Park Mozaik Konutları Ankara teslim tarihi!

Park Mozaik Konutları Ankara teslim tarihi!

Firma: Tepe -Mesa Mesken Ortaklığı

Proje: Park Mozaik

Park Mozaik Konutları Ankara teslim tarihi bu yıl sonu olarak belirtiliyor. Ankara Yaşamkent'te yer alan Park Mozaik Konutları'nda 2+1'lerin fiyatları 604 bin liradan başlıyor...
Mesa Mesken ve Tepe İnşaat İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen  Park Mozaik  Konutları projesi  Ankara  Yaşamkent bölgesinde inşa ediliyor. Park Mozaik Konutları projesi 885 daireden oluşuyor.


13 blok olarak tasarlanan Park Mozaik Konutları Ankara projesi 75 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Park Mozaik Konutları'nda 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daireler bulunuyor.Park Mozaik Konutları Ankara teslim tarihi!


Park Mozaik Konutları Ankara teslim tarihi bu yıl sonu aralık ayı olarak belirtiliyor. Park Mozaik Konutları Ankara projesinde daire büyüklükleri 92 ila 240 metrekare arasında değişiyor.


Park Mozaik Konutları Ankara projesinde 2+1 bahçe katı dairelerin fiyatları 604 bin liradan başlayarak değişiyor. Park Mozaik Konutları'nda fitness, yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanları gibi sosyal imkanlar bulunuyor.Adres : Yaşamkent Mahallesi, Eskişehir Yolu Yenimahalle/Ankara


Telefon : 0312 217 56 56

Web : http://www.parkmozaik.com/

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor