öib kocaeli arsa

öib kocaeli arsa

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nın, Kocaeli Başiskele ilçesine bağlı Kullar Mahallesi'nde yer alan 370 metrekarelik arsanın özelleştirilmesi ihalesine 110 bin TL teklif İlami Ayaz tarafından verildi...

Kocaeli Körfez'de arsa ve arazi satışları arttı! 

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde Sevindikli Mahallesi’nde, Kuzey Marmara Otoyolu'nun açılmasıyl birlikte arsa satışlarında patlama yaşandı.

Kocaeli'de fabrika kurulacağı duyuruldu! Arsa fiyatları yüzde 50 arttı!

Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde, otomotiv devleri Ford Otosan ve Volkswage'nin fabrika kuracağını açıklaması, bölgede bulunan arsa fiyatlarını yükseltti.

ÖİB'den Kocaeli'de satılık 2 arsa!

Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Kocaeli'deki 2 arsa için satış kararı aldı.

Kocaeli Körfez'de 10 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Kocaeli İli, Körfez İlçesi, Yarımca Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 10 milyon 106 bin 800 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Gebze'de 21.4 milyon TL'ye satılık arsa!

Kocaeli Gebze'de yer alan sanayi imarlı arsa satışa sunuluyor. İhale 10 Nisan'da gerçekleşecek..

Gebze'de 4.5 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Kocaeli İli, Gebze İlçesi, Osmanyılmaz Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 4 milyon 500 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Kocaeli Dilovası'nda 8,1 milyon TL'ye satılık arsa! 

Kocaeli Dilovası Köseler Köyü'nde yer alan taşınmaz 8 milyon113 bin TL bedelle satışa sunuluyor. Kocaeli Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü tarafından satışa sunulan taşınmazın ihalesi 10 Nisan'da yapılacak. 

Kocaeli Körfez'de 65.3 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Kocaeli İli Körfez İlçesi Güney Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 65 milyon 307 bin 200 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı.

Kocaeli Gölcük'te 8 milyon TL'ye satılık 6 arsa!

Kocaeli Gölcük Belediyesi, 6 arsayı ihale ile satıyor. Arsalar için ihale 13 Şubat'ta gerçekleşecek..

Arsa almanın tam zamanı!

Konut fiyatları yükselince, arsa daha cazip bir yatırım aracı haline geldi. İstanbul'da Çatalca, Kocaeli'de ise Dilovası çok kazandırıyor.

Kocaeli Körfez'de 58.3 milyon TL'ye satılık arsa!

Körfez Belediye Başkanlığı,Barbaros - (Yarımca) Mahallesi'ndeki sanayi imarlı arsasını satışa sunuyor. Arsa için ihale 29 Kasım'da yapılacak..

Kocaeli'de 19.5 milyon TL'ye 49 yıllığına kiralık arsa!

Kocaeli İli Gebze İlçesi Çayırova Mahallesi'nde yer alan, imar durumu kısmen yol ve sosyal ve kültürel tesis alanı olan arsa 49 yıllığına kiraya verilecek. 

Kocaeli Dilovası'nda satılık 2 arsa 5.4 milyon TL'ye!

Mülkiyeti DSİ Genel Müdürlüğüne ait Kocaeli Dilovası'nda yer alan 2 arsa 5 milyon 467 bin 660 TL'ye satılıyor. Arsaların ihalesi 22.11.2017 tarihinde yapılacak.

öib kocaeli arsa Haberi

öib kocaeli arsa

TEBLİĞ


Özelleştirme İdaresi Başkanlığından:


KARAR


TARİH            : 8/12/2014


KARAR NO   : 2014/ÖİB-K-74


KONU             : Taşınmaz özelleştirilmesi


Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (İdare)’nca;


Özelleştirme kapsam ve programında bulunan tta Gayrimenkul A.Ş. (Kuruluş) 20/11/2014 tarih ve 22467 sayılı yazısına istinaden,


1. İdarece 4046 sayılı Kanun’un 4’üncü maddesinin son fıkrasına istinaden verilen satış yetkisi kapsamında, Kuruluş tarafından yapılan ihale sonucunda, İhale Komisyonunca; “Kocaeli ili, Başiskele ilçesi, Kullar Mahallesi, 2127 no.lu parseldeki 370,00 m2 yüzölçümlü taşınmazın özelleştirilmesi ihalesinde 110.000.- TL (Yüzonbintürklirası) bedelle en yüksek teklifi veren İlami AYAZ’a İhale Şartnamesi çerçevesinde satılmasına, İlami AYAZ’ın sözleşmeyi imzalamaktan imtina etmesi veya diğer yükümlülükleri yerine getirmemesi halinde, geçici teminatının Kuruluş lehine irat kaydedilmesine ve ihalenin iptaline” şeklinde verilen kararın onaylanmasına,


2. İşbu Karar gereğinin ve...