nadir akçelik

nadir akçelik

Nevin Akçelik, İstanbul 3'ncü havalimanı yakınlarındaki arazisinde bir şehir oteli açacakmış...

Kanal İstanbul güzergahındaki Şamlar Köyü imara mı açıldı?

Şamlar Köyü’nün 2 milyon metrekarelik merasının da imara açıldığı öğrenildi. İBB Meclis Üyesi Nadir Ataman, “Meraya lüks konut ve AVM yapılmasının önü açılmış oldu" diye konuştu.

Kanal İstanbul’a sıfır konumdaki mera imara açıldı!

CHP’li Meclis Üyesi Nadir Ataman, köylünün 1 milyon metrekarelik mera arazisine 'hülle'yle el konulup TOKİ’ye devredildiğini ileri sürdü. "Bu arazi de Kanal İstanbul planları ile konut ve ticaret imarına açıldı. TOKİ’den sonra kimin eline geçecek, takip edeceğiz" diye konuştu. 

Ucuz kredi sonrası emlak danışmanlığına hücum!

Pandemi döneminde hareketliliğini koruyan nadir sektörler arasında yer alan gayrimenkul yatırımcısının yanı sıra aracılar için de ciddi gelir kapısı oldu. Yılda en az 140 bin TL gelir bırakan gayrimenkul danışmanlığı işine bu dönemde yoğun başvuru geldi...

Nadir Ataman'ın Büyükçekmece'de kaçak yapı inşa ettiği iddia edildi!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Nadir Ataman'ın Büyükçekmece Kumburgaz'daki iki yapıya, tek yapı belgesi aldığını belirtti...

Ümraniye'de yıllık 220 bin TL'ye kiralık mesire alanı!

İstanbulluların nefes aldığı nadir yerlerden biri olan Ümraniye'de bulunan Hekimbaşı mesire alanı 10 yıllığına kiraya verilecek. Yıllık muhammen kira bedeli 220 bin TL olarak belirlenen ihale açık artırma usulüyle gerçekleşecek.

Almin Endüstri İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

Almin Endüstri İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ali Nadir Kapkın tarafından kuruldu.

Nadir Ataman'dan sahra hastanesi açıklaması! 

CHP'li İBB Meclis Üyesi Nadir Ataman, İstanbul’da Atatürk Havalimanı’nda kurulacak hastanenin inşaatının havalimanı arazisinde değil bitişindeki 52 bin metrekarelik alanda başladığını ifade etti...

Küresel ekonomide 'ikiz şok' endişesi!

Dünyanın üretim motoru olarak nitelendirilen Çin'de ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan koronavirüsün global bir sorun haline gelmesi, tarihte nadir görülen arz ve talep şokunun aynı anda gerçekleştiği "ikiz şok" kaygılarını artırdı.

Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi perşembe günü açılıyor! 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülük ettiği kütüphanenin inşa çalışmaları 2016 yılında başladı. 4 milyon basılı, 120 milyonun üzerinde elektronik yayın ile 550 bin e-kitap ve nadir eserin bulunduğu kütüphanenin açılışını Cumhurbaşkanı Erdoğan gerçekleştirecek...

Sivas'ta iskeleden düşen inşaat işçisi hayatını kaybetti!

Sivas'ın Yıldızeli ilçesinde, iskelede çalışırken dengesini kaybeden inşaat işçisi Nadir Çınar, beton zemine düştü ve hayatını kaybetti.

Ünlü baklavacı Nadir Güllü inşaat sektörüne girdi!

Karaköy Güllüoğlu'nun patronu ünlü baklavacı Nadir Güllü, bugün Beyoğlu'nda yeni bir inşaat şirketi kurdu. Nadir Güllü İnşaat Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

Nadir Güllü İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Nadir Güllü İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Muharrem Nadir Güllü, Murat Güllü ve Ömer Güllü tarafından kuruldu.

Nadir Vurankaya: Ev almanın tam zamanı!

Adana Yapı Müteahhitleri Derneği (AYAMDER) Başkanı Nadir Vurankaya, kamu bankalarının konut kredi faizlerini yüzde 1'in altına çekmesinin inşaat sektörünü canlandırdığını söyledi.

nadir akçelik

nadir akçelik nadir akçelik

Para'da yer alan habere göre, Antalya'daki Manavgat Kızılağaç bölgesinde 21 yıl önce hizmete giren Club & Hotel Nena Hotel'in adının ilginç bir öyküsü var. Otel, İstanbul ve Diyarbakır'da madenleri olan Akçelik Madencilik'e ait.

1997'de söz konusu bölgede otel inşa eden ilk girişimcilerden olan firma sahibi Nadir Akçelik ile eşi Nevin Hanım birbirlerini çok seviyorlarmış. Birbirlerine olan sevgilerinden yola çıkarak Nevin'in Ne'si ve Nadir'in Na'sını birleştirip otellerine "NENA" adını vermişler.

Nadir Bey'in vefatından bu yana oteli tek başına çekip çeviren Nevin Hanım, 100 dönümlük arazi üstündeki Club&Hotel Nena'yı nakış nakış örerek büyütüyor.

Otelin karşısındaki 75 dönümlük araziyi de satın alan Nevin Hanım, burada organik tarım yapıyor. Tarlada yetiştirdiklerini misafirlerine sunuyor.

Yerinde duramayan bir yapıya sahip olan Akçelik'! yakından tanıyanlar onun hakkında, "Proje insanıdır, proje...