37 bağımsız bölümün değeri belli oldu! 

Nurol Life'taki 37 bağımsız bölümün değeri belli oldu. İşte Nurol Life projesindeki 37 adet bağımsız bölümün değerleme raporu...

Nurol Holding'in acı günü! M. Peyami Tavil vefat etti!

Nurol Holding A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Başkanı Özel Kalem Müdürü Figen Tavil Alsırt'ın babası M. Peyami Tavil, hayatını kaybetti. 

Nurol Holding'in acı günü! Talat Saral vefat etti!

Nurol Holding Mali ve İdari İşler eski Koordinatörü, Yönetim Kurulu eski Üyesi, Maliye ve Gümrük eski Müsteşarı, Başbakan eski müşaviri Talat Saral, hayatını kaybetti. Nurol Holding, taziye ilanı yayınladı.

Nurol İnşaat, Nurol GYO'daki paylarını sattı!

Nurol İnşaat'ın Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.nin sermayesinin yüzde 0.86'sına tekabül eden toplam 2 milyon 680 bin Türk Lirası nominal değerli NUGYO paylarının Nurol Otelcilik ve Turizm İşletme A.Ş. Şirketi'ne satışı gerçekleştirildi.

Nurol Varlık Kiralama'nın 50 milyon TL'lik tertip ihraç belgesi!

Nurol Varlık Kiralama'nın 500 milyon TL ihraç tavanı kapsamında 50 milyon TL nominal değerli kira sertifikası ihracına ilişkin Tertip İhraç belgesi yayınlandı. 

Nurol GYO bağımsız yönetim kurulu adaylarını seçiyor!

Nurol GYO tarafından Mehmet Hilmi Özkazanç ve Necdet Gürbüztürk'ün 8 Nisan 2021 Perşembe günü yapılacak şirket olağan genel kurul toplantısında bağımsız yönetim kurulu üyesi adayları olarak ortakların onayına sunulmasına karar verildi.

Pandemi holdingleri ve sektörleri nasıl etkiledi?

2020 holdingler için portföylerini dengede tutma yılıydı. Birçok holding, zor dönemde ayakta kalmak için çeşitlendirilmiş iş stratejisi ve dengeli portföy yönetiminden faydalanıyor. Akfen Holding CEO'su Selim Akın ve Nurol Holding CFO'su Kerim Kemahlı yöntemlerini anlattı...

Nurol Varlık Kiralama'nın 100 milyon TL'lik tertip ihraç belgesi!

Nurol Varlık Kiralama'nın 3 Aralık 2020 tarihli kararı ile onaylanan Nurol Varlık Yönetimi A.Ş. 100 milyon TL kira sertifikası tertip ihraç belgesi yayınlandı

Nurol İnşaat'ın pay satışına SPK'dan onay!

Nurol GYO, ana hissedarı Nurol İnşaat ve Ticaret A.Ş. tarafından pay satışına ilişkin olarak SPK'ya yapılan başvuru sonucunda pay satış bilgi formu, tadil metni ve KAP açıklamasını yayınladı. 

Nurol GYO ve Nurol İnşaat'ın pay satış bilgi formu revize edildi!

Nurol GYO, ana hissedarı Nurol İnşaat ve Ticaret A.Ş. tarafından pay satış bilgi formunun revize edilmesi için SPK'ya başvuru yaptı. 

Nurol İnşaat Nurol GYO paylarının satışı için SPK'ya başvurdu!

Nurol İnşaat elinde bulunan Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. B Grubu paylarından, sermayenin yüzde 10.17'sine tekabül eden 30.000.000 adede kadar olan kısmının satışı için SPK'ya başvurdu.

n ligt nurol park Haberi

n ligt nurol park


İstanbul Güneşli'de yer alan Nurol Park Evleri'nde N-Light Nurol Işık Çözümü ile gün ışığı maksimum düzeyde iç mekana taşınabiliyor. Nurol Park Evler'nde fiyatlar 615 bin TL'den başlıyor.


1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı Nurol Park Evleri'nde dairelerin alanları 75 metrekare ile 190 metrekare arasında değişiyor. Nurol Park Evleri'nde daireler hemen teslim ediliyor.


55 bin metrekare alanda hayata geçirilen Nurol Park Evleri'nde spor alanları, yüzme havuzu, fitness, sauna, çocuk oyun alanları, kapalı otopark gibi sosyal donatılar olacak.


Basın Ekspres bölgesinde yükselen Nurol Park Evleri projesinde banka kredili ödemeler yapılıyor. Nurol Park Evleri'nde konut, ofis ve ticari birimler bulunuyor.Adres : Evren Mahallesi Gülbahar Caddesi Bilge Sokak No: 44 Güneşli / İstanbul


Tel : 444 64 96

Web : http://www.nurolpark.com.tr/

Gülcihan...