pendik imar durumu

pendik imar durumu

Pendik D-100 Karayolu ile Sahil arasındaki kısma ilişkin hazırlanan imar planı tadilatı askıya çıkarıldı..

Pendik 1/5000 ölçekli imar planı tadilatı askıya çıktı!

Pendik İlçesi, D-100 Karayolu ile Sahil Yolu Arasında kalan kısmına ilişkin itiraz 1/5000 ölçekli imar planı askıda...

Pendik Şeyhli Bölgesi Nazım İmar Planı askıya çıktı!

Pendik İlçesi, Şeyhli Bölgesi Nazım İmar Planına ilişkin 1/5000 ölçekli imar planı askıya çıktı..

Pendik'teki bir alana ilişkin 1/5000 ölçekli imar planı askıda!

İBB tarafından Pendik İlçesi'nde yer alan bir alana ilişkin 1/5000 ölçekli imar planı bugün askıya çıkarıldı..

Pendik'te 1/5000 ölçekli 4 imar planı askıda!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Pendik'te 1/5000 ölçekli 4 imar planı bugün askıya çıkarıldı..

Pendik 1/5000 ölçekli imar planı askıya çıktı!

Pendik Şeyhli Mahallesi, 7304 ada, 3 parsel ile bir kısım tescil dışı alana ilişkin 1/5000 ölçekli plan bugün askıya çıktı..

Pendik'te 5 imar planı tadilatı askıya çıktı!

İstanbul Byükşehir Belediyesi tarafından Pendik İlçesinde yer alan bazı alanlara ilişkin 5 imar planı bugün askıya çıkarıldı..

İnegöl Belediyesi'nden 'İmar Durumu Sorgulama' hizmeti!

Dijital dönüşümde birçok adım atan İnegöl Belediyesi'nin internet sitesi üzerinden İhale Sorgulama, Beyan Bilgileri Sorgulama, İmar Durumu Sorgulama, Bilgilendirilme İsteği, Meclis Gündem Sorgulama, Borç Ödeme gibi işlemler yapabiliyor.

Bağcılar'da imar durumu sorgulaması internetten yapılıyor!

Bağcılar Belediyesi e-belediyecilik uygulamasını başlattı. Böylece vatandaşlar emlak vergisi borcu ödeme, bina, arsa, çevre ve temizlik bildirimi gibi işlemlerini belediyeye gelmeden yapabiliyor.

Kartepe'de 7.2 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Kartepe Belediye Başkanlığı; Uzunbey Mahallesi'nde yer alan imar durumu sanayi alanı vasıflı gayrimenkulü 7 milyon 276 bin 222,20 TL bedel ile satışa çıkardı. 

İmar durumu harcı 2019!

Bir arsaya ait imar durumu belgesi, belediyeye müracaat edilerek alınabiliyor. Bunun için belli oranlarda harç ödenmesi gerekiyor. Peki, imar durumu harcı 2019 ne kadar?

Samsun'da 29.6 milyon TL'ye satılık 4 arsa!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı mülkiyetinde yer alan 4 adat arsayı 29 milyon 634 bin 580 TL bedel ile satışa çıkardı. Satışa konu olan arsaların imar durumu  Akaryakıt ve Servis İstasyonu Alanı olarak açıklandı. 

Mersin'de 3 mahallenin imar durumu düzeltildi!

Mersin’in Tarsus ilçesinde Belediye Başkanı Şevket Can, bazı mahallelerin imar durumunu düzelterek, gelişmesinin önünü açtıklarını dile getirdi. 

Jega alanı nedir?

İmar durumu belgelerinde ve imar planlarında rastlanabilen terimlerden olan JEGA alanı nedir? Jega alanının imar durumu nedir?

İmar durumu belgesi ücreti 2018!

Bir arsaya ait imar durumu belgesini almak için belediyeye ne kadar ücret ödemesi yapılır? İmar durumu belgesi ücreti 2018 ne kadar?

İmar durumu harcı 2018!

2018 yılında tahsil edilecek imar harçları İBB tarafından açıklandı. Peki, 2018'de imar durumu belgesi almak için ne kadar ödeme yapılacak? İmar durumu harcı 2018 ne kadar?

İBB'nin 'Silivri 8 kat imar' açıklamasına Esra Boğazlıyan'dan yanıt!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Silivri KİPTAŞ arazisi imar durumu hakkında açıklama yaptı. İBB, araziye 12 katlı binalar yapılmasıın söz konusu olmadığını, yapılacak projenin  6-8 kat olmasını planlandığını açıkladı. 

Kocaeli'de 19.5 milyon TL'ye 49 yıllığına kiralık arsa!

Kocaeli İli Gebze İlçesi Çayırova Mahallesi'nde yer alan, imar durumu kısmen yol ve sosyal ve kültürel tesis alanı olan arsa 49 yıllığına kiraya verilecek. 

6 soruda imar durumu belgesi!

Bir arsanın imar durumu, üzerinde kaç katlı bir yapı yapılmasına izin verildiği, belediyeden alınacak imar durumu belgesinden görülebiliyor. Peki imar durumu belgesi nereden alınır?  İmar durumu belgesi ücreti 2017 ne kadar? diyorsanız işte yanıtı...

Kocaeli Körfez'de 5.5 milyon TL'ye satılık arsa!

Kocaeli İli Körfez İlçesi Güney Mahallesi'nde yer alan imar durumu sanayi olan arsa 5 milyon 590 bin 665 TL bedel ile satışa çıkarıldı. 

pendik imar durumu

pendik imar durumu pendik imar durumu

Pendik ilçesi sınırları içerisinde D-100 Karayolu ile Sahil arasında kalan kısma ilişkin 1/5000 ölçekli 17 Ekim 2018 tasdik tarihli plan tadilatı İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından bugün askıya çıkarıldı. İmar plan tadilatı bir ay boyunca askıda kalacak. Plan, 21 Ocak 2019 tarihinde askıdan indirilecek.


İmar planı için...