06 / 07 / 2022

nef projeleri kampanya

nef projeleri kampanya

NEF'in ödüllü şehir merkezi projeleri NEF Çekmeköy, Basınekspres, Bahçelievler ve Ortayaka'da yüzde 10 indirime ek 120 ay için yüzde 0,98 kredi fırsatı başladı. Projede 2 bin 900 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olunabiliyor.

Nef ev kampanyaları

Nef ev kampanyaları kapsamında ödemeler 2015 tarihine kadar erteleniyor. Kişiye özel ödeme planları oluşturulan kampanya dahlinde banka kredili ödemelerde faiz oranı yüzde 0,59 olarak belirlendi...

Nef misafir odası!

Nef misafir odası özelliği ile normalde 1 oda 1 salon olan daireler misafir geldiği zaman ekstra 1 oda daha eklenerek 2 oda 1 salona çevrilirken, misafir gittiği zaman yeniden eski haline dönüştürülebiliyor. Nef projelerinde yeni bir kampanya da yer alıyo

Nef Reserve projeleriyle bambaşka bir Bodrum! 

Her biri denize sıfır konumda bulunan ve dünyaca ünlü mimarların imzasıyla inşa edilen Nef Reserve projeleri, Yalıkavak, Gölköy ve Hebil koylarında yükseliyor...

Nef'in 2020 ciro hedefi 1,5 milyar lira!

Nef yurtdışında yeni konut projeleri hayata geçirmek ve yurt markası Novu'yu Türkiye'de büyütmek istiyor. Ama asıl heyecan verici hikaye Foldcity...

Nef yüzde 40 indirim kampanyası detayları!

Nef yüzde 40 indirim kampanyası detayları haberimizde yer alıyor. Kampanya 14-15 Aralık tarihlerinde geçerli olacak.

TOKİ'nin en çok başvuru gelen projeleri 2019!

TOKİ'nin Türkiye'nin 67 ilinde başlattığı 50 bin konut projesi için başvuru süreci devam ediyor. Kampanya kapsamındaki 50 bin konuta 500 bini aşkın başvuru geldi. İşte TOKİ'nin en çok başvuru gelen projeleri...

Nef Reserve Kandilli yeni kampanya detayları!

Nef Reserve Kandilli yeni kampanya detayları haberimizde yer alıyor. Projede 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor.

Nef Kandilli kampanya 2019!

406 daireden oluşan Nef Kandilli'de yeni bir kampanya başladı. Projede yüzde 30 indirim ve 60 ay sıfır faiz fırsatı sunuluyor...

Eski eviniz gidiyor, yeni bir NEF olarak dönüyor!

Nef Ev Değiştirme Kampanyası devam ediyor. Nef Ev Değiştirme Kampanyası kapsamında Nef Ortayaka, Nef Çekmeköy, Nef Bahçelievler ve Reserve Kandilli projeleri yer alıyor. 

NEF projelerinde 120 ay 0,98 faiz fırsatı!

NEF'in ödüllü şehir merkezi projeleri NEF Çekmeköy, Basınekspres, Bahçelievler ve Ortayaka'da yüzde 10 indirime ek 120 ay için yüzde 0,98 kredi fırsatı başladı. Projede 2 bin 900 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olunabiliyor.

NEF projelerinde 2 bin 900 TL taksitle konut fırsatı!

NEF, şehir merkezinde bulunan dört projesinde konut sahibi yapacak bir kampanya başlattı. Nef Çekmeköy, Nef Basınekspres, Nef Bahçelievler ve yeni projesi Nef Ortayaka’da yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor.

NEF 0,98 kredi kampanyası!

NEF, şehir merkezinde yer alan Nef Çekmeköy, Nef Basınekspres, Nef Bahçelievler ve yeni projesi Nef Ortayaka’da yeni bir kampanya başlattı.

NEF projelerinde yüzde 10 indirime ek 120 ay için 0,98 kredi fırsatı!

NEF, şehir merkezindeki ödüllü projeleri Nef Çekmeköy, Nef Basınekspres, Nef Bahçelievler ve yeni projesi Nef Ortayaka’da büyük avantaj dönemi başlattı.

Nef iki projesini sigortalattı!

Gayrimenkul sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan Nef, Nef Reserve Kandilli ve Nef Reserve Gölköy projeleri için ‘Bina Tamamlama Sigortası’ yaptı.

Nef Ev Değiştirme Kampanyası devam ediyor!

Nef Ev Değiştirme Kampanyası devam ediyor. Kampanya Nef Basınekspres, Nef Çekmeköy, Nef Bahçelievler projelerinde geçerli oluyor. 

nef projeleri kampanya Haberi

nef projeleri kampanya

NEF'in ödüllü şehir merkezi projeleri Nef Çekmeköy, Basınekspres, Bahçelievler ve Ortayaka'da yüzde 10 indirime ek 120 ay için yüzde 0,98 kredi fırsatı başladı. 

NEF, şehir merkezinde bulunan  ödüllü dört projesinde yeni kampanya başlattı. Nef Çekmeköy, Nef Basınekspres, Nef Bahçelievler ve yeni projesi Nef Ortayaka’da yüzde 10 indirime ek 120 ay için yüzde 0,98 kredi fırsatı sunuluyor. 

NEF'in Nef Çekmeköy, Nef Basınekspres, Nef Bahçelievler ve yeni projesi Nef Ortayaka’da 2 bin 900 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olunabiliyor. 

Nef Ortayaka projesi:

Dünyaca ünlü Türk Mimar Emre Arolat tarafından tasarlanan Nef Ortayaka projesinde daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak dizayn edildi. Projede ortak yaşam alanları ve dünyaca ünlü endüstriyel tasarımcılar tarafından tasarlanan Foldhome odaları da bulunuyor. 

TEM ile E-5'in ortasında yükselen proje Haliç'e 5...