31 / 03 / 2023

Park Mavera Bahçeşehir fiyat

Park Mavera Bahçeşehir fiyat

Dairelerin büyüklükleri 136 ile 208 metrekare arasında değişiklik gösteren Park Mavera Rezidans projesi 2+1, 3+1 ve 4+1 daire alternatiflerinden meydana geliyor. İşte Park Mavera Bahçeşehir fiyat listesi...

Danıştay, Bahçeşehir Gölet Park projesinin imar planını iptal etti!

Bahçeşehir Gölet Park projesinin imar planının iptali talebiyle açılan davalarla ilgili olarak bir son dakika gelişmesi yaşandı. Proje için açılan itiraz davaları çerçevesinde, Danıştay'ın imar planlarının kesin olarak iptal edilmesi kararı aldığı ortaya çıktı. 

Bahçeşehir 2. Etap Mahallesi 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planı değişikliği askıya çıktı!

İstanbul İli Başakşehir İlçesi Bahçeşehir 2. Etap Mahallesi 632/Park ve Çevresindeki Kadastral Boşluğun Bir Kısmına İlişkin 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı Değişikliği ve 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği askıya çıktı.

Bahçeşehir Park'ın ticari ünitelerine 'Macera Parkı' dopingi!

Atmaca Gayrimenkul tarafından Bahçeşehir’in kalbinde hayata geçirilen Bahçeşehir Park’taki ticari ünitelerin satışları, projeye komşu olarak inşa edilen Macera Parkı’nın etkisiyle yükselişe geçti...

Bahçeşehir Park Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bahçeşehir Park Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Duygu Kalkan tarafından kuruldu. 

Hayatpark: Bahçeşehir’e ikinci gölet!

İlçedeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Başakşehir Belediyesi, Bahçeşehir’e ikinci bir gölet park kazandırdı.

Bahçeşehir Gölet projesinde son durum!

Bahçeşehir Gölet’inin hemen yanında inşatına başlanılan Bahçeşehir Park AVM'ye 3 bin metrekarelik Survivor parkuru yapılacak. 1 milyon dolarlık parkurla ziyaretçi sayısının daha da artması bekleniyor.

Bahçeşehir Göleti'nde inşaat durdurulmalı!

Bahçeşehir-Ispartakule ve Boğazköy halkının ellerinden alınan spor ve park kamu alanları için sürdürdükleri mücadelede haklılıkları bir kez daha Danıştay 13.Daire Mahkemesince onandı. 

Bahçeşehir'e ikinci gölet!

Başakşehir Belediyesi, Bahçeşehir Hoşdere mevkiine ikinci bir gölet park kazandırdı.

Bahçeşehir Park'ta yüzde 20 indirim avantajı!

İstanbul’un yükselen yıldızı Bahçeşehir’de imza attığı projelerle bölgenin gelişimine liderlik eden Atmaca Gayrimenkul, Bahçeşehir Park projesinde son kalan konutlar için, yüzde 20 indirime ek olarak yüzde 10 KDV indirimini içeren dev bir kampanya başlattı. 

Park Mavera 3 Kayaşehir fiyat bilgisi!

Park Mavera 3 Kayaşehir fiyat bilgisi kapsamında projede fiyatlar 213 bin TL'den başlıyor. Projede 1+1'den 5+1'e kadar daire seçenekleri sunuluyor...

Atmaca Bahçeşehir Park Evleri fiyatları 2017!

Atmaca Bahçeşehir Park Evleri fiyatları 425 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. Bahçeşehir Park Evleri'nde daireler 2018'in sonunda teslim ediliyor...

Atmaca Bahçeşehir Park daire fiyatları!

Atmaca Bahçeşehir Park daire fiyatları 425 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. Bahçeşehir Park projesinde peşin alımlara yüzde 15 indirim uygulanıyor...

Bahçeşehir Park Evleri fiyat listesi!

Bahçeşehir Park Evleri fiyat listesi 425 bin TL'den başlıyor. Bahçeşehir Park projesinde daireler 2018'in sonunda teslim ediliyor...

Park Mavera Bahçeşehir fiyat Haberi

Park Mavera Bahçeşehir fiyat

Başakşehir Park Mavera projesinde kredisi onaylanmamış 35 daire yarın satışa çıkacak. Projede toplam 338 ticari birim ve 672 daire yer alıyor. 


Park Mavera Bahçeşehir fiyat listesi daire tiplerine göre farklılık gösteriyor. Projede yüzde 25 peşin ödemelerde yüzde 4 indirim imkanı sağlanıyor ve kalan bedel için banka kredisi kullanılıyor. 


Makro ile Akyapı Ortak Girişimi imzası taşıyan Park Mavera Konutları 229 bin 241 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Projenin 2016 yılında teslim edilmesi öngörülüyor.


Park Mavera Bahçeşehir fiyat listesine göre 2 oda 1 salon konutlar 462 bin TL ile 480 bin TL, 3 oda 1 salon konutlar 645 bin TL ile 700 bin TL, 4 oda 1 salon konutlar ise 756 bin TL ile 1 milyon 100 bin TL arasında değişiyor.


İstanbul Başakşehir'de inşa edilen...