Narlıdere kentsel dönüşüm planı

Narlıdere kentsel dönüşüm planı

İzmir Narlıdere'de hayata geçirilen kentsel dönüşüm projesi nedeniyle Narlıdere Belediye Başkanı  Ali Engin eleştirilerin hedefinde yer aldı. 

İzmir Narlıdere’deki kentsel dönüşüme mahallelilerden tepki!

İzmir Narlıdere'de kentsel dönüşüm kapsamına alınan İnönü, Çatalkaya, Atatürk ve Narlı mahallelerinde yaşayan vatandaşlar planlara itiraz edeceklerini belirtti.

Narlıdere'de kentsel dönüşüm planı askıya çıktı!

Narlıdere'de kentsel dönüşüm askıya çıktı. Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Narlı ve Çatalkaya mahallelerinde Kentsel dönüşüm ile ilgili yapılan jeolojik ve fiziki inceleme neticelerinin askıya çıkarıldığını müjdesini verdi.

İzmir Narlıdere'de gündem kentsel dönüşüm!

İzmir Narlıdere Belediyesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylanan kentsel dönüşüm planları için çalışmalara başladı. 

İzmir Narlıdere'de kentsel dönüşüm gerginliği!

İzmir Narlıdere'de hayata geçirilen kentsel dönüşüm projesi nedeniyle Narlıdere Belediye Başkanı  Ali Engin eleştirilerin hedefinde yer aldı. 

İzmir Narlıdere'de kentsel dönüşüm için görüşmeler başlıyor!

Göreve geldiği günden itibaren yaptığı çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, kentsel dönüşüm çalışmaları için Narlıdere sakinleriyle uzlaşma görüşmelerinin başlayacağını dile getirdi.

İzmir Narlıdere'ye kentsel dönüşüm müjdesi!

Narlıdere Belediyesi, 4 ayrı mahallede uzun senelerdir devam ettirdiği kentsel dönüşüm projelerinde mutlu sona geldi. Çatalkaya, Narlı, Atatürk ile 2. İnönü mahallelerini dahil eden kentsel dönüşüm projeleri için beklenen müjde Ankara’dan verildi.

Narlıdere'de kentsel dönüşüm için ilk adım!

İzmir Narlıdere Belediyesi, kentsel dönüşüm çalışmaları için ortak akıl toplantısı gerçekleştirdi. 

Narlıdere kentsel dönüşümle yeniden doğacak!

İzmir Narlıdere yeniden doğuyor. Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlandırıldığı Narlıdere'ye yemyeşil bir spor vadisi ve metro geliyor. Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin,"Önümüzdeki iki yılda alt yapı ve projeleri bitireceğiz" dedi...

İzmir Narlıdere'de kentsel dönüşüm için düğmeye basıldı!

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, ilçede süren kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Ankara’da önemli bir ziyaret yaptı. Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank ile buluşan Engin, “4 mahallemizi kapsayan dönüşüm çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Kısa sürede nihai sonuçları alacağımı

Narlıdere'de mahallelerinin kentsel dönüşüm planları mecliste!

İzmir'in Narlıdere ilçesinin riskli alan olarak ilan edilen mahallelerinin kentsel dönüşüm planları meclis gündemine taşındı. CHP'li Serter, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Murat Kurum, Kentsel Dönüşüm Eylem Planı'nı anlattı!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Kentsel Dönüşüm Eylem Planı’nı Milliyet’e anlattı. Kapsam 4 başlıkta genişliyor. Tüm Türkiye’de riskli yapılar, dere yatakları, sanayi alanları, tarihi kent merkezleri dönüşecek...

Narlıdere'ye kentsel dönüşüm müjdesi!

31 Mart yerel seçimlerinde Konak Belediye Başkanı seçilen Mimar Abdül Batur, kentsel dönüşüm planlarını anlattı. Batur, Narlıdere'ye kentsel dönüşüm müjdesi verdi.

Kentsel dönüşüm davasında emsal karar!

İzmir'de devam eden kentsel dönüşüm davasında yerel mahkeme emsal bir karar verdi. Kentsel dönüşüm kapsamında yaşadığı apartman yıkılan ve kendisine iki yerine bir daire verilen Bilgin Çınarlıel, açtığı davayı kazandı.

Konak'ta öncelik kentsel dönüşüm!

CHP’nin Konak Belediyesi başkan adayı, Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, seçilmesi durumunda önceliğinin, kentin çeperlerindeki çarpık yapılaşma bölgelerinde kentsel dönüşüm olduğunu söyledi. 

Narlıdere'de kentsel dönüşüm tamamlanıyor!

Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, ''Narlıderemizde yıllar önce başladığımız kentsel dönüşüm çalışmalarında en üst noktaya ulaştık. Hiç kimseyi mağdur etmedik. Yüzde 65 oy oranı uzak değil” diye konuştu.

Narlıdere kentsel dönüşüm planı Haberi

Narlıdere kentsel dönüşüm planı

İzmir'de Çatalkaya Konut Yapı Kooperatifi Başkanı Zeynal Kolçak, ve beraberindeki birkaç üy Narlıdere Belediyesi tarafından yürütülen kentsel dönüşüm çalışmaları sırasında halkın mağdur edilmemesi için Narlıdere Mahalleler Birliği çatısı altında mücadelelerini devam ediyor. 

Sabah'tan Ceyhan Torlak'ın haberine göre; Çatalkaya Konut Yapı Kooperatifi Başkanı Zeynel Kolçak. ,"2013'te Narlıdere Belediyesi kentsel dönüşümde için yetkilendirildi. 2019'a kadar Abdül Batur, şimdi ise Ali Engin süreci yönetiyor. Bu süreci en iyi şekilde yönetebilmek için kentsel dönüşüm çalışmalarının yürütüldüğü Narlı, Çatalkaya, 2. İnönü ve Atatürk Mahallelerinde 4 kooperatif, 2 komite ve 1 dernek olmak üzere 7 grup kurduk. Hep birlikte yürüttüğümüz bir mücadele var. Bu mahallelerde 40 ile 60 yıl arası yaşayan insanların 6306 sayılı yasaya göre hakları var. Düzenlenen toplantılarda Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin'e, 'Bu...