Peli Parquet koleksiyonu

Peli Parquet koleksiyonu

Parke sektöründe faaliyet gösteren Peli Parquet, yeni çıkardığı Vintage koleksiyonuyla, parke algısını değiştirmeyi amaçlıyor. Vintage koleksiyon 4 renkten oluşan sıra dışı desenlere sahip özel bir koleksiyon.

Peli Parquet’den, iki yeni parke koleksiyonu!

“Peli Parquet” markasıyla, parke sektöründe 5 yıl içinde pazar liderleri arasına giren Turanlar Group, lamine ve masif parkeye alternatif 2 adet derzli laminart parke koleksiyonu sunuyor.

Peli Parke Diyarbakır’da büyüyecek!

Peli Parke Diyarbakır’da bölge bayisini tanıttı. Radisson Blu Hotel’deki toplantıyı doğunun yıldızı Diyarbakır bayileri ile paylaştı.

English Home'dan Blue Voyage koleksiyonu!

Ev tekstili ve dekorasyonunda öncü marka English Home, yaz evlerini mutlu edecek koleksiyonu “Blue Voyage” ile tüm mağazalarında.

Peli Parke ahşabın kapıyla dansını yarattı!

PELİ DK Dekoratif Kapı, yeni üretmeye başladığı kapı ürünlerinin lansmanını 13- 16 Mayıs tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirdi.

İZWOOD 2017'ye Fuara Peli Parke’de katıldı!

İzmir’de gerçekleşen İZWOOD 2017 Fuarı 8-12 Nisan tarihleri arasında Fuar İzmir’de düzenlendi. Fuara Peli Parke’de katılım gösterdi.

Bien Seramik Amazon Koleksiyonu çok konuşulacak!

Bien Seramik’in Amazon Koleksiyonu sadece renkleri ve tarzı ile değil aynı zamanda büyük ebatlarda olması ile de gözde bir seri.

Peli Parke, Samsun İnşaat Fuarı 2017'nin yıldızı oldu!

Vezirköprü Orman Ürünleri Grubu markası olan Peli Parke, yenilikçi ve pratik ürünleriyle Samsun İnşaat Fuarı 2017'nin yıldızı oldu...

Loda Mobilya'dan yeni yemek odası koleksiyonu!

Loda Mobilya evlere sıcak ve modern bir atmosfer kazandırmaya hazırlanıyor. Loda Mobilya’nın yeni koleksiyonu Form Yemek Odası görücüye çıktı.

Peli Parke, Golden Serisi'yle çıtayı yükseltiyor!

Vezirköprü Orman Ürünleri Grubu markası olan Peli Parke, Golden Serisi'yle çeşit yelpazesini genişletiyor.

Kalebodur Elegant Marbles koleksiyonu ile büyük ebatın ihtişamını sunuyor!

Kalebodur’un Elegant Marbles koleksiyonu ile yaşam alanlarında 80x160 cm ebadının ihtişamını hissedeceksiniz. Elegant Marbles koleksiyonu, porselen karoyu, yüzey kalitesi ve büyük ebatlarla mekanlara taşıyor.

Peli Parke'ye Hannover'de büyük ilgi!

Domotex Halı ve Zemin Kaplamaları Fuarı 14-17 Ocak 2017 tarihleri arasında düzenlendi. 60 ülkeden 1409 katılımcının bulunduğu fuarda Peli Parke, innovatif ürünlerini sektör profesyonelleriyle buluşturdu.

Peli Parquet ahşabın doğallığını mekanlara taşıyor!

Türkiye’nin önde gelen markalarından Peli Parquet ahşabın doğallığını mekanlarınıza taşıyor. Peli Parquet’nin Naturel Collection Afromosia ürünü kullanıldığı ortama büyülü bir görüntü kazandırıyor.

İnşaat sektörü yüzde 6, Peli Parguet yüzde 25 büyüdü!

Peli Parquet’nin 2008’den bu yana düzenli olarak organize ettiği bayi toplantısı 7-10 Aralık tarihleri arasında Pendik Green Park Oteli’nde gerçekleşti. İnşaat sektöründeki son durumu ve 2016 yılının değerlendirmesini yapan Peli Parguet 2017 yılı kampanyaları ve hedeflerini açıkladı.

Mimar Zeynep Fadıllıoğlu'nun koleksiyonu tanıtıldı!

Mimar Zeynep Fadıllıoğlu'nun tasarımıyla hayat bulan 'Nefes' adlı takı koleksiyonu, sosyete ve iş dünyasından ünlü isimlerin katılımıyla Fransız Sararyı'nda tanıtıldı.

Peli Parquet koleksiyonu

Peli Parquet koleksiyonu Peli Parquet koleksiyonu

Bu koleksiyonun özellikle mimarların, mağaza zincirleri olan markaların, evinde ya da ofisinde sıra dışı zeminler görmek isteyen tüketicilerin tercih edebileceği bir ürün grubu olacağını vurgulayan markanın Pazarlama ve Ürün Geliştirme Müdürü Mehmet Karahasanoğlu; “Bir tarzı olan cafe ve restoran gibi mekânlar bu koleksiyonu, hem renkleri hem de yüksek aşınma yüzeyi sayesinde yoğun ayak trafiği olan alanlarda daha uzun ömürlü olması nedeniyle tercih edeceklerdir.” dedi.


DenizBank'tan işbirliği protokolü


DenizBank, Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu (AHEF) ile işbirliği protokolü imzaladı. Yapılan anlaşmayla Türkiye'deki tüm aile hekimleri DenizBank Afili Bankacılık ayrıcalıklarından yararlanabilecek. Aile hekimleri yapılan firma anlaşmaları ile Petrol Ofisi'nden yapılacak akaryakıt harcamalarından Afili Bonus ile yapacakları sarf malzemeleri harcamalarında, Safe Point alarm ve kamera uygulamaları için alacakları hizmetlerde bu indirimlerden yararlanabilecekler.


Bilişimde 23 basamak atladı


Türkiye'nin...