Peker Holding yurtdışı projeleri

Peker Holding yurtdışı projeleri

Türkiye'deki tecrübesini 6 yıl önce yurtdışına taşıyan ve 14 projeyi hayata geçiren Peker Holding,  projelerini hızlandırdı. 

Peker Holding'ten Düsseldorf’ta 210 milyon euroluk yeni yatırım!

Almanya’da sekizinci, Almanya’nın en gözde şehirlerinden Düsseldorf’ta ikinci büyük projesini hayata geçirmek için harekete geçen Peker Holding, 210 milyon Euro değerindeki dev proje için düğmeye bastı. “Kuzey Yıldızı” adı verilen projenin 24 ayda teslim edilmesi amaçlanıyor.

Peker Holding, Avrupa'ya örnek oldu!

Peker Holding'in Alman basınında da geniş yer tutan Nortgage projesinin şantiyesine gelen Alman denetim ekipleri, şantiyeyi emniyet ve temizlik açısından iyi örnek olarak gösterdi...

Ayşegül Peker kimdir?

Peker Holding ve Peker GYO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayşegül Peker kimdir? Ayşegül Peker daha önce hangi görevlerde bulundu?

Peker Holding, Northgate projesinin temelini attı!

Peker Holding, Almanya'nın Düsseldorf şehrinde yaklaşık 60 milyon avroluk Northgate projesinin temelini attı.

Ayşegül Peker: İşimizi Avrupa'nın çeşitli bölgelerine taşıyacağız!

Peker Holding gelecek dönemde İngiltere ve Almanya’daki faaliyetlerini Avrupa’nın farklı bölgelerine taşımayı hedefliyor...

Peker Holding Les Ottomans'a talip!

Peker Holding ağırlıklı gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren bir grup. Arsa geliştiriyorlar. Türkiye dışında İngiltere ve Almanya'da da projeleri var.

Peker Holding Düsseldorf’un en büyük projesini yapacak!

Düsseldorf’ta hayata geçirilecek olan Northgate projesinin temelini önümüzdeki günlerde atmaya hazırlanan Peker Holding, yine aynı şehirde 150 milyon Euro'luk yeni bir projenin daha lansmanı için de gün sayıyor.

İngiliz gayrimenkul sektörü Peker Holding’in davetinde buluştu!

İngiltere ve Almanya’da geliştirdiği 15 farklı projeyle, Türk gayrimenkul sektörünün yurt dışındaki en önemli temsilcileri arasında bulunan Peker Holding, yeni yıl resepsiyonunu bu yıl İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenledi.

Orka Holding, yurtdışı mağaza sayısını 1200’e çıkaracak!

Damat, Tween ve D’S markalarıyla erkek giyiminde moda markaları çıkaran Orka Holding, 2023’te yurtdışı mağaza sayısını 1200’e çıkarmayı hedefliyor.

Peker Holding'ten Gravesend'e yatırım!

Peker Holding, son yatırımını ünlü İngiliz edebiyatçı "Charles Dickens’ın şehri" olarak bilinen Gravesend’e yaptı. 

Peker Holding'in Çamlıca ve Maslak arsalarına ne yapılacak?

Peker Holding, Almanya ve İngiltere'deki arazi geliştirme faaliyetleriyle adından söz ettiriyor. Şirket yurtdışında yatırımlarına hız veriyor...

Peker Holding rotasını Almanya'ya çevirdi!

Türkiye'deki tecrübesini 6 yıl önce yurtdışına taşıyan ve 14 projeyi hayata geçiren Peker Holding,  projelerini hızlandırdı. 

Polat Holding gayrimenkulden enerjiye 9,5 milyar TL'lik yatırım yapacak!

Polat Holding, yurtdışı faaliyetlerinden kazandıklarını Türkiye'ye döviz olarak getirerek, yurtiçindeki yatırımlarına hızla devam etmeyi hedefliyor. 

Peker Holding yurtdışı projeleri

Peker Holding yurtdışı projeleri Peker Holding yurtdışı projeleri

Yurtdışında büyümeye devam edeceklerini açıklayan Peker Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Peker, "Londra'nın ardından Almanya'da özellikle Düsseldorf bölgesinde arazi ve proje geliştirmeye karar verdik" dedi. 

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; türk gayrimenkul sektörünün dünyanın her bölgesinde proje geliştirebilecek potansiyele sahip olduğuna da dikkat çeken Peker, "Hızımız ve gücümüzle Avrupalıları şaşırttık. Biz aslında Türk gayrimenkul sektörünün akıncılarıyız" diye konuştu. 

Halka arzına 8 kat talep gelmişti 
Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin halka arz işlemi 20 Şubat 2018 tarihinde tamamlanmıştı. 15-16 Şubat tarihlerinde gerçekleşen talep toplama sonucunda, Peker GYO’nun halka arz edilen paylarına Yurtiçi bireysel yatırımcılardan 10,2; yurtiçi kurumsal yatırımcılardan 8,57; yurtdışı kurumsal yatırımcılardan ise 2,6 kat talep alındı. Genel talep toplamda halka arz edilen oranun 8 katı olarak belirtilmişti.

Peker GYO Yönetim Kurulu...