29 / 03 / 2023

Park Residences Cadde fiyatları

Park Residences Cadde fiyatları

Birleşik Gayrimenkul, İstanbul Bağdat Caddesi’nde bulunan Park Residences Cadde projesinde yatırımcılarına kira garantisi veriyor.

Park Residences Cadde Kadıköy!

Dairelerinin 360 derecelik İstanbul manzarasının bulunduğu projede daireler 1+1 'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Park Residences Cadde Kadıköy projesi 20 dönümlük peyzaj alanı bulunuyor.

Park Residences Cadde ulaşım!

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de yükselen projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Park Residences Cadde ulaşım bilgilerine göre Taksim ’e 15 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Park Residences Cadde nerede?

Toplam 20 dönümlük peyzaj alanı bulunan projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Projede fiyatlar metrekare bazında 4 bin 500 dolar'dan başlıyor. Peki Park Residences Cadde nerede?

Park Residences Cadde Ekim'de satışta!

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş’nin sahip olduğu, Bağdat Caddesi’nde yer alan Park Residences Cadde, ekim ayında satışa sunuluyor.

Park Residences Cadde satılık!

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy 'de yükselen projede 341 adet daire yer alıyor. Park Residences Cadde satılık daire tipleri 1+1 'den 4+1 'e kadar farklılık gösteriyor.

Kadıköy Park Residences Cadde iletişim!

Daire tiplerinin 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösterdiği proje İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de yükseliyor. Kadıköy Park Residences Cadde iletişim bilgisleri kapsamında telefon numarası 0216 385 43 59 olarak belirlendi.

Park Residences Cadde lokasyon!

Toplam 341 adet dairenin yer aldığı projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Park Residences Cadde lokasyon bilgisi kapsamında Taksim’e 15 kilometre mesafede yükseliyor.

Park Residences Cadde fiyat!

Konum bilgisine göre Boğaz Köprüsü’ne 12 kilometre kadar uzaklıkta bulunan projede 341 adet daire bulunuyor. Park Residences Cadde fiyat listesi metrekare birim bazında 4 bin 500 dolar'dan başlıyor.

Onur Park Life'ta ticari alan kiralamaları başladı!

Bölgenin en büyük caddesi, Onur Park Life İstanbul'da ticari alan kiralamaları başladı. Onur ParkLife İstanbul, toplamda 231 cadde dükkanıyla, bölgenin en büyük cadde avm konsepti olacak.

Park Residences Cadde’de iftar buluşması yapıldı!

Anadolu Yakası’nda faaliyet gösteren emlak ofisleri ve gayrimenkul danışmanları Park Residences Cadde’de düzenlenen iftar yemeğinde buluştu. 

Park Çadır Buluşmaları’nda Ayşe Arman rüzgarı!

Park Residences Cadde’de gerçekleştirilen ‘Park Çadır Buluşmaları’, katılımcıları ünlü isimlerle buluşturmak adına programlarına devam ediyor. 

Doğa Rutkay ve Kerimcan Kamal Park Çadır Buluşmaları'na katıldı!

Park Residences Cadde’de düzenlenen ‘Park Çadır Buluşmaları’ Kadıköylüleri bu sefer tiyatro oyuncusu Doğa Rutkay ile eşi gazeteci-yazar Kerimcan Kamal'la buluşturdu. 

Park Residences Cadde'de ünlü yağmuru!

Park Residences Cadde'de gerçekleştirilen Park Çadır Buluşmaları ile Kadıköylüleri ünlü isimlerle sohbete bekliyor...

Park Residence Cadde fiyat bilgisi!

Park Residence Cadde fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. 1+1 ile 4+1 arasında daire tiplerine yer verilen proje Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş imzasını taşıyor. 

Park Residence Cadde'de her şey çok net! 36 ay 0 faiz!

44 katlı 4 bloktan meydana gelen Park Residence Cadde projesinde  36 ay 0 faiz ödeme fırsatı sunuluyor..

Park Residence Cadde ödeme planı!

Park Residence Cadde ödeme planı hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. 44 katlı 4 blok olarak tasarlanan proje Birleşik Gayrimenkul imzası taşıyor. 

Kadıköy Park Residences Cadde fiyat 2018!

1+1'den 4+1'e kadar daire seçenekleri sunulan Park Residences Cadde projesinde yüzde 30 peşinat sonrasında, kalan tutar 36 ay 0 faizle ödenebiliyor..

Park Residences Cadde'de 36 ay 0 faiz kampanyası!

Park Residences Cadde projesinde dairelerin fiyatları 1 milyon 500 bin TL'den başlıyor.  Projede daire teslimleri hemen yapılıyor..

Sinpaş Finans Şehir teslimleri ne zaman?

Erken satış fırsatlarının sunulduğu Sinpaş Finans Şehir projesi konut, çarşı, park ve cadde konseptinde planlandı. Sinpaş Finans Şehir teslimleri ne zaman?

Birleşik Gayrimenkul'den Bodrum'a 500 milyon dolarlık yatırım!

Park Residences projesinde metrekare birim fiyatının 13 bin 500 TL olduğunu vurgulayan Birleşik Gayrimenkul Geliştirme Yönetim Kurulu Başkanı Güngör Çepni, Bodrum Tilkicik koyuna 500 milyon dolarlık yatırım hazırlığında olduklarını dile getirdi.

Park Residence Cadde'de 60 ay 0 faiz imkanı!

Bağdat Caddesi’nde inşa edilen Park Residence Cadde projesinde teslime hazır daireler için yeni bir kampanya başladı. Park Residence Cadde'de 60 ay 0 faiz imkanı.

Park Residences Cadde fiyatları Haberi

Park Residences Cadde fiyatları

Birleşik Gayrimenkul, İstanbul Bağdat Caddesi'nde bulunan Park Residences Cadde projesinde yatırımcılarına kira garantisi veriyor. Lüks konutta kira garantisi verilmesinin Türkiye'de bir ilk olduğunun altını çizen Birleşik Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Güngör Çepni, kiralamaların dolar üzerinden yapıldığını belirterek, "Rezidansların hem dolar hem de yüksek kira getirisinin olması yatırımcı müşterilerimiz için çok cazip. Çünkü yüksek kazanç sağlayan bir yatırım aracı" dedi.


2 BİN DOLARDAN BAŞLIYOR

Projede fiyatların 498 bin dolardan başladığını söyleyen Çepni, şu bilgileri verdi: "Rezidans bedelinin yüzde 10'u peşin verildiği takdirde, kalan borcu 150 ay vade şeklinde ödemek mümkün. Kampanyamız sayesinde kira öder gibi ev sahibi olabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra ödenen peşinatın hemen ardından rezidansın kat mülkiyet tapusunu da veriyoruz. Özellikle 150 ay vade ile lüks bir gayrimenkul satın almanın ülkemizde...