Nike ankamall mağazası

Nike ankamall mağazası

ECE Türkiye tarafından yönetilen ve dünyanın en seçkin markalarıyla birlikte 330’u aşkın mağazasıyla alışveriş tutkunlarının uğrak noktası olan ANKAmall, bu kez de Türkiye’nin en büyük Nike mağazasına ev sahipliği yapıyor.

Nike en büyük mağazasını ANKAmall AVM'de açtı!

ECE Türkiye tarafından yönetilen ve dünyanın en seçkin markalarıyla birlikte 330’u aşkın mağazasıyla alışveriş tutkunlarının uğrak noktası olan ANKAmall, bu kez de Türkiye’nin en büyük Nike mağazasına ev sahipliği yapıyor.

Orka Holding'den İstiklal Caddesi'ne Tween mağazası!

D’S Damat mağazasıyla İstiklal Caddesi’nde müşterileriyle buluşan Orka Holding, ikinci mağazayı açacak. Orka Holding’in patronu Süleyman Orakçıoğlu, “Nisan sonu veya Mayıs başında Tween mağazası açacağız” dedi.

Yeni Gimat GYO'dan ANKAmall kiracılarına destek!

ANKAmall Alışveriş Merkezi yatırımcısı Yeni Gimat G.Y.O A.Ş., yaşanan terör olayları ile ortaya çıkan sıkıntılı dönemde kiracılarının yanında olduğunu, onlara her türlü maddi ve manevi desteği vereceğini açıkladı.

Happy Center Dumankaya mağazası açıldı!

Happy Center, mağaza açılışlarına devam ediyor. 126. şubesini 13 Şubat günü halkalıda’da hizmete sundu. Dumankaya mağazası Atakent Mahallesi'nde 8 kasa ve 35 personel ile müşterilerine alışveriş imkanı sunacak.

İkinci Şefkateli Mağazası Ankara Etlik'te açılacak!

Türk Kızılayı ve Kamu Hastaneleri işbirliğiyle Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Hastanesi'nde ihtiyaç sahipleri için "Şefkateli Mağazası" açıldı.

Ankara Halk Ekmek fabrika satış mağazası proje yarışması düzenliyor!

Ankara Halk Ekmek ve Un Fabrikası A.Ş Genel Müdürlüğü yeni açılacak olan fabrika satış mağazası için fabrika satış mağazası proje yarışması düzenliyor. Hazırlanan projeler en geç 10.02.2016 Çarşamba günü teslim edilecek.

Yasemin Özilhan'ın çocuk mağazası 15 şubeye ulaştı!

Ekrandan sosyeteye transfer olan Yasemin Özilhan, kendini geliştirdi. Sosyetik güzelin, halkla ilişkiler ve tanıtımını yürütüp reyon düzeniyle bile ilgilendiği çocuk mağazası kısa sürede 15 şubeye ulaştı.

Happy Center Kartal Cevizli mağazası açıldı!

Happy Center, mağaza açılışlarına devam ediyor ve 125. şubesini 9 Ocak günü Kartal’da hizmete sundu. Cevizli mağazası 3 kasa ve 20 personel ile müşterilerine alışveriş imkanı sunacak.

Ankamall AVM ve Crowne Plaza Otel'in 2015 değerlemesi!

Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı portföyünde bulunan Ankamall AVM ve Crowne Plaza Otel'e ilişkin hazırlattırılan yıl sonu değerleme raporunu yayınladı.

Marjin ANKAmall’da mağaza açtı!

3. dalga kahvesiyle de sektöre farklı bir anlayış getiren Marjin Mağazası ANKAmall’da açıldı. Marjin mağazası her zevke hitap eden ürün seçenekleri ve 3. dalga özel kahvesiyle Ankaralıların büyük beğenisini topluyor.

İhlasevim Osmaniye Mağazası hizmete açıldı!

İhlasevim Osmaniye Mağazası yeni konseptiyle hizmete açıldı. İhlasevim Osmaniye Mağazası 'Evimi Seviyorum' sloganıyla, Alibeyli Mahallesi, Dr. Ahmet Alkan Caddesi No: 56/B adresinde hizmete girdi.

Decathlon, Ankara Ankamall’da mağaza açtı!

Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon, Türkiye’de hızla büyümeye devam ediyor. Decathlon’un Türkiye’deki 15’inci, Ankara’daki üçüncü mağazası 23 Aralık’ta Ankara Ankamall’da kapılarını açtı.

ANKAmall'a mükemmellik sertifikası!

Seyahat sitesi Tripadvisor'da yapılan yorumlar neticesinde her yıl verilen mükemmellik ödülünün sahipleri arasında bu yıl ANKAmall da yerini aldı...

Nike ankamall mağazası

Nike ankamall mağazası Nike ankamall mağazası

Dünyada önde gelen spor giyim markaları arasında yer alan Nike, insanları spora teşvik etmek ve sporseverlere ilham vermek için Türkiye’de yapılanmasına devam ediyor. 1000 metrekare alan üzerinde yer alan ve Anadolu genelinde diğer mağazalarda bulunmayan en yenilikçi modelleriyle müşterilerin hizmetine sunulan ANKAmall Nike, Jordan özel koleksiyonunu da ilk kez bu mağazasında ziyaretçilerine hizmet verecek.

Geniş alanlar ve üst düzey hijyen

Misafirlerini geniş alanlarda temiz hava ve rahatlıkla sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde ağırlayabilen ANKAmall’da hijyen çalışmaları da aralıksız devam ediyor. Büyük mağaza alanları, geniş ve konforlu ortak kullanım alanları da pandemi döneminde alışveriş merkezi için büyük avantaj sunuyor, çalışan ve ziyaretçilerin sağlığı ve güvenliğini en üst düzeyde yer...