Nurtaç Yılmaz kimdir

Nurtaç Yılmaz kimdir

Yılkanur İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Nurtaç Yılmaz, TOKİ'nin kentsel dönüşüm yapılması planlanan bölgenin bütün sorunlarını çözüp kendilerine ulaştırdığını belirtti.

TOKİ kentsel dönüşüm projelerini hazırlıyor!

Yılkanur İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Nurtaç Yılmaz, TOKİ'nin kentsel dönüşüm yapılması planlanan bölgenin bütün sorunlarını çözüp kendilerine ulaştırdığını belirtti.

Volkan Yılmaz kimdir?

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, MHP'nin Silivri Beledeyi Başkan adayının Volkan Yılmaz olduğunu açıkladı. Peki, AKP'nin de desteklediği Başkan adayı Volkan Yılmaz kimdir?

Yücel Yılmaz kimdir?

Yücel Yılmaz, Ak Parti'den Balıkesir Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Peki, Yücel Yılmaz kimdir? Yücel Yılmaz, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Engin Tekintaş kimdir?

Engin Tekintaş, Enver Yılmaz'ın istifasıyla boşalan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine getirildi. Peki, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı olan Engin Tekintaş kimdir?

İlhami Yılmaz kimdir?

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin geçtiğimiz hafta görevden alınması üzerine yapılan seçimde Ataşehir Belediye Başkan Vekili olarak atanan İlhami Yılmaz kimdir?

Füsun Yılmaz Phillipson kimdir?

2004'ten beri kurucusu olduğu FYP Proje Geliştirme Pazarlama Satış'ta çalışmalarına devam eden ve aynı zamanda GYODER Başkan Yardımcısı olan Füsun Yılmaz Phillipson kimdir?

Tuğba Yılmaz kimdir?

24 Temmuz 2015 tarihinden beri Akyurt Kaymakamı olarak hizmet veren Tuğba Yılmaz 1 Haziran 2016'da Yalova Valiliği'ne atandı. Peki, Tuğba Yılmaz kimdir?

Aslı Dağaltı Dilsiz kimdir?

Mimari tasarım ve uygulama alanındaki çalışmalarına 2006 yılında Ulaş Yılmaz ile kurduğu YUDA Mimarlık'ta aktif olarak devam etmekte olan Mimar Aslı Dağaltı Dilsiz kimdir?

Recep Yılmaz Argüden kimdir?

Recep Yılmaz Argüden, Saf GYO Bağımsız Yönetim Kurulu üyesi oldu. Peki, Recep Yılmaz Argüden kimdir? Recep Yılmaz Argüden bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Recep Yılmaz Argüden..

Yılmaz Tatoğlu kimdir?

İnşaat Mühendisi Yılmaz Tatoğlu kimdir? Yılmaz Tatoğlu, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Yılmaz Tatoğlu, bugün hangi firmada çalışmalarına devam ediyor? İşte Yılmaz Tatoğlu...

Ziya Yılmaz kimdir?

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Milliyet'ten Duygu Erdoğan'a bir gününü anlattı, hobilerinden bahsetti. Deniz tutkunu Yılmaz, tavlada da iddialı... İşte bu keyifli sohbet...

Çağlar Yılmaz kimdir?

Mimar Çağlar Yılmaz kimdir? Mimar Çağlar Yılmaz, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Çağlar Yılmaz, bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? İşte Çağlar Yılmaz...

Hakan Can Yılmaz kimdir?

Çanakkale Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz kimdir? Hakan Can Yılmaz, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Hakan Can Yılmaz, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Hakan Can Yılmaz...

Nurtaç Yılmaz kimdir

Nurtaç Yılmaz kimdir Nurtaç Yılmaz kimdir

Kentsel dönüşümün tamamen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile belediyeler arasında gerçekleşen protokol imzalandığını sözlerine ekleyen Yılkanur İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Nurtaç Yılmaz, “TOKİ de bu protokolden yola çıkarak uygulama projelerini ihaleye hazırlıyor. Biz de TOKİ’den ihalesini aldığımız projeleri yüklenici firma olarak inşa ediyoruz. TOKİ, Türkiye’nin her bölgesine inşa ettiği konutlar gibi kentsel dönüşüm projelerini hazırlıyor. Kentsel dönüşüm projeleri de TOKİ’deki sistemin bir parçası oldu. TOKİ kentsel dönüşüm yapılacak bölgenin bütün sorunlarını çözerek bize sorunsuz bir imar alanı bırakıyor. Biz de tamamen sorunsuz bir yerde inşaat yapıyoruz. Bizim inşaat aşamasında karşılaşabileceğimiz bir sorunumuz olmuyor. Zaten devletin belediyelerle bir uyumu olmasa biz yüklenici firmalar olarak işin içinden çıkamayız. Müteahhitler ile vatandaşlar arasında da çok ciddi sıkıntılar oluşabilir. Vatandaşlarımız kendi başına bu...