oturum amaçlı konutlar

oturum amaçlı konutlar

Emlakkulisi.com ev sahipliğinde gerçekleşen 4. Konutta Satış ve Pazarlama Buluşmaları kapsamında Tepe İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Berna Erkartal konuşmasında insanlara sunduğunuz yaşam alanlarının onları mutlu etmeli, ifadelerinde bulundu

Gayrimenkulde yatırımcı eve dönüyor!

Piyasalardaki faiz baskısının aşağı çekilmesi konut satışlarında da kendini göstermeye başladı. Piyasadaki hareketlenme şantiyeleri yeniden canlandırırken, oturum amaçlı konut arayanların yanı sıra yatırımcılar da harekete geçti...

Yatırım amaçlı ev almanın tek kriteri fiyat!

Ev satın alırken yatırım amaçlı düşünüldüğünde tek kriterin fiyat olduğunu ifade eden ödüllü Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş, oturum amaçlı ev alındığında duygusal faktörlerin de önemli olduğunu söyledi. 

Orta gelir grubu için oturum amaçlı konut sahibi olmanın önü açıldı!

Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Direktörü Soner Keleş, Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın öncülüğünde 14 Eylül'de başlatılan "Şimdi Al 2019'da Öde" kampanyasını değerlendirdi...

Gayrimenkul yatırımının 13 altın kuralı!

Ev, arsa veya dükkan almak istiyorsunuz..Gayrimenkul yatırımı yapacaksınız. Oturum amaçlı mı? Yatırım amaçlı mı? Gayrimenkul ve Yatırım Uzmanı Enes Su, gayrimenkul yatırımının 13 altın kuralını açıkladı..

Babacan Holding yönünü Uzakdoğu’daki yatırımcıya çevirdi!

Babacan Premium’a yabancı yatırımcılardan da talep geliyor. Hem yatırım, hem de oturum amaçlı sıfır peşinat ayda 2. 150 TL taksit avantajı ile konut sahibi olma fırsatı sunan projeden Arap yatırımcılardan sonra şimdi de Japonlar bir katın tamamını satın aldı.

Yatırım amaçlı alınan konutta kriter fiyat!

Özkan Emlak'ın sahibi Vahap Özkan, konut satın alırken yatırım amaçlı düşünüldüğünde tek kriterin fiyat olduğunu belirtti. Özkan, oturum amaçlı ev alındığında duygusal faktörlerin de önemli olduğunu söyledi.

Neden ev satın alırız?

Ev satın alırken yatırım amaçlı düşünüldüğünde tek kriterin fiyat olduğunu belirten Ödüllü Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş, oturum amaçlı ev alındığında duygusal faktörlerin de önemli olduğunu söylüyor.

Çukurova Balkon Evleri'nde 1+1'lerin yüzde 35'i satıldı!

Çukurova Balkon’da 1+1’ler 386 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 35’i satılan 1+1’lerin hepsinde balkon bulunuyor. 66 ila 84 metrekare arasında değişen deniz, adalar ve orman manzaralı 1+1’ler hem yatırım hem de oturum amaçlı olarak tercih ediliyor.

Krediyle alınan evin tapu masrafı 2017!

İster yatırım ister oturum amaçlı olsun konut satın alan kimselerin belli oranlarda tapu masrafları oluyor. Peki, krediyle alınan evin tapu masrafı 2017 ne kadar?

Konut alırken tapuda ve ödemede nelere dikkat etmeli?

İster oturum amaçlı olsun ister yatırım amaçlı olsun konut satın alırken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta bulunuyor. Peki, konut alırken tapuda ve ödemede nelere dikkat etmeli?

Denizİstanbul Mercan Konakları 2017'de teslim!

Denizİstanbul, hem yatırım hem de oturum amaçlı ev sahibi olmak isteyenlere lansmandan teslim tarihine kadar yüzde 57 prim elde edecek bir fırsat sunuyor. Denizİstanbul Mercan Konakları birinci etabın teslimi için hazırlıklarını sürdürüyor..

Denizİstanbul'da iki farklı ödeme seçeneği!

Denizİstanbul, hem yatırım hem de oturum amaçlı ev sahibi olmak isteyenlere lansmandan teslim tarihine kadar yüzde 57 prim elde edecek bir fırsat sunuyor..

Denizİstanbul'da 60 ay yüzde 0,42 vadeyle!

Denizİstanbul, hem yatırım hem de oturum amaçlı ev sahibi olmak isteyenlere lansmandan teslim tarihine kadar yüzde 57 prim elde edecek bir fırsat sunuyor..

oturum amaçlı konutlar

oturum amaçlı konutlar oturum amaçlı konutlar


Tepe İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Berna Erkartal'ın konuşması:


İstanbul'da bir projemiz var Maltepe'de. Orada Nar City'i yapmıştık, şimdi Nar Life'la devam ediyoruz. Tabii ki marka önemli bir avantaj özellikle satış ve pazarlamada firmanızın marka olması çok büyük bir avantaj ama aynı zamanda da büyük bir sorumluluk yüklüyor size. Yani ben markayım deyip de daha rahat bir satış taktiği uygulayamıyorsunuz. Hatta markanızı her daim daha yukarıya taşımak ve daha detaylı olarak daha incelikli müşterilerinizi memnun etmeniz gerekiyor. Çünkü beklentilerde bir o derecede artıyor. 


Satış tarafında da ve satış sonrasında da her daim müşterinizi daha fazla memnun etmeniz gerekiyor. Çünkü beklentilerde o derecede yüksek oluyor. O yüzden daha ihtiyatlı her zaman satış ve pazarlamanın doğru stratejilerle geliştirilmesi gerektiğini düşünüyoruz. 


Başıbüyük bayağı gelişti. Özellikle...