Papatya Park Residence daire fiyatları

Papatya Park Residence daire fiyatları

1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon konut seçeneklerinden meydana gelen Papatya Park Residence projesinde yer alan konutlar için 40 ay faizsiz vadelendirme yapılıyor.

Papatya Park Residence'ta 0 faizle! 177 bin 400 TL'ye!

Daire fiyatlarının 177 bin 400 TL'den başlangıç gösterdiği Papatya Park Residence projesinde yer alan daire seçenekleri için 40 ay boyunca faiz uygulanmadan vadelendirme yapılıyor.

Papatya Park Residence'ta 40 ay faizsiz vadelendirmeyle!

40 ay faiz uygulanan Papatya Park Residence projesinde ilk etap satışları devam ediyor. 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire seçeneklerinden meydana gelen projede fiyatlar 177 bin TL'den başlıyor.

Papatya Park Residence ilk etapta 0 faizle! 177 bin TL'ye!

Daire fiyatlarının 177 bin TL 'den başladığı Papatya Park Residence projesinin ilk etabında satışlar devam ediyor. Projede faizsiz vadelendirme seçeneği ile konut sahibi olunuyor.

Papatya Park Residence ilk etapta satışlar devam ediyor! 168 bin TL'ye!

40 ay faiz uygulanmadan vadelendirme yapılan Papatya Park Residence projesinde yer alan daire seçeneklerinin fiyatları 168 bin TL'den başlıyor. Projenin ilk etabında satışlar devam ediyor.

Papatya Park Residence'ta 168 bin TL'ye! 40 ay 0 faizle!

40 ay faiz uygulanmadan vadelendirme yapılan Papatya Park Residence projesinde yer alan dairelerin fiyatları 168 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje kapsamında ilk etapta satışlar devam ediyor.

Papatya Park Residence ilk etapta faizsiz taksit seçenekleriyle!

İlk etapta faizsiz ödeme seçeneklerinin uygulandığı Papatya Park Residence projesinde yer alan dairelerin fiyatları 168 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje toplamda 3 etaptan meydana geliyor.

Papatya Park Residence ilk etapta 168 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salondan meydana gelen Papatya Park Residence projesinde yer alan dairelerin fiyatları 168 bin TL'den başlıyor. Projede 40 ay faizsiz vadelendirme yapılıyor.

Papatya Park Residence satış fiyatları!

Papatya Park Residence satış fiyatları haberimizin içerisinde yer alıyor. 3 etaptan meydana gelen Beylikdüzü Papatya Park Residence projesinde 40 ay vade farksız taksitlendirme imkanı sunuluyor...

Papatya Park Residence ulaşım!

Papatya Park Residence ulaşım bilgilerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Papatya Park Residence projesi 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire tiplerinde dizayn edildi...

Papatya Park Residence 2. Etap ne zaman satışa çıkacak?

Papatya Park Residence 2. Etap'ta konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Projede 557 daire ve 18 ticari birim bulunuyor. Peki Papatya Park Residence 2. Etap ne zaman satışa çıkacak?

Esenyurt Papatya Park Residence fiyatları!

Esenyurt Papatya Park Residence fiyatları 1. etapta 189 bin TL'den başlangıç gösteriyor. İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'ta inşa edilen proje 3 etaptan meydana geliyor.

Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap iletişim!

Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap iletişim için satış ofisi telefon numarası 444 34 94 olarak belirlendi. Ticaret alanı 14 bin 672 metrekareden meydana gelen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor.

Papatya Park Residence'ta 2. etab Mart 2017'de satışa çıkacak!

Beylikdüzü - Beykent'te Papatya Residence ve Papatya Vadi Konakları projelerini hayata geçiren Düzlem Yapı, 557 daire ve 18 dükkandan oluşan üçüncü papatyasını aynı ilçeye kondurmaya hazırlanıyor.

Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap nerede?

Düzlem Yapı Papatya Park Residence 2. Etap 557 adet daire ve 18 adet dükkandan oluşuyor. Proje 42 milyon lira yatırımla yükseliyor. Peki Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap nerede?

Papatya Park Residence 2. Etap Esenyurt iletişim!

Papatya Park Residence 2. Etap Esenyurt iletişim için 444 34 94 telefon numarasından satış ofisiyle irtibat kurabilirsiniz. Düzlem Yapı imzası taşıyan proje 21 bin 344 metrekare arsa üzerinde inşa edilecek.

Düzlem Yapı Papatya Park Residence 2. Etap satış ofisi!

Düzlem Yapı Papatya Park Residence 2. Etap satış ofisi telefon numarası 444 34 94 olarak belirtiliyor. Toplamda 557 konut ve 18 dükkanın yer aldığı proje 42 milyon TL yatırımla hayata geçirilecek.

Düzlem Yapı Papatya Park Residence 2. Etap nerede?

İnşaat alanı 59 bin 907 metrekare olarak belirtilen Papatya Park Residence 2. Etap 42 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilecek. Peki Düzlem Yapı Papatya Park Residence 2. Etap nerede?

Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap satılık!

Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap satılık daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Konut ve ticari birimlerden oluşan proje 21 bin 344 metrekare arsa üzerinde hayata geçirilecek.

Papatya Park Residence 2. etap detayları belli oldu!

Düzlem Yapı'nın Esenyurt'ta yapımına başladığı Papatya Park Residence projesinin 2. etabında detaylar belli oldu. Papatya Park Residence 2.etapta 557 daire ve 18 dükkan olacak...

Papatya Park Residence projesi iletişim!

Papatya Park Residence projesi iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 34 94 olarak belirlendi. Papatya Park Residence projesi Düzlem Yapı ve Döğme Yapı işbirliği ile hayata geçiriliyor.

Papatya Park Residence ev fiyatları ne kadar?

1140 daireden meydana gelen Papatya Park Residence Evleri Düzlem Yapı ve Döğme Yapı işbirliği ile hayata geçiriliyor. Peki Papatya Park Residence ev fiyatları ne kadar?

Papatya Park Residence Evleri!

Papatya Park Residence Evleri 45 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Papatya Park Residence projesi Düzlem Yapı ve Döğme Yapı işbirliği ile hayata geçiriliyor.

Papatya Park Residence daire fiyatları Haberi

Papatya Park Residence daire fiyatları

Papatya Park Residence projesi Düzlem – Döğme ortaklık grubu tarafından inşa ediliyor. Projede 1140 konut yer alıyor. 


3 etaptan meydana gelen Papatya Park Residence projesi, Avrupa Yakası'nda Beylikdüzü'nde inşa ediliyor. 


Toplam arsa alanı 45 bin metrekare olarak belirlenen Papatya Park Residence projesinde daire fiyatları 177 bin 64 TL'den başlıyor. 


1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon konut seçeneklerinden meydana gelen Papatya Park Residence projesinde 40 ay faizsiz vadelendirme yapılıyor. 


Konutların yanı sıra 40 ticari ünitenin de yer aldığı Papatya Park Residence projesinde 2.472 metrekare yeşil alan bulunuyor. 


2. etabı 562 ve 3. etabı ise 192 konuttan oluşan Papatya Park Residence projesinde oyun alanları, koşu parkurları, sauna, fitness center, restoran, yürüyüş alanları ile fin hamamı bulunuyor. 


Papatya Park Residence iletişim bilgileri

Telefon: 444 34 94

Web...