Pendik Residence ne zaman teslim

Pendik Residence ne zaman teslim

Cebeci Grup'un Pendik Residence projesinde metrekare birim fiyatları 6 bin liradan başlıyor. ESD - Pendik'te hayata geçirilmekte olan Cebeci Residence projesi bugün saat 11:00'da satışa çıktı.

Pendik Belediyesi'nden 12.4 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Pendik Belediyesi'ne ait olan gayrimenkul 12 milyon 412 bin 507 bin TL bedel ile satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkulün ihalesi 31 Ocak 2019 Perşembe günü gerçekleştirilecek. 

Pendik'te 13 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Mülkiyeti Pendik Belediyesi'ne ait olan Dolayoba Bölgesi'nde yer alan gayrimenkul 13 milyon 15 bin 485 TL bedel ile satışa çıkarıldı. 

Pendik'te 11.2 milyon TL'ye satılık akaryakıt istasyonu!

Mülkiyeti Pendik Belediyesi'ne ait olan akaryakıt ve servis istasyonu alanı ihaleyle satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkul için 11 milyon 261 bin 680 TL bedel ile satışa çıkarıldı. 

Pendik Batı Mahallesi imar planı değişikliği askıya çıktı!

Pendik İlçesi'ne bağlı Batı Mahallesi 8638 Ada, 7 Parsele İlişkin 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı Değişikliği ve 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Plan Değişikliği askıya çıkarıldı..

Pendik Göçbeyli Mahallesi imar planı askıda!

Pendik İlçesi'ne bağlı Göçbeyli Mahallesi'ndeki bazı parsellerde Nazım İmar Planı Değişikliğine ilişkin 1/5000 ölçekli imar planı askıda..

Pendik'te 22.6 milyon TL'ye satılık 4 arsa!

Mülkiyeti  Pendik Belediyesi'ne ait olan 4 arsa vasıflı gayrimenkul toplamda 22 milyon 692 bin 882 TL bedel ile satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkullerin ihale tarihi 7 Haziran 2018 olarak belirlendi.

Pendik Belediyesi'nden 4.4 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Mülkiyeti Pendik Belediyesi'ne ait olan gayrimenkul 4 milyon 402 bin 848 TL bedel ile satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkulün ihalesi 7 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilecek.

Pendik'te 2.3 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Mülkiyeti Pendik Belediyesi'ne ait olan gayrimenkul 2 milyon 369 bin 304 TL bedel ile satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkulün ihalesi 7 Haziran 2018 tarihinde yapılacak. 

Kurtköy Modern Projesi iletişim!

Lens Grup bünyesindeki Özasr Yapı tarafından hayata geçirilen Kurtköy Modern Projesi İstanbul Pendik İlçesi'ne bağlı Kurtköy Mahallesi'nde yükseliyor. İşte Kurtköy Modern Projesi iletişim bilgisleri...

Satya Yayalar Pendik fiyatları ne kadar?

Satya Yayalar projesi 1+1, 2+1, 3+1 konut seçenekleriyle İstanbul Pendik'te dört blok olarak yükseliyor. Peki Satya Yayalar Pendik fiyatları ne kadar?

Pendik Çamlık Mahallesi imar planı değişikliği askıya çıktı!

Pendik İlçesi'ne bağlı Çamlık Mahallesi'ndeki bir alana ilişkin imar planı değişikliği bugün askıya çıktı..

Kadıköy Büyük Konak Residence ne zaman teslim?

Toplam 67 adet daireden meydana gelen Büyük Konak Residence projesinde fiyatlar metrekare bazında 6 bin dolardan başlıyor. Peki Kadıköy Büyük Konak Residence ne zaman teslim?

Kameroğlu Metrohome Residence ne zaman teslim?

Kameroğlu Metrohome Residence projesi 1.200 daire ve 130 ticari üniteden meydana geliyor. Projede daire fiyatları 271 bin TL'den başlıyor. Peki Kameroğlu Metrohome Residence ne zaman teslim?

Pendik Residence ne zaman teslim Haberi

Pendik Residence ne zaman teslim

Cebeci Grup'un Pendik Residence projesinde metrekare birim fiyatları 6 bin liradan başlıyor


ESD - Pendik'te hayata geçirilmekte olan Cebeci Residence projesi bugün saat 11:00'da satışa çıktı. Metrekare fiyatlarının KDV dahil 6 bin lira olarak açıklandığı proje bölgenin çehresini değiştirecek. Sign of The City Awards'da “En İyi Çok Katlı Konut” kategorisinde birinci seçilen yapının yoğun ilgi görmesi bekleniyor.


31 Mart'a kadar geçerli olacak olan fiyatlarda lansmana özel yüzde 5 indirim fırsatı da sunuluyor. İçerisinde 126 konut bulunan projenin altında Cebeci Grup imzası var. Stüdyodan başlayıp 4+1'e uzanan konut tipleriyle her ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlanan Cebeci Pendik Konutları'nda teslimlerin Ağustos 2016'da yapılması öngörülüyor.


Sabiha Gökçen Havalimanı TEM Bağlantısı'na yakınlığıyla zamandan ekstra tasarruf sağlayan projede özel tasarım bahçe balkonları da yer alacak. Son dönemde...