Pickajet Havacılık Hizmetleri kimin

Pickajet Havacılık Hizmetleri kimin

Pickajet Havacılık Hizmetleri Limited Şirketi Sarıyer'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Avni Akkaya, Ayşe Akkaya ve Nesli Şen Özçelik Özer ortaklığıyla kuruldu.

Pickajet Havacılık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Pickajet Havacılık Hizmetleri Limited Şirketi Sarıyer'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Avni Akkaya, Ayşe Akkaya ve Nesli Şen Özçelik Özer ortaklığıyla kuruldu.

Ist Havacılık Hizmetleri Taşımacılık Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ist Havacılık Hizmetleri Taşımacılık Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi bugün Bakırköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ali Murat Ersoy ve Mustafa Özkan ortaklığında kuruldu.

Point Jet Havacılık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Point Jet Havacılık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Serhat Ekinci ve Tuncay Işık ortaklığında kuruldu. 

Avione Havacılık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Avione Havacılık Hizmetleri Limited Şirketi bugün Bakırköy’de Mehmet Özdemir tarafından 50 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu. 

Ss Havacılık Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

Ss Havacılık Hizmetleri Anonim Şirketi 3 milyon TL sermaye ile bugün Abdullah Kavukcu ve Mehmet Tarakçı imzasıyla kuruldu.

Birlikteyiz Turizm Havacılık Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Birlikteyiz Turizm Havacılık Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi, Başaran Ulusoy ve Mustafa Çobanoğlu Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 300 bin TL sermaye ile 1 Ağustos'ta Bakırköy, Florya'ta kuruldu.

Madem Turizm Havacılık Hizmetleri Nakliye İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Madem Turizm Havacılık Hizmetleri Nakliye İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Bünyamin Yıldız tarafından 50 bin TL sermaye ile 29 Nisan'da Esenyurt, Vetro City Residance'de kuruldu.

Ertem Havacılık ve Turizm Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

Ertem Havacılık ve Turizm Hizmetleri Anonim Şirketi, Recep Kemal Ertem Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL sermaye ile, 13 Kasım'da İstanbul Bakırköy'de kuruldu.

Patron Havacılık ve Turizm Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Patron Havacılık ve Turizm Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, Metin Şentürk tarafından 50 bin TL sermaye ile 6 Eylül'de Gaziosmanpaşa, Karlıtepe Mahallesi, Martıkuşu Sokak 'ta kuruldu.

Capital Trust Uluslararası Havacılık ve Turizm Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Capital Trust Uluslararası Havacılık ve Turizm Hizmetleri Limited Şirketi, Rasoul Taljo tarafından 200 bin TL'lik sermaye bedeli ile 23 Ekim'de Başakşehir, Mall Of İstanbul'da kuruldu.

Çinli 3 havacılık şirketi, Airbus'tan 123 helikopter alıyor!

Çinli 3 havacılık şirketi, Airbus'tan 123 helikopter alıyor. Helikopterler kamu hizmetleri ve de ticari hizmetler başta olmak üzere arama - kurtarma maksadı ile de kullanılacak.

Çelebi Hava Servisi, En İyi Yer Hizmetleri Kuruluşu seçildi!

Türk Hava Kurumu Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, Çelebi Hava Servisi’ni bu yıl da ‘En İyi Yer Hizmetleri Kuruluşu’ seçti. THK Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, 13 ayrı dalda havacılık sektörünün en iyilerinin ödüllendirdi...

AMAC Aerospace Turkey'in tesisine Yetkili Servis Merkezi statüsü verildi!

AMAC Aerospace Turkey’in, havacılık hizmetleri alanına yaptığı hızlı ve başarılı girişten sonra, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki tesisine, Dassault Falcon tarafından ‘Yetkili Servis Merkezi’ statüsü verildi...

Pickajet Havacılık Hizmetleri kimin

Pickajet Havacılık Hizmetleri kimin Pickajet Havacılık Hizmetleri kimin

Pickajet Havacılık Hizmetleri Limited Şirketi Sarıyer'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Avni Akkaya, Ayşe Akkaya ve Nesli Şen Özçelik Özer ortaklığıyla kuruldu.


Pickajet Havacılık Hizmetleri Limited Şirketi konusu: 

Yurt içinde ve yurt dışında bir yerden bir yere yolcu, yük, posta, canlı hayvan ve her türlü ticari veya gayri ticari emtiaya ilişkin tarifeli veya tarifesiz hava taşımacılığı yapmak ve bu amaçla ilgili her türlü faaliyette bulunmak.-Hava taşımacılığı ile ilgili olarak uçak ve diğer hava taşıtları ile bunların motorları, aksam, bilumum teçhizatını, malzemelerini, yedek parçalarını, takım ve danlıklarını satın almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek, ithalatını, ihracatını, pazarlamasını, bayiliğini, mümessilliğini, komisyonculuğunu yapmak, yaptırmak, bunların bakımı için hangar, barınak, park yeri, depo, özel antrepo ve tamirhaneler gibi hava taşımacılığı ve komünikasyonla ilgili her...