Park Residences Cadde ulaşım!

Park Residences Cadde ulaşım! Park Residences Cadde ulaşım!

Firma: Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş

Proje: Park Residences Cadde

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de yükselen projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Park Residences Cadde ulaşım bilgilerine göre Taksim ’e 15 kilometre uzaklıkta bulunuyor.Toplam 20 dönümlük peyzaj alanı bulunan projede dairelerin fiyatları metrekare birim bazında 4 bin 500 dolar'dan başlıyor ve 8 bin 500 dolara kadar ulaşıyor. 


Dairelerin 360 derecelik İstanbul manzarasının bulunduğu projede daire seçenekleri 1+1,2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildi. Proje İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de yükseliyor.


Sosyal alanları arasında fitness salonu yoga stüdyosu, aletli pilates alanı, spinning stüdyosu, kişiye özel meditasyon dersleri, spa, sauna, hamam, şok duşlar, dinlenme odası,  manzaralı lounge alanları,concierge ve güvenlik hizmetleri, ısıtma sistemli açık yüzme havuzu, çocuk ve genç oyun odaları, toplantı odaları, yürüyüş parkuru bulunuyor.


Park Residences Cadde ulaşım bilgisi kapsamında Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimam’na 20 kilometre, Kadıköy’e 3 kilometre, Boğaz Köprüsü’ne 12 kilometre, FSM Köprüsü’ne 17 kilometre ve Taksim’e 15 kilometre mesafede yükseliyor.Adres: Göztepe Mahallesi, 34730 Kadıköy/İstanbul


0216 385 43 59

Web adresi: http://tasyapifourwinds.com/

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor