pın mimarlık

pın mimarlık

2014 yılında profesyonel mimarlık çalışmalarını sürdüreceği PIN Mimarlık ofisini kuran ve mimari çalışmalarına burada devam eden Fikret Sungay kimdir?

Ebru Ulu kimdir?

Haziran 2014’ten beri PIN Mimarlık’ta çalışan Mimar Ebru Ulu kimdir? Ebru Ulu, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Ebru Ulu..

Pin Bodrum Mimarlık Limited Şirketi kuruldu!

Pin Bodrum Mimarlık Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Bülent Özdemir, Emre Şapcı, Fikret Erdem Sungay ve Salih Küçüktuna ortaklığında kuruldu.

Salih Küçüktuna kimdir?

2014 yılında profesyonel mimarlık çalışmalarını sürdüreceği PIN Mimarlık ofisini kuran Salih Küçüktuna kimdir? Salih Küçüktuna, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı?

Fikret Sungay kimdir?

2014 yılında profesyonel mimarlık çalışmalarını sürdüreceği PIN Mimarlık ofisini kuran ve mimari çalışmalarına burada devam eden Fikret Sungay kimdir?

Ebru Ulu kimdir?

Haziran 2014’ten beri PIN Mimarlık’ta çalışan Mimar Ebru Ulu kimdir? Ebru Ulu, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Ebru Ulu..

Mimarlıkta yenilenen bir anlayış: İşbirliğinin gücü!

İnsan ve tasarım arasındaki derin ilişkileri keşfetmeye odaklanan PIN Mimarlık Ofisi, eğitim, sanat ve teknolojik araçlarla destekledikleri ortak çalışma temelli bir tasarım yaklaşımını benimsiyor.

Pin Mimarlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Pin Mimarlık Hizmetleri Limited Şirketi, Salih Küçüktuna tarafından 20 bin TL'lik sermaye bedeli ile 23 Eylül 2014 tarihinde Sarıyer, Reşitpaşa Mahallesi, Tuncay Artun Caddesi'nde kuruldu.

Alfio Bruna Mimarlık İnşaat Taahhüt şirketi kuruldu!

Alfio Bruna Mimarlık İnşaat Taahhüt Mobilya Turizm ve Prodüksiyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kurdu

Zentura Mimarlık İnşaat şirketi kuruldu!

Zentura Mimarlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kurdu

Kaf Mimarlık Tasarım şirketi kuruldu!

Kaf Mimarlık Tasarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kurdu

Gigo Tasarım Mimarlık şirketi kuruldu!

Gigo Tasarım Mimarlık İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi kurdu

Türkiye Hazır Beton Birliği'nden mimarlık yarışması!

Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB), Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi'nin desteğiyle üçüncü mimarlık yarışmasını düzenliyor

Bina Mimarlık Mühendislik şirketi kuruldu!

Bina Mimarlık Mühendislik Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kurdu

VitrA ve Türk Serbest Mimarlar Derneği işbirliğiyle VitrA Çağdaş Mimarlık Dizisi başlıyor!

VitrA ve Türk Serbest Mimarlar Derneği'nin işbirliğiyle gerçekleştirilen “VitrA Çağdaş Mimarlık Dizisi”nin ilk sergisi Mutluluk Fabrikaları, Mimar Saitali Köknar'ın küratörlüğü ve Pelin Derviş'in koordinatörlüğüyle, 7 Şubat'ta Galeri Işık Teşvikiye'de açı

pın mimarlık Haberi

pın mimarlık

Fikret Sungay, 1996 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. 


1996-2000 yılları arasında GAD Architecture'da Tasarımcı ve Uygulama Yürütücüsü Mimar olarak çalıştı. 2001-2003 yılları arasında bireysel olarak farklı projelerin tasarım ve uygulamalarını yaptı.


2003-2004 döneminde Era Şehircilik ve Mimarlık bünyesinde ulusal ve uluslararası projelerde Tasarımcı Mimar olarak çalıştı. 2004 yılından itibaren UrasxDilekci Mimarlık’ta tasarım, detaylandırma ve uygulama yönetimi alanında faaliyet gösterdi.


Özellikle karma projeler, konut, otel, ofis, alışveriş merkezleri ile yüksek katlı yapılarda uzmanlaştı. 2008 yılında UrasXDilekci Mimarlık’a ortak oldu. 2014 yılında profesyonel mimarlık çalışmalarını sürdüreceği PIN Mimarlık ofisini kurdu.


İletişim bilgileri:

info@pin.web.tr


Tel/Fax +90 212 323 00 07

Mobile 0533 0617547


Reşitpasa Mahallesi, Tuncay Artun Cad.

111/C Sarıyer

34467...