oto world asya iletişim

oto world asya iletişim

Oto World Asya kiralama süreci devam ediyor. Dükkan alanlarının 200 metrekare ila 600 metrekare arasında değiştiği proje 270 milyon TL yatırım bedeli ile Kurtköy'de inşa ediliyor.

Has İnşaat Oto World Asya adres!

Toplam 365 tane oto galeriden oluşan Oto World Asya projesinde daire teslimleri bu yıl içerisinde gerçekleşecek. Has İnşaat Oto World Asya adres bilgisi haberimizde yer alıyor.

Oto World Asya kiralık dükkan fiyatları!

Has Şirketler Grubu imzası ile hayata geçirilen Oto World Asya E-5 otoyoluna 6 kilometre uzaklıkta inşa ediliyor. Peki Oto World Asya kiralık dükkan fiyatları ne kadar?

Pendik Oto World Asya ödemeleri!

İstanbul Anadolu Yakası Pendik'te yer alan Kurtköy bölgesinde inşa edilen Oto World Asya projesi 170 milyon lira yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor. İşte Pendik Oto World Asya ödemeleri...

Pendik Oto World Asya satış ofisi iletişim!

Pendik Oto World Asya satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Kiralık ve satılık dükkanlardan meydana gelen proje 170 milyon lira yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor.

Kurtköy Oto World Asya iletişim bilgileri!

Kurtköy Oto World Asya iletişim bilgileri haberimizin devamında bulunuyor. Has Şirketler Grubu imzası ile hayata geçirilen projede kiralık dairelerin fiyatları 4 bin liradan başlıyor.

Oto World Asya Pendik dükkan fiyatları!

Daire teslimlerinin 2015 yılının ilk çeyreğinde gerçekleşmesi planlanan Oto World Asya İstanbul Anadolu Yakası Kurtköy'de yükseliyor. Peki Oto World Asya Pendik dükkan fiyatları ne kadar?

Otoworld Asya satılık dükkan!

Otoworld Asya satılık dükkan bilgilerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Toplam 365 adet galeriden meydana gelen Oto World Asya projesinin alanları 200 metrekare ile 600 metrekare arasında değişiyor.

Otoworld Asya'da teslimler 2015 yılı başında!

Tematik Avm'lerin gündemde olduğu günümüzde otomobile dair her türlü ihtiyacın karşılanabileceği Oto AVM’lere de ilgi artıyor. Yatırımcılar, galericiler ve araç sahiplerinin ihtiyacını karşılayacak projenin teslimleri 2015 başında gerçekleşecek...

Oto World Asya iletişim!

Teslimlerine 2014 yılı Aralık ayı içerisinde başlanması planlanan Oto World Asya iletişim bilgilerine göre projenin satış ofisi telefon numarası şu şekilde: 0216 392 22 22...

Oto World Asya adres bilgileri!

İstanbul Anadolu Yakası Kurtköy'de inşa edilen ve 22 bin 275 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Oto World Asya adres bilgilerini haberimizde bulabilirsiniz. Projede teslimler 2014 yılı içinde yapılacak.

Oto World Asya ne zaman teslim?

Has Şirketler Grubu tarafından İstanbul Anadolu Yakası Pendik'te konumlandırılan ve 22 bin 275 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Oto World Asya ne zaman teslim?

Oto World Asya teslim tarihi!

Has Şirketler Grubu tarafında, İstanbul Anadolu yakası Pendik'te inşa edilen Oto World Asya teslim tarihi 2014 yılı Aralık ayı içerisinde gerçekleşmesi öngörülüyor. Projede banka kredisi kullanılıyor...

Oto World Asya iletişim!

Oto World Asya iletişim ve adres bilgileri haberimizin içerisinde yer alıyor. Kurtköy Oto World Asya projesinde metrekare birim fiyatı 3 bin 700 liradan başlıyor...

Oto World Asya nerede?

Oto World Asya nerede sorusuna İstanbul Anadolu Yakası Kurtköy'de yer alıyor yanıtını verebiliriz. Oto World Asya Kurtköy projesinin 2014 Aralık 'ta sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Oto World Asya Pendik satılık dükkan!

Satış süreci devam eden Oto World Asya Pendik satılık dükkan fiyatları 790 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje 22 bin 275 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Kurtköy Oto World Asya fiyatlar!

Teslimleri bu yıl içerisinde gerçekleşecek olan Oto World Asya Anadolu Yakası'nın ilk Oto AVM'si olma özelliği taşıyor. Kurtköy Oto World Asya fiyatlar bilgisi haberimizde yer alıyor.

Kurtköy Oto World Asya dükkan fiyatları ne kadar?

Oto World Asya projesinde 365 adet dükkan bulunuyor. Dükkan alanları 200 metrekare ile 600 metrekare arasında değişiyor. Teslimlerin bu yıl gerçekleşeceği Kurtköy Oto World Asya dükkan fiyatları ne kadar?

Oto World Asya, Anadolu Yakası'nın ilk ve tek oto AVM'si!

Oto World Asya, Anadolu Yakası'nın ilk ve tek oto AVM'si özelliğine sahip. Toplam 95 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yükselen projede 365 adet mağaza yer alıyor. Projede satışlar ve kiralamalar devam ediyor.

Pendik Oto World Asya fiyatları!

Oto World Asya projesinde banka kredisi kullanılabiliyor. 270 milyon TL yatırım bedeline sahip olan proje Has Şirketler Grubu imzası ile inşa ediliyor. İşte Pendik Oto World Asya fiyatları...

Oto World Asya kiralama!

Oto World Asya kiralama süreci devam ediyor. Dükkan alanlarının 200 metrekare ila 600 metrekare arasında değiştiği proje 270 milyon TL yatırım bedeli ile Kurtköy'de inşa ediliyor.

Has İnşaat Oto World Asya fiyat!

Oto World Asya projesi konum olarak Pendik Sahil Yolu'na 7 kilometre, E-5 otoyoluna 6 kilometre ve TEM otoyoluna 3 kilometre mesafede yer alıyor. İşte Has İnşaat Oto World Asya fiyat listesi...

Has İnşaat Oto World Asya nerede?

Teslimleri bu yıl içerisinde gerçekleşecek olan Oto World Asya'da satışlar devam ediyor. Proje 22 bin 275 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Peki Has İnşaat Oto World Asya nerede?

Oto World Asya Kurtköy satılık dükkan!

Has Şirketler Grubu imzası ile hayata geçirilen Oto World Asya Kurtköy satılık dükkan fiyatları haberimizde yer alıyor. Proje 365 tane oto galeriden meydana geliyor.

Kurtköy Oto World Asya satış ofisi!

Oto World Asya projesinde yer alan dükkanların büyüklükleri minimum 200 metrekare, maksimum ise 600 metrekare olarak tasarlandı. Kurtköy Oto World Asya satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.

Oto World Asya satış ofisi telefon!

Oto World Asya satış ofisi telefon numarası 216 392 22 22 olarak belirlendi. Satış süreci devam eden projede İstanbul Anadolu Yakası Pendik'e bağlı Kurtköy'de inşa ediliyor.

Has İnşaat Oto World Asya adres!

Toplam 365 tane oto galeriden oluşan Oto World Asya projesinde daire teslimleri bu yıl içerisinde gerçekleşecek. Has İnşaat Oto World Asya adres bilgisi haberimizde yer alıyor.

Oto World Asya kiralık dükkan fiyatları!

Has Şirketler Grubu imzası ile hayata geçirilen Oto World Asya E-5 otoyoluna 6 kilometre uzaklıkta inşa ediliyor. Peki Oto World Asya kiralık dükkan fiyatları ne kadar?

oto world asya iletişim

oto world asya iletişim oto world asya iletişim

Has Şirketler Grubu tarafından hayata geçirilen Oto World Asya projesinde 365 adet galeri bulunuyor. Satışların devam ettiği projede kiralamalar da sürüyor. 


22 bin 275 metrekare alan üzerinde yükselen Oto World Asya projesi Pendik - Kurtköy'de inşa ediliyor. Projeki dükkanların alanları 200 metrekare ile 600 metrekare arasında değişiyor.


Oto World Asya kiralama fiyatları 4 bin TL ile 5 bin TL arasında değişiyor. Satış fiyatları ise 790 bin TL ile 1 milyon TL arasında farklılık gösteriyor. 


Oto World Asya projesinde teslimler bu yıl gerçekleşecek. 170 milyon TL yatırım bedeline sahip olan projede bankalar, sigorta acenteleri, oto aksesuar dükkanları ve oto kuaförler yer alıyor. 


Oto World Asya projesi  E-5 otoyoluna 6 kilometre ve TEM otoyoluna 3 kilometre, Pendik Sahil Yolu'na 7 kilometre uzaklıkta inşa ediliyor. 


Oto World...