pekin MÜSİAD şubesi

pekin MÜSİAD şubesi

Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği ( MÜSİAD ) Çin'in başkenti Pekin'de şube açacak. MÜSİAD Pekin’in açılışının Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün katılımı ile de gerçekleştirilmesi bekleniyor.

MÜSİAD Bosna Hersek'te şube açtı!

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneğinin (MÜSİAD) Bosna Hersek Şubesi, başkent Saraybosna'da açıldı...

MÜSİAD Hessen İnşaat ve Emlak Fuarı Almanya'da başladı!

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Hessen Şubesi tarafından Almanya'nın Frankfurt kentinde düzenlenen inşaat ve emlak fuarının ikincisi başladı.

MÜSİAD Türkiye İstişare Toplantısı 8 Aralık'ta!

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İnşaat Sektör Kurulu tarafından, Mardin Şubesi ev sahipliğinde yapılacak olan MÜSİAD Türkiye İstişare Toplantısı 8 Aralık'ta gerçekleştirilecek. 

MÜSİAD İzmir'den imar barışı toplantısı!

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şubesi, “imar barışı” toplantısı düzenledi. İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Selahattin Varan, sektör temsilcilerinin sorularını yanıtladı.

MÜSİAD Hessen, Almanya'da İnşaat ve Emlak Fuarı düzenleyecek!

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Hessen Şubesi, 21-22 Nisan tarihlerinde Almanya'nın Offenbach kentinde İnşaat ve Emlak Fuarı düzenleyecek...

MÜSİAD İngiltere'de ofis açtı!

MÜSİAD, İngiltere şubesi açıldı. Şubesi, başkent Londra'da düzenlenen etkinlikle açıldı. Etkinlik, sinevizyon gösterisiyle başla

Kastamonu'nun projelerine MÜSİAD desteği!

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş'ı ziyaret etti. MÜSİAD Kastamonu Şubesi Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, bölgedeki projelere destek verdiklerini açıkladı.

MÜSİAD'ın Avustralya şubesi açıldı!

MÜSİAD, yurt dışındaki 28'inci şubesini Avustralya'da açtı. Melbourne’deki açılışta konuşan MÜSİAD Genel Başkanı Olpak, "THY'nin buraya aktarmasız uçuşlara başlaması ticari ilişkileri arttırır" dedi.

Müsiad Konya şubesi inşaat fuarında!

MÜSİAD Konya Şube Başkanı Dr. Lütfi Şimşek ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nden oluşan heyet, 26-29 Mayıs 2016 tarihleri arasında KTO-TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenen Kent, Mobilya, Dekorasyon ve İdeal Ev fuarını gezdi.

Magnum İnşaat Turizm Seyahat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi Adalar Şubesi açıldı!

Magnum İnşaat Turizm Seyahat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi Adalar Şubesi, Nail Murat Pekin Şube Müdürlüğü'nde 10 bin TL sermaye ile 11 Mayıs'ta Büyükada Nizam Mahallesi 23 Nisan Caddesi'nde açıldı.

MÜSİAD Kahramanmaraş şubesi binası törenle açıldı!

Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, MÜSİAD Kahramanmaraş Şubesinin açılışına katıldı. Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal açılış konuşmasını şu şekilde yaptı:

MÜSİAD Kahramanmaraş şubesi binası 8 Nisan’da açılacak!

MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Atıf Şirikçi, yeni hizmet binasının bakanlar Mahir Ünal ve Sema Ramazaoğlu’nun katılımıyla 8 Nisan’da açılacağını söyledi.

MÜSİAD Antalya'da kentsel dönüşüm konuşuldu!

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şubesi tarafından her hafta gerçekleştirilen sektör kurulu toplantılarında bu hafta; İnşaat, Çevre ve Yapı Malzemeleri Sektör Kurulu, Kentsel Dönüşüm konulu toplantıda bir araya geldi.

pekin MÜSİAD şubesi

pekin MÜSİAD şubesi pekin MÜSİAD şubesi

MÜSİAD'dan yapılan açıklamaya göre, MÜSİAD Pekin’in açılışının Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün katılımıyla gerçekleştirilmesi bekleniyor.


Açıklamada, Cumhurbaşkanı Gül’ün 15 - 21 Mayıs tarihlerinde Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'e ve Şangay kentine yapacağı resmi ziyaret kapsamında Ekonomi Bakanlığı koordinasyonunda, DEİK organizasyonunda ve TİM ile MÜSİAD'ın desteğiyle bir ticaret heyeti programı düzenleneceği belirtildi. 


Açıklamada, ziyaret kapsamında Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak'ın katılımları ile MÜSİAD Pekin açılış töreninin de gerçekleştirileceği...