Nermin Genç

Nermin Genç

Visal Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Nermin Genç, Sahap Karlı, Sertan Kocasaraç tarafından 90 bin TL'lik sermaye ile 11 Nisan'da kuruldu

TOKİ Bingöl Genç Güveçli Köyü başvuruları 2016!

TOKİ Bingöl Genç Güveçli Köyü projesinde yer alan 3 adet konut kurasız olarak satışa sunuluyor. İşte, TOKİ Bingöl Genç Güveçli Köyü başvuruları 2016...

Genç Yapı Çengelköy Life'tan Emlak Konut kampanyasına destek!

Genç Yapı’nın Çengelköy Life projesi satış koordinatörü Ömer Ekmen, Emlak Konut GYO öncülüğünde devlet desteğiyle başlayan ve çok değerli firmaların en özel projeleriyle destek verdiği düşük faiz uzun vade kampanyasına yürekten inandıklarını belirtti.

Genç Mimarlar Projesi'nde sonuçlar açıklanıyor!

Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından Ankara, Manisa, Trabzon, Amasya, Kastamonu, Erzurum, Sivas ve Kayseri'de düzenlenecek olan Genç Mimarlar projesi başlıyor.

İzmir Karşıyaka Genç Fidanlar Parkı'na kafe yapılıyor!

İZMİR'in Karşıyaka İlçesi'nde, Mustafa Kemal Mahallesi'ndeki 'Barış Şehitleri - Genç Fidanlar Parkı'nı geçtiğimiz aylarda yenileyerek modern görünüme kavuşturan Karşıyaka Belediyesi, burada oluşturulan kafeyi, kısa süre içinde hizmete açacak.

Genç Mimarlar Projesi'nde başvurular bugün sona eriyor!

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen inşaat mühendisliği, mimarlık bölümü ve sanat tarihi öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği "Genç Mimarlar" projesine başvurular bugün son buluyor.

İder Mobilya, Rimini Genç Odası pembenin büyüsünü evlere taşıyor!

Gençlere kendilerini ait hissedip keyifle vakit geçirebilecekleri yaşam alanları sunan İder Mobilya, pembe detaylı Rimini Genç Odası ile kızların hayallerle dolu dünyasına konuk oluyor.

Genç mimarlar Mimar Sinan eserlerini inceleyecek!

Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Kültür ve Araştırma Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen Mimar Koca Sinan Projesi kapsamında genç mimarlar projeleri inceleme fırsatı yakalayacak.

Genç Lego İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Genç Lego İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Maltepe'de Ufuk İlhan tarafından kuruldu.

Osman Genç: En büyük dönüşümü Canik Belediyesi yapıyor!

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Canik, eğitim, kültür, sanat, spor merkezleri ve modern şehirciliği ile model bir kent. En büyük kentsel dönüşümü yapan, en fazla eğitim yatırımı yapan belediyeyiz." dedi.

TOKİ Bingöl Genç Güveçli Köyü son başvuru!

TOKİ Bingöl Genç Güveçli Köyü projesinde yer alan 4 adet konut kurasız olarak açık satışa sunuluyor. İşte, TOKİ Bingöl Genç Güveçli Köyü son başvuru tarihi...

Palu-Genç-Muş demiryolu inşaatı çöktü!

Palu-Genç-Muş demiryolu inşaatında iş kazası yaşandı. Demiryolu inşaatında çalışan Ramazan Dağdelen Muş’a yakın bir bölgede açılan tüneli genişletmek için tünel alanına girdiği zaman yaşanan göçüğün altında kaldı.

Osman Genç: Dönüşümde tecrübeli belediyeyiz!

Karadeniz'in en büyük ve Türkiye'ye örnek kentsel dönüşüm çalışmaları yaptıklarını belirten Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Dönüşümde tecrübeli bir belediyeyiz" dedi

Genç İnşaat Manisa'da çevre dostu konutlar inşa ediyor!

1975'te Hüseyin Genç tarafından kurulan Genç İnşaat, Ankara ve Manisa'da faaliyetlerini sürdürüyor. Hüseyin Genç, "İnşa ettirdiğmiz çevre dostu konutlar ile ilkleri Manisa'ya taşıdık." açıklamasında bulunuyor.

Nermin Genç Haberi

Nermin Genç

Visal Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Nermin Genç, Sahap Karlı, Sertan Kocasaraç tarafından 90 bin TL'lik sermaye ile 11 Nisan'da kuruldu. Visal Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak.ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler. 


Visal Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adres: Üsküdar, Cumhuriyet Mahallesi, Karlıdere Caddesi,...