01 / 07 / 2022

park mozaik evleri yaşamkent fiyatları

park mozaik evleri yaşamkent fiyatları

Park Mozaik Konutları Ankara teslim tarihi bu yıl sonu olarak belirtiliyor. Ankara Yaşamkent'te yer alan Park Mozaik Konutları'nda 2+1'lerin fiyatları 604 bin liradan başlıyor...

Park Mozaik Evleri Yaşamkent fiyatları!

Ankara Yaşamkent'te inşa edilen Park Mozaik Evleri Yaşamkent fiyatları 541 bin TL'den başlıyor. Proje 885 adet daireden meydana geliyor.

Tepe Mesa Park Mozaik ödeme kampanyası!

Tepe Mesa Park Mozaik ödeme kampanyası ay sonuna kadar sürüyor. Park Mozaik Evleri'nde ilk etap bu yıl sonunda teslim ediliyor...

Park Mozaik Evleri Yaşamkent ödeme planı!

Park Mozaik Evleri Yaşamkent ödeme planı kapsamında ödemeler Ocak 2017'de başlıyor. Ankara'da yükselen Park Mozaik projesinde 885 konut yer alıyor...

Park Mozaik kampanya fiyatları!

Park Mozaik kampanya fiyatları 680 bin TL'den başlıyor. Ankara Yaşamkent'te yükselen Park Mozaik Evleri projesinde ödemeler teslimden sonra başlıyor...

Park Mozaik Ankara ödeme kampanyası!

Park Mozaik Ankara ödeme kampanyası kapsamında peşinat ve taksitler teslimlerden sonra başlıyor. 885 konutluk Park Mozaik Evleri projesinde ilk etap bu yıl Aralık'ta teslim ediliyor...

Ankara Park Mozaik Evleri ne zaman teslim?

858 daireden meydana gelen Ankara Park Mozaik Evleri projesinde 48 ay vade farksız taksit avantajı sunuluyor. Peki, Ankara Park Mozaik Evleri ne zaman teslim?

Park Mozaik Yaşamkent teslim tarihi!

Toplam 885 konuttan meydana gelen Park Mozaik Yaşamkent Evleri 'nde 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçeneklerinden oluşuyor. Park Mozaik Yaşamkent teslim tarihi haberimizin içinde yer alıyor.

Yaşamkent Park Mozaik teslim tarihi!

74 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Park Mozaik Yaşamkent Evleri Çankaya'da yükseliyor. Yaşamkent Park Mozaik teslim tarihi haberimizin içinde yer alıyor.

Ankara Park Mozaik Evleri satışa çıktı!

Mesa, Ankara’da satışa çıkardığı Park Mozaik ve Mesa Koza 66 projeleriyle merkezine döndü. 970 milyon liralık değere sahip iki proje, Ankara konut piyasasına hareket getirecek.

Park Mozaik Evleri fiyatları!

Çeşitli sosyal yaşam alanlarına yer verilen Park Mozaik Konutları 'nda yüzde 25 peşinatta, kalan bedel için 120 aya varan vade yapılabiliyor. Peki Park Mozaik Evleri fiyatları ne kadar?

Park Mozaik satılık daireler!

Çankaya'da hayata geçen 6 katlı 10 blok ve 3 kule olarak yükselen Park Mozaik Evleri lansmana özel fiyatlarla satışa sunuluyor. Proje Tepe İnşaat ve Mesa Mesken imzası ile hayata geçiyor.

Park Mozaik Evleri ulaşım!

Park Mozaik Evleri Ankara'nın Yenimahalle İlçesi'nde yer alan Yaşamkent'te hayata geçiriliyor. Toplamda 885 adet daireden meydana gelen Park mozaik Evleri ulaşım bilgileri haberimizde yer alıyor.

Park Mozaik Evleri nerede?

Teslimlerin 2017 yılı içerisinde gerçekleşmesi planlanan Park Mozaik Evleri nerede sorusuna yanıt olarak Ankara Yaşamkent bölgesi deniliyor. Projede 6 katlı 10 blok ve 3 kule yer alıyor...

park mozaik evleri yaşamkent fiyatları Haberi

park mozaik evleri yaşamkent fiyatları


Mesa Mesken ve Tepe İnşaat İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Park Mozaik Konutları projesi Ankara Yaşamkent bölgesinde inşa ediliyor. Park Mozaik Konutları projesi 885 daireden oluşuyor.


13 blok olarak tasarlanan Park Mozaik Konutları Ankara projesi 75 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Park Mozaik Konutları'nda 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daireler bulunuyor.Park Mozaik Konutları Ankara teslim tarihi!


Park Mozaik Konutları Ankara teslim tarihi bu yıl sonu aralık ayı olarak belirtiliyor. Park Mozaik Konutları Ankara projesinde daire büyüklükleri 92 ila 240 metrekare arasında değişiyor.


Park Mozaik Konutları Ankara projesinde 2+1 bahçe katı dairelerin fiyatları 604 bin liradan başlayarak değişiyor. Park Mozaik Konutları'nda fitness, yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanları gibi sosyal imkanlar bulunuyor.Adres : Yaşamkent Mahallesi, Eskişehir Yolu Yenimahalle/Ankara


Telefon : 0312 217...