onur market şube

onur market şube

Özen Grup bünyesindeki Onur Market, Çağlayan mağazasını yenileyerek 18 Eylül 2012 Salı günü hizmete açtı.

Atego Yapı Market Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Atego Yapı Market Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 250 bin TL sermaye bedeli ile Onur Tetik tarafından kuruldu.

Çağrı Market Eylül ayında 3 şube açacak!

Çağrı Hipermarketleri Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kara, "Devamında 55 ve 56'ıncı şubelerimizi açtık. Bugün de 57'nci şubemizi açacağız. Son 15 günde 3 şube açtık. Eylül başında 3 şube daha açacağız" dedi.

Venara Bağcılar Evleri satılık daire!

Venara Bağcılar Konutları İnaş Yapı ve Onur Market ortaklığı ile hayata geçirildi. Projede lansmana özel olarak 60 ay sıfır faizle ödeme yapılabiliyor...

Venara Bağcılar Evleri fiyat listesi!

Onur Market ve İnaş Yapı ortaklığı ile hayata geçirilen Venara Bağcılar projesi konum olarak metroya yürüme mesafesinde yer alıyor. Projede fiyatlar 430 bin TL'den başlıyor...

Venara Bağcılar'ın temeli atıldı!

İlkar İnaş Yapı ve Onur Market güvencesiyle hayata geçirilecek olan 422 konutluk Venara Bağcılar projesinin temeli atıldı.

Venara Bağcılar 60 ay sıfır faiz avantajıyla!

Venara Bağcılar projesi Onur Market - İnaş Yapı ortaklığı ile İstanbul Bağcılar'da hayata geçirildi. Projede lansmana özel 60 ay sıfır faiz avantajı bulunuyor...

Venara Bağcılar satış ofisi!

Venara Bağcılar projesinde lansmana özel 60 ay sıfır faiz avantajı sunuluyor. Proje Onur Market ve İnaş Yapı ortaklığının imzasını taşıyor...

Venara Bağcılar'ın lansmanı 24 Mayıs'ta!

36 yıldır gıda perakendeciliğinde tecrübeye sahip Onur Market, İnaş Yapı ile birlikte konut projesine başlıyor. 422 konutluk dev proje Venara Bağcılar'ın lansmanı 24 Mayıs'ta.

Manolya Onur, Phuket'te market açtı!

Çıtır sevgili rekorunu elinde bulunduran 1975 Türkiye ikinci güzeli Manolya Onur ile kendisinden 21 yaş küçük sevgilisi Can Bozok, yaklaşık yedi yıl önce Phuketli olmuştu. Manolya Hanım, eski eşinden kazandığı tazminatla Phuket'te bir çamaşırhane ile bir de market açtı.

Şaypa'nın 69 mağazasını Onur Market alıyor!

Onur Market, Bursa ve Bilecik’te 69 mağazası bulunan Şaypa’yı satın alıyor. Konu ile ilgili başvuru Rekabet Kurumu’na yapıldı. Kurum’un da onay vermesi ile birlikte hisse devir işlemleri yapılacak.

Onur Market, Lüleburgaz TOKİ şubesini açtı!

'Alışverişte Onur Sözü' ilkesi ile her geçen gün büyüyen ve gelişen Onur Market, zincirlerine yeni halkalarını eklemeye tüm hızıyla devam ediyor. Özen Grup çatısı altındaki Onur Market, Lüleburgaz Toki şubesini hizmete açtı.

15 Temmuz İnşaat Yapı Market İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

15 Temmuz İnşaat Yapı Market İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, İbrahim Çırak Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Onur Koçak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı'nda 50 bin TL sermaye ile 22 Ağustos'ta Bağcılar'da kuruldu.

Kahraman Yapı Market Irak'ta şube açtı!

İhtisas yapı market alanında şubeleşmeye devam edeceklerini ifade eden Kahraman Yapı Market Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kahraman, ilk şubelerini Irak’ın Erbil şehrinde açtıklarını söyledi.

onur market şube Haberi

onur market şube

2012 yılını “Büyüme ve Atılım Yılı” ilan eden Özen Grup, hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Kurumsal kimliğini yenileyen ve ‘Alışverişte Onur Sözü’ sloganını ilke edinen Onur Market, Çağlayan mağazasını yenileyerek 18 Eylül 2012 Salı günü hizmete açtı.


Gıda perakendeciliğine 1997 yılında İstanbul - 4. Levent’te açtığı ilk Onur Market mağazasıyla başlayan Özen Grup, yenilenen Çağlayan Mağazasını 18 Eylül Salı günü düzenlediği törenle hizmete açtı. Açılış törenine Özen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Özen, firma yetkilileri ve çok sayıda davetli katıldı


Onur Market’in yeni kurumsal kimliğiyle dizayn edilen Çağalayan mağazası 600 metrekarelik bir müşteri hizmet alanı ile faaliyet gösterecek. Çağlayan Mağazası, taze ürün odaklı yaklaşımıyla market alışverişinde aranılan her şeyi, uygun fiyat ve yüksek kaliteyle sunmaya devam edecek. Onur müşterileri, bol ürün çeşitliliğinin yanı sıra...