nef abd yeni proje

nef abd yeni proje

Nef'in Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, hedeflerinin lüksü ve tasarımı ulaşılamaz olmaktan çıkarmak olduğunu söyledi. Timur: "ABD'de 4 ayrı eyalette yeni projelere hazırlanıyoruz." dedi..

Nef'ten Beykoz ve Bodrum'a yeni proje!

Eylül ayında Nef Çekmeköy projesinde 3. Etap satışlarına başlayacak Nef, İstanbul’da biri Beykoz biri Bodrum iki yeni proje için de çalışmalara başladı.

ABD'de yeni konut satışları 13 yılın en yüksek seviyesinde!

ABD'de yeni konut satışları, Haziran ayında aylık yüzde 13,8 artışla 776 bine yükseldi ve Temmuz 2007'den bu yana en yüksek seviyeyi kaydetti.

ABD'de yeni konut satışları Mayıs ayında beklentiyi aştı!

ABD'de yeni konut satışları, Mayıs ayında  aylık yüzde 16,6 artışla 676 bine çıktı ve piyasa beklentilerinin üzerinde bir artış gösterdi.

ABD'de yeni konut satışları nisanda yüzde 0,6 arttı!

ABD'de yeni konut satışları, nisan ayında yüzde 0,6 artış göstererek 623 bine ulaştı ve beklentilerin aksine yükseldi.

ABD'de yeni konut satışları Mart ayında yüzde 15,4 azaldı!

ABD'de yeni konut satışları, Mart ayında yüzde 15,4 azalışla 627 bine geriledi ve beklentinin üzerinde düşüş gösterdi

ABD'de yeni konut satışları Şubat'ta yüzde 4,4 düştü!

ABD'de yeni konut satışları, Şubat ayında yüzde 4,4 azalışla 765 bine geriledi ve beklentiden fazla bir düşüş yaşandı.

ABD'de yeni konut satışları ocak ayında yüzde 7,9 arttı!

ABD'de yeni konut satışları ocak ayında beklentiyi aşarak yüzde 7,9 artışla 764 bine çıktı. 

Foldcity'den ev alacaklara yeni kampanya!

Nef, patentli keşfi “Foldhome” konseptini bir adım ileriye taşıyor. Paylaşım ekonomisini gayrimenkul sektörüne taşıyan Nef’in yeni keşfi “Foldcity” ile Nef müşterileri artık şehrin onlarca farklı lokasyonunda bulunan Nef projelerini kullanabilecek.

Nef'in 2020 ciro hedefi 1,5 milyar lira!

Nef yurtdışında yeni konut projeleri hayata geçirmek ve yurt markası Novu'yu Türkiye'de büyütmek istiyor. Ama asıl heyecan verici hikaye Foldcity...

Nef'ten Beykoz ve Çekmeköy'e yeni proje!

Nef İcra Kurulu Üyesi Selçuk Çelik, "İstanbul'da Çekmeköy ve Beykoz'da yeni projeler için çalışmalarımız devam ediyor. NewYork ve Almati, Kazakistan'da iki yeni projemiz 2020'nin ilk çeyreğinde satışa çıkacak" diye konuştu.

Nef yeni yıla yeni hedeflerle giriyor!

3 yıl boyunca sektörün en beğenilen şirketi seçilen Nef, bir yılda 2 bin 47 konut teslim etti. Firma, yeni yıla yeni yatırımlarla girmeye hazırlanıyor.

ABD'de yeni konut satışları Kasım'da yüzde 1,3 arttı!

ABD'de yeni konut satışları Kasım ayında yüzde 1,3 artış göstererek 719 bine ulaştı. Veriler ise piyasa beklentisinin altında kaldı. 

Nef Nefis Cumartesi ve Nefis Pazar kampanyası hangi projelerde geçerli?

Nef Nefis Cumartesi ve Nefis Pazar kampanyası hangi projelerde geçerli sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Nef'in yeni kampanyası 14-15 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olacak.

nef abd yeni proje

nef abd yeni proje nef abd yeni proje
Geçtiğimiz günlerde New York projesiyle gayrimenkulün Oscar'ı sayılan MIPIM'de Architectural Review Future Projects Awards'ta "Yüksek Katlı Binalar" kategorisinde "Dünyanın En İyi Projesi" ödülünü alan Nef'in Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, hedeflerinin lüksü ve tasarımı ulaşılamaz olmaktan çıkarmak olduğunu söyledi. Timur, "2010'dan bu yana Nef markamızla içinde evler, ofisler, suitler, apartmanlar, flatler, dormlar ve rezidanslar olmak üzere 7 seri üzerinde üretim gerçekleştiriyoruz. Şu anda inşaatı devam eden 5 projemiz bulunuyor. ABD'de 4 ayrı eyalette yeni projelere hazırlanıyoruz. Bu yıl lansmanı yapılacak 210 milyon dolar yatırım değerine sahip Nef New York projesi için mimari çalışmalarımızı da sürdürüyoruz"...