Nidapark Küçükyalı fiyatları

Nidapark Küçükyalı fiyatları

Tahincioğlu tarafından hayata geçirilen Nidapark Küçükyalı projesinde yeniliklerine devam ediliyor. Nidapark Küçükyalı güncel ödeme planı kapsamında yüzde 5 peşinat ve yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor...

Nidapark Küçükyalı'da fiyatlar ne kadar?

Nidapark Küçükyalı projesinde konut, ofis ve dükkanlar olacak. Tahincioğlu Gayrimenkul'ün projesi Nidapark Küçükyalı'da fiyatlar ne kadar?

Nidapark Küçükyalı 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, "Nidapark Küçükyalı" projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2020 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı. 

Nidakule Küçükyalı ofislerinde yeni bölüm satışta!

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Nidapark Küçükyalı projesinde yer alan Nidakule Küçükyalı Ofisler'in yeni etabı 3 milyon 500 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta...

Palladium Cadde Küçükyalı mağazaları satışa çıktı!

Nidapark Küçükyalı projesindeki Palladium Cadde Küçükyalı mağazaları satışa çıkarıldı.

Nidapark Küçükyalı yıl sonu değerleme raporu!

Vakıf GYO, portföyünde yer alan, İstanbul Maltepe'de konumlu Nidapark Küçükyalı Projesi 2020 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı.

Palladium Cadde Küçükyalı mağazalarının 1. Fazı satışta!

Nidapark Küçükyalı projesinde yer alan Palladium Cadde Küçükyalı'da bulunan mağazaların 1. Fazı açık artırmasız satışa çıktı.

Emlak Konut GYO Nidapark Küçükyalı değerleme raporu!

Emlak Konut GYO'nun İstanbul Maltepe Küçükyalı Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi  (Nidapark Küçükyalı) projesi için gayrimenkul değerleme raporu yayınlandı.

Palladium Cadde mağazaları ön talep topluyor!

Nidapark Küçükyalı projesinde yer alan Palladium Cadde Küçükyalı'da bulunan dükkanlar açık artırmasız satışa çıkıyor...

Nidapark Küçükyalı Büyükada'da yüzde 15 peşinatla!

Nidapark Küçükyalı Büyükada projesinden yüzde 15 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. İşte projeyle ilgili tüm detaylar...

Nidapark Küçükyalı Büyükada'da ödemeye 2. yılda başlayın!

Geçtiğimiz günlerde satışa çıkan Nidapark Küçükyalı Büyükada projesinde ödemeler 2. yılda başlıyor...

Nidapark Küçükyalı Büyükada Multi Evler barbekü partisi 3-4 Ekim'de!

Nidapark Küçükyalı Büyükada Multi Evler için etkinlik düzenleniyor. Nidapark Küçükyalı satış ofisinde 3-4 Ekim tarihlerinde barbekü partisi gerçekleştirilecek.

Multi Evler Nidapark Küçükyalı fiyat listesi ve ödeme planı!

Multi Evler Nidapark Küçükyalı fiyat listesi haberimizde yer alıyor. İşte Multi Evler Nidapark Küçükyalı fiyat listesi ve proje detayları...

Nidapark Küçükyalı Multi Evler fiyat listesi!

Nidapark Küçükyalı Multi Evler fiyat listesi haberimizde yer alıyor. İşte Nidapark Küçükyalı Multi Evler fiyat listesi ve proje detayları...

Nidapark Küçükyalı Multi Evler lokasyon!

Nidapark Küçükyalı Multi Evler lokasyon bilgisi haberimizde yer alıyor. Peki Nidapark Küçükyalı Multi Evler nerede? İşte Nidapark Küçükyalı Multi Evler lokasyon...

Nidapark Küçükyalı fiyatları Haberi

Nidapark Küçükyalı fiyatları

Tahincioğlu imzası ve Emlak Konut güvencesi ile inşa edilen Nidapark Küçükyalı projesi de “Hayallerini erteleme Türkiye” kampanyasına katıldı.Nidapark Küçükyalı güncel ödeme planı kapsamında yüzde 5 peşinat ve yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. 

10 konut bloğu, 4 ofis kulesi ve ticari ünitelerden oluşan Nidapark Küçükyalı'da geniş alışveriş caddesi, konutlar ve ofis kulelerinin bir arada bulunmasıyla, ofisler ve konutlar yakınlaşıyor. 

4+1 dairelerin satışı tamamlandığı projede, 1+1, 2+1, 3+1 daire tipleri yer alıyor. Projede, bölgedeki ilk ve tek alışveriş caddesi bulunuyor.

Nidapark Küçükyalı, İstanbul’un merkezi Küçükyalı'da yükseliyor. Hem sahil yoluna hem de E-5 çevre yoluna olan yakınlığıyla, bölgenin her yerine ulaşım imkanı sağlıyor. 

Nidapark Küçükyalı iletişim
Adres: Çınar Mahallesi Rıfkı Tongsir Caddesi No:113 Maltepe / İstanbul

Tel: 444 4 846 

Web: