07 / 07 / 2022

Panorama Konsept güzelbahçe

Panorama Konsept güzelbahçe

Panorama Konsept 'te fiyatlar 450 bin liradan başlıyor, projede tripleks villalar bulunuyor...

Akhisar, Balçova ve Güzelbahçe'de esnafın kira ücretlerine zam yapılmayacak!

Akhisar, Balçova ve Güzelbahçe belediyeleri, pandemi nedeniyle faaliyetlerinde kesintiye uğrayan kiracılarını rahatlatacak kararı hayata geçirecek. 

İzmir Güzelbahçe'de 10 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

İzmir 5. Satış Memurluğu, Güzelbahçe İlçesi'nde bulunan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın satış bedeli 10 milyon TL olarak belirlendi. 

İzmir Güzelbahçe'de doğal sit alanları Go-kart pisti mi oluyor?

İzmir Güzelbahçe'de doğal sit alanı üzerinde yapılmak istenen ‘Go-kart’ pistini kapsayan imar planları Bakanlık tarafından onaylandı.

Güzelbahçe'deki riskli alanlar ve dönüştürülen alanlar meclis gündeminde!

İzmir'in Güzelbahçe ilçesinde riskli alan olarak ilan edilmesi talep edilen yerler ve dönüştürülen alanlar meclis gündemine taşındı. CHP'li Polat, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Güzelbahçe'de imar planında değişiklik mecliste!

İzmir'in Güzelbahçe ilçesinde imar planında zeytinli tarla olan alanın spor alanı olarak değiştirilmesi meclis gündemine taşındı. CHP'li Polat, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Güzelbahçe'de 11.9 milyon TL'ye icradan satılık tarla!

İzmir 9. Sulh Hukuk Mahkemesi, İzmir İli, Güzelbahçe İlçesi, Yelki Mahallesi 1275-1277-1374-1391 parselde tarlayı 11 milyon 950 bin TL'ye icradan satıyor...

Güzelbahçe gayrimenkul açısından İzmir’de ilk 5’te yer alıyor!

Güzelbahçe Belediyesi düzenlediği festival ve şenliklerle hem üreticiyi destekliyor hem de ilçe ekonomisini canlandırıyor. Belediye Başkanı Mustafa İnce, yerelden kalkınmanın en önemli ayağının kırsal kesimdeki üretici olduğuna inanarak hareket ettiklerini söylüyor...

İzmir Güzelbahçe sahili baştan aşağı yenileniyor!

"İzmir Deniz” Projesi çerçevesinde kentin sahil bandını yeniden tasarlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, şimdi de Güzelbahçe'nin 7.5 kilometrelik sahil bandını yeniliyor. 

Güzelbahçe'de kent yatırımları hızla devam ediyor!

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, şimdiye kadar verdiği tüm sözleri tuttuğunu söyledi; ilçede betonlaşmaya asla izin vermediklerinin altını çizdi, “Kentin değerine değer katmaya devam edeceğiz” diye açıklama yaptı. 

Kartepe Güzelbahçe mesire yeri işletilmesi için ihaleye çıkıyor!

Kartepe Belediye Başkanlığı Kocaeli İli Kartepe İlçesi Maşukiye Mahallesi Kartepe'de yer alan Güzelbahçe A tipi mesire yerinin yatırımı gerçekleştirmek şartı ile ticari ve turistik tesislerin yapımı ve 29 yıl süre ile işletilmesi işi ihale edilecek.

İzmir Güzelbahçe'ye hastane geliyor!

İzmir İl Sağlık Müdürlüğü, Güzelbahçe Belediye Başkanlığı’ndan hastane yapılabilmesi için zemin etüdünü ve yapılaşmaya elverişli olduğuna dair bir rapor istediğini bildirdi. Belediyenin aldığı raporda arsanın yapılaşmanın uygun olduğu belirtildi.

Çiçek Kardeşler İnşaat Güzelbahçe projesi 2018'de teslim!

Çiçek Kardeşler İnşaat tarafından Güzelbahçe Maltepe Askeri Lisesi'nin önünde hayata geçirilecek olan konut projesinin 2018 yılı sonu bitirilmesi planlanıyor.

Çiçek Kardeşler İnşaat'tan İzmir Güzelbahçe'ye yeni proje!

İzmir'de faaliyet gösteren Çiçek Kardeşler İnşaat Güzelbahçe'de yeni inşaat projesine başlıyor. Firma, İzmir ve Güzelbahçe'nin çehresini değiştirecek.

Panorama Konsept güzelbahçe Haberi

Panorama Konsept güzelbahçe


Gençler Yapı imzası ile yaşama geçirilen Panorama Konsept Evleri 'nde 60 adet tripleks villa bulunuyor, projedeki konutların Ağustos 2013'te teslim edilmesi planlanıyor.


Panorama Konsept Villaları 'nda yer alan konutlar 280 metrekare alana sahip olarak tasarlandı. 60 bin metrekarelik alan üzerine yayılan projenin satışları sürüyor.


4 oda 1 salon villaların bulunduğu Panorama Konsept 'te fiyatlar 450 bin lira ile 650 bin lira arasında değişiyor. Projeden banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.


Güzelbahçe Panorama Konsept Evleri 'nde; tenis kortu ve basketbol sahası, yerden ısı pompalı ısıtma sistemi, oyun parkı, yüzme havuzu, kafe ve otopark bulunuyor.


Telefon: 0 232 373 55 96 

Web Adresi: http://www.gencleryapi.com

Ceren...