Oran Ankara Marina fiyat listesi

Oran Ankara Marina fiyat listesi

Oran Ankara Marina satılık daire tiplerinin 1+1'den 7,5+1'e kadar değiştiği projede daire fiyatları konum ve cepeye göre değişiyor. Projede toplam 2 bin adet daire bulunuyor.

Marina Ankara'nın bahçe katları satışa çıktı!

Marina Ankara projesinde yer alan bahçe katları 0.99 faiz oranı ve 84 ay taksitle satışa çıktı.

Marina Ankara'da 0.64 faiz oranıyla 15 yıl vade fırsatı!

Sinpaş GYO tarafından inşa edilen Marina Ankara projesinde kredi oranı fırsatı sunuluyor. Projede 0,64 faiz oranı ve 15 yıl vade ile ev sahibi olunabiliyor.

Marina Ankara Towers'ta yaşam başladı!

Sinpaş’ın Çankaya Oran’da inşaatına başladığı Marina Ankara projesinin Towers etabında yaşam başladı. Proje,  Altınoran projesinin yanı başında bulunuyor.

Sinpaş Marina Ankara güncel daire fiyatları 2018!

Vadi ve Eymir Gölü manzaralı olarak tasarlanan Oran Marina Ankara Evleri'nde 2018 daire fiyatları 492 bin TL'den başlıyor..

Sinpaş Marina Ankara'da 3 bin 460 TL taksitle!

Ankara Çankaya'ya bağlı Oran'da 125 bin metrekare arsa alanında yükselen Marina Ankara'da 3 bin 460 TL taksitle ev sahibi olmak mümkün..

Marina Ankara'da hemen teslim daireler 10 bin TL peşinatla!

Marina Ankara'da ilk sene 10 bin TL peşinat ödenerek hemen teslim daire sahibi olunabiliyor. Proje Ankara Çankaya Oran'da inşa ediliyor...

Sinpaş Marina Evleri Ankara ödeme planı!

Marina Ankara projesi Sinpaş Yapı tarafından Ankara Çankaya Oran'da hayata geçirildi. Projede 100 daire için 100 ay boyunca sıfır faizle ödeme yapılabiliyor...

Marina Ankara Evleri'nde 100 daire için 100 ay sıfır faiz kampanyası!

Ankara Çankaya Oran'da hayata geçirilen Marina Ankara projesinde 100 daire için 100 ay sıfır faizle ödeme kampanyası başlatıldı. Projedeki konutların fiyatları 422 bin 700 TL'den başlıyor...

Marina Ankara Sinpaş güncel ev fiyatları!

Ankara Çankaya'ya bağlı Oran'da yer alan Marina Ankara projesinde daire fiyatları 422 bin 700 L'den başlıyor. Projede teslimler 2018 yılında yapılacak..

Marina Ankara Sinpaş Projesi ödeme kampanyası!

Marina Ankara projesi Ankara Çankaya'ya bağlı Oran'da hayata geçirildi. Projede yüzde 15 peşinatla ev sahibi olunabiliyor...

Marina Ankara kazanç festivali fırsatları!

Ankara Çankaya Oran'da Sinpaş Yapı tarafından hayata geçirilen Marina Ankara projesinde 100 daire için geçerli olan 100 ay vade farksız ödeme kampanyası uygulanıyor. Kampanya 23 Mayıs'a kadar geçerli olacak...

Sinpaş Ankara Marina Evleri fiyat!

Sinpaş GYO tarafından hayata geçirilen Marina Ankara projesinde 100 daireyi kapsayan 100 ay sıfır faiz kampanyası uygulanıyor. Projede daire satış fiyatları 422 bin TL'den başlıyor...

Sinpaş Altınoran ve Marina Ankara'da 84 ay vade!

Sinpaş Yapı, Çankaya Oran’da yükselen Ankara’ konut projesi Altınoran ve Ankara’nın en çok tercih edilen konut projesi Marina Ankara için liderlere yaraşır bir kampanya hazırladı.

Oran Ankara Marina fiyat listesi Haberi

Oran Ankara Marina fiyat listesi

Ödeme planı kapsamında projede yüzde 10 peşin ödeme yapıldığında, kalan kısım 40 ay firma bünyesinde taksitlendiriliyor. Projenin Marina Towers etabında 912 adet daire satışa sunuluyor.


Toplam 120 bin 533 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen projede yüzde 27 peşinatta kalan bedelin yüzde 36'sı için 3 ara ödeme, yüzde 37'si için ise 48 ay vadelendirme yapılıyor.


Eymir Gölü ve Marina manzaralı olarak farklılık göstererek tasarlandığı projede dairelerin teslimleri  2018 yılı Nisan ayı içerisinde gerçekleşmesi planlanıyor.


Oran Ankara Marina projesinde deniz feneri, Marina Caddesi, yaşam köprüsü, tropik ada, iskeleler, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, kafeler, restoranlar, şelaleler,su-ışık gösterileri, bisiklet yolları,  spor alanları, su sahnesi bulunuyor.


Oran Ankara Marina satılık daire fiyatları 345 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projedeki daireler 1+1, 1,5+1, 2+1, 2,5+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, 4,5+1,...