29 / 03 / 2023

Park Residences Cadde kadıköy

Park Residences Cadde kadıköy

Park Residences Cadde projesi 44 katlı dört blok olarak yükseliyor. Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş. imzası taşıyan projede vade farksız 60 ay taksitli ödeme yapılabiliyor...

Park Residences Cadde fiyatlar!

Dairelerin 1+1 'den 4+1 'e kadar farklılık gösterdiği proje Taksim’e 15 kilometre mesafede yükseliyor. Park Residences Cadde fiyatlar kapsamında daireler 498 bin dolardan satışa sunuluyor.

Park Residences Cadde Kadıköy!

Dairelerinin 360 derecelik İstanbul manzarasının bulunduğu projede daireler 1+1 'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Park Residences Cadde Kadıköy projesi 20 dönümlük peyzaj alanı bulunuyor.

Park Residences Cadde Kadıköy iletişim!

Dairelerinin 360 derecelik İstanbul manzarasının bulunduğu projede daireler 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Park Residences Cadde Kadıköy iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0216 385 43 59 olarak belirlendi.

Park Residences Cadde adres bilgileri!

Toplam 20 dönümlük peyzaj alanı bulunan projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Park Residences Cadde adres bilgileri kapsamında İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de yükseliyor.

Park Residences Cadde satış fiyatları!

Daire tiplerinin 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösterdiği proje İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de yükseliyor. Park Residences Cadde satış fiyatları metrekare birim bazında 4 bin 500 dolar'dan başlıyor.

Park Residences Cadde ulaşım!

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de yükselen projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Park Residences Cadde ulaşım bilgilerine göre Taksim ’e 15 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Park Residences Cadde nerede?

Toplam 20 dönümlük peyzaj alanı bulunan projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Projede fiyatlar metrekare bazında 4 bin 500 dolar'dan başlıyor. Peki Park Residences Cadde nerede?

Park Residences Cadde satılık!

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy 'de yükselen projede 341 adet daire yer alıyor. Park Residences Cadde satılık daire tipleri 1+1 'den 4+1 'e kadar farklılık gösteriyor.

Park Residences Cadde lokasyon!

Toplam 341 adet dairenin yer aldığı projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Park Residences Cadde lokasyon bilgisi kapsamında Taksim’e 15 kilometre mesafede yükseliyor.

Park Residences Cadde kadıköy Haberi

Park Residences Cadde kadıköy

Park Residences Cadde projesinde daire seçenekleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. Proje 44 katlı dört blokta 341 daireden meydana geliyor.


44 bin metrekare alan üzerinde yükselen Park Residences Cadde projesinin satışları Birleşik Gayrimenkul tarafından yapılıyor. Projedeki konutların büyüklükleri 102 metrekare ile 690 metrekare arasında değişiyor.


İstanbul’un Anadolu yakasında Kadıköy-Göztepe bölgesinde yer alan Park Residences Cadde projesinde sosyal olanaklara da geniş yer verildi. 


Park Residences Cadde güncel fiyat listesi!

Park Residences Cadde güncel fiyat listesi1 milyon 400 bin TL’den başlıyor. Park Residences Cadde güncel ödemeleri ise yüzde 20 peşinat sonrası vade farkı olmadan 60 ay taksitlendirilerek yapılabiliyor. 


Park Residences Cadde projesinde, sauna, fitness, spor alanları, çocuk oyun alanları, otopark, yüzme havuzu gibi imkanlar da bulunuyor. 


Adres: Göztepe Mah. Mehmet Şeyda Sok. No: 2/1 Kadıköy...