Özyurtlar İnşaat Ödül İstanbul fiyatları

Özyurtlar İnşaat Ödül İstanbul fiyatları

Ödül İstanbul Evleri 179 bin TL'den başlayan fiyatlarla İstanbul Esenyurt'ta Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirildi. Projede 50 vadeli ödeme yapılabiliyor...

Özyurtlar İnşaat Ödül İstanbul fiyatları 2017!

Özyurtlar İnşaat Ödül İstanbul fiyatları 179 bin TL'den başlıyor. Beylikdüzü Ödül İstanbul'da teslimler 36 ay sonra yapılıyor...

Adok İnşaat Hayvancılık Geri Dönüşüm Mermer Doğal Taş Tıbbi Alt. Mak.Tar.İth.İhr.San.Ve Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Adok İnşaat Hayvancılık Geri Dönüşüm Mermer Doğal Taş Tıbbi Alt. Mak.Tar.İth.İhr.San.Ve Tic.Ltd.Şti. Bahçelievler'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Adem Coşkun tarafından kuruldu.

Orient Yazılım Teknolojileri İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Orient Yazılım Teknolojileri İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi Beyoğlu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Volodymyr Dvynskyı tarafından kuruldu.

Golden Stone Dekorasyon İnşaat Hayvancılık Turizm İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Golden Stone Dekorasyon İnşaat Hayvancılık Turizm İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Sezai Tezcan tarafından kuruldu...

Ecm Emlak İnşaat Reklamcılık İthalat İhracat Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ecm Emlak İnşaat Reklamcılık İthalat İhracat Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Yağmur Demirel tarafından kuruldu. 

Demfar Yapı İnşaat Hayvancılık İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Demfar Yapı İnşaat Hayvancılık İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Faruk Demir tarafından kuruldu. 

Yılın şirketi ödülü FuzulEv'e!

Ekovitrin dergisinin ‘Yılın Starları Ödül Töreni’, WOW İstanbul Convention Center’da 1 Temmuz’da gerçekleştirildi. FuzulEv ‘’Türkiye’de Yılın Şirketi’’ ödülünün sahibi oldu. 

Dülger İnşaat, Uluslararası Yapı Ödülünü aldı!

Dülger İnşaat, Dünya çapında 95 ülkede 7 bin 500’den fazla üyesi olan Kürel Ticaretin Liderleri Kulübü tarafından sektörün oskarı olarak kabul edilen Uluslararası Yapı Ödülünün sahibi oldu. 

Ödül İstanbul fiyat!

Ödül İstanbul fiyat listesi dairelerin kat ve planlarına göre değişiklik gösteriyor. Özyurtlar İnşaat imzasını taşıyan proje İstanbul'un Avrupa Yakası Esenyurt ilçesinde hayata geçiriliyor. 

Ödül İstanbul nerede?

Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt'ta hayata geçirdiği Ödül İstanbul projesinde 1+1 daireler 238 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Peki proje nerede yer alıyor?

Ödül İstanbul kat planları!

Ödül İstanbul kat planları hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. Özyurtlar İnşaat tarafından yükselen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde daire tipleri sunuluyor. 

Ödül İstanbul: Bizde her şey net!

Ödül İstanbul projesi, Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Ödül İstanbul'da ''Bizde her şey net'' kampanyası kapsamında satışlar devam ediyor. 

Huseini Group İnşaat Hayvancılık Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Huseini Group İnşaat Hayvancılık Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt’ra 400 bin TL sermaye bedeli ile Samır Huseını ve Samar Harırı ortaklığında kuruldu. 

Özyurtlar İnşaat'ın 63 dükkanı bugün satışta!

Özyurtlar İnşaat Nlogo ve Ncadde Ottoman projelerinde yer alan 63 dükkanı bugün satışa sunuyor. Dükkanların müzayedesi saat 14.00’da Eskidji Müzayedecilik tarafından gerçekleştirilecek. 

Özyurtlar İnşaat Ödül İstanbul fiyatları Haberi

Özyurtlar İnşaat Ödül İstanbul fiyatları

Ödül İstanbul projesi sekiz blok olarak planlandı. 362 bin 584 metrekare inşaat alanı bulunan Ödül İstanbul Evleri, 39 bin 561 metrekare arsa alanına sahip. 


İstanbul Beylikdüzü'de daha önce hayata geçirilen ancak yarım kalan Ukra City projesi, Özyurtlar İnşaat tarafından Ödül İstanbul adıyla inşasına başlanarak, yeniden satışa sunuldu. 


Ödül İstanbul Evleri Autopia'nın arkasında yer alıyor. 50 ay vadeli ödeme yapılabilen Beylikdüzü Ödül İstanbul teslimlerinin 36 ay sonra yapılması planlanıyor. 


Özyurtlar İnşaat Ödül İstanbul daire fiyatları peşinde 179 bin TL'den başlıyor. Ödül İstanbul projesi 2 bin 683 daire, 103 dükkan olmak üzere toplam 2 bin 785 bağımsız üniteden oluşuyor.


Beylikdüzü Ödül İstanbul'da sauna, fitness, yüzme havuzu, oyun parkı, güzellik salonu, spor sahaları, açık/kapalı otopark, çocuk kulübü gibi imkanlar da yer alıyor. 


Özyurtlar İnşaat Ödül İstanbul daire...