26 / 05 / 2022

Nureddin Nebati konut fiyatları

Nureddin Nebati konut fiyatları

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati yaptığı açıklamada hafta başında açıklanan konut paketleri sonrası satılık konutlara zam yapanlara seslenerek "Aykırı işlem yapanlar tespit edildi. Ensenizdeyiz" şeklinde konuştu.

Bakan Nebati'den ucuz ve indirimli konut formülü: TOKİ'nin olmadığı yere böyle girilecek

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, yerel yönetimlerin destek vermesi halinde özellikle İstanbul'daki konut ihtiyacını bu yıl içinde karşılayacaklarını belirtti. Nebati, TOKİ'nin giremediği yerlerdeki küçük müteahhite destek verileceğini açıkladı.

İnternette sahibinden konut ilanı bakanlar dikkat! Konut fiyatlarında düşüş ne olacak belli oldu

Konut fiyatlarındaki aşırı artıışların akabinde hükümetin açıkladığı "3'lü konut finansman paket" modelleri piyasaya nasıl yansıdı. Hükümet gelişmeleri yakından izliyor. Konut sektörünün temsilcileri Bakan Nebati ile durum değerlendirmesi yaptı.

Sıfır konut almak isteyenlere yüzde 50'lik teklif! Eğer sizin de niyetiniz varsa tarih belli oldu

Hükümetin konut sektöründeki durgunluğa hız kazandırmak için açıkladığı 3'lü konut finasmanı paketinin detayları belli olmaya başladı. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, İstanbul'da konut sektörü temsilcileriyle bir araya geldi.

Bakan Nebati'den son dakika açıklaması! Fırsatçılığa geçit yok, denetimler başladı!

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, konut fiyatlarına ilişkin açıklamalarda bulundu ve fiyatların mercek altına alındığını belirtti. 

Konut sektöründe kritik gün! Bakan Nebati sektör temsilcileriyle görüşecek!

Konut sektöründe kritik gün yarın. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, sektörün temsilcileriyle bir araya gelerek görüşmeler yapacak...

Güldür Güldür'ün Nebati skecine bakandan olay gönderme! Sosyal medyadan bakın ne açıklaması yaptı?

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin Türkiye'deki enflasyon ve zamlarla ilgili söylediği sözler ve yaptığı ekonomik tespitler Güldür Güldür Show'a skeç konusu oldu. Bakan Nebati, televizyonda izlediği sekeçle ilgili sosyal medyadan sürpriz bir açıklama yaptı.

Bakan Nebati'den çiftçilere müjde! Çiftçiye 2022 destekleri iki katına çıkıyor! İşte destek tutarları...

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, çiftçilere sağlanan desteklerle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. İşte milyonlarca çiftçinin merak ettiği o ayrıntılar...

Zam yapan ev sahiplerinin başı belada. Hepsi tespit edildi

Konut destek paketinin açıklanmasının ardından ev piyasasında fiyatlar adeta fırlarken Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, astronomik fiyat artışı yapan ev sahiplerinin tespit edildiğini ve bu duruma göz yumulmayacağını dile getirdi.

Bakan Nureddin Nebati konut paketi sonrası zam yapanlara seslendi: Ensenizdeyiz!

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati yaptığı açıklamada hafta başında açıklanan konut paketleri sonrası satılık konutlara zam yapanlara seslenerek "Aykırı işlem yapanlar tespit edildi. Ensenizdeyiz" şeklinde konuştu.

Hükümetten piyasayı sallayacak "büyük zam" adımı! Doların yükselmesinin ardından gelen kritik adım

Enflasyonla mücadele kapsamında gıda sektörü temsilcileriyle İstanbul'da bir araya gelen Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, “KDV indirimlerine ek olarak firmalarımızın da fiyat politikalarında cesur adımlar atması konusunda mutabık kaldık” dedi.

Temel gıda ürünlerine yönelik kritik adım atıldı! Bakan Nebati resmen açıkladı! KDV indirimlerine ek...

Gıda sektöründeki firma temsilcileriyle bir araya gelen Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati KDV indirimlerine ek olarak firmalarımızın da fiyat politikalarında cesur adımlar atması konusunda mutabık kaldıklarını açıkladı.

Ev alacak herkesi ilgilendiriyor! Konut fiyatlarıyla ilgili son dakika kararı geldi: Bakanlık sahaya iniyor!

Son zamanlarda gündemden düşmeyen konut fiyatları ile ilgili bir son dakika kararı geldi. İşte ev almayı düşünen herkesi ilgilendiren o kararın detayları ve Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin açıklaması...

İstanbul'da sürpriz para kulisi! Gözler Bakan Nebati'ye kilitlendi

Hazine ve Maliye Bakanlığı, son dönemde yaşanan fiyat hareketleri hakkında kapsamlı bir değerlendirme yapacak. Bakan Nureddin Nebati'nin enflasyonla mücadelede konusunda sektör temsilcilerinden destek talep etmesi bekleniyor.

Nureddin Nebati konut fiyatları Haberi

Nureddin Nebati konut fiyatları

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Finansal Kurumlar Birliği 10. Olağan Genel Kurulu'nda çok önemli açıklamalar yaptı. 

Yaptığı açıklamada hafta başında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın müjdelediği  konut paketleri sonrası satılık evlere yapılan zamlara da değinen Bakan Nureddin Nebati, “Bu paket açıklanmadan önce tüm verileri aldık. İnternet üzerinden satış fiyatları ve ilanlar tek tek tespit edildi. Konutla ilgili paket açıklandığının ertesi günü aykırı işlemle yapılanların tamamı tespit edildi” şeklinde konuştu.

İşte Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin açıklamalarının devamı...

“Biz bir işlem yaparken vatandaşın rahat etmesi için yapıyoruz” diye konuşan Nebati, “Kısa günün karı diyerek bizi aldatmalarına izin vermeyeceğiz. Bunu yapanlar bilsinler ki ensenizdeyiz. Vatandaşın konuta ihtiyacı var. Konut üreticisinin finansmana ihtiyacı var biz bunu sağlamaya çalışıyoruz” dedi.

Mehmet Kalyoncu: Erişilebilir konut...