pırlanta erciyes Prestige XL evleri

pırlanta erciyes Prestige XL evleri

Pırlanta Erciyes, konut inşaatlarında ilk kez Eyfel Kulesi benzeri paratoner kullanarak, bir yeniliğe daha imza attı. Özellikle gece saatlerinde ışıl ışıl görüntüsüyle dikkat çeken paratonerler, görsel bir şölen sunuyor...

Ferhat Beluk'tan geleceğin inşaatçılarına altın tavsiyeler!

Pırlanta Erciyes İnşaat Genel Müdürü Ferhat Beluk, ÇÜ Yapı ve Tasarım Kulübü'nün konuğu oldu. Ferhat Beluk, geleceğin mimar ve mühendisleriyle tecrübelerini paylaştı.

Adana Pırlanta İkon'da sona gelindi!

İnşaat sektörünün yenilikçi ve öncü kuruluşlarından Pırlanta Erçiyes'in farklı mimari yapısıyla adından söz ettirecek "Pırlanta Ikon" projesinde sona yaklaşıldı. Kaba İnşaatı biten Pırlanta İkon'un teslimat gününe yaklaşması sebebiyle, kurban kesildi.

Pırlanta Erciyes İnşaat'tan Adana'daki projelere açıklama!

Adana Çukurova Barış Gazetesi'nde yayınlanan Pırlanta Erciyes İnşaat'ın Adana'daki inşaatlarının mühürlenmesi konusunda yaptığı habere Pırlanta Erciyes İnşaat'tan açıklama geldi. İşte o açıklama...

Pırlanta Erciyes İnşaat, Mitsubishi Electric’i tercih etti!

Pırlanta Erciyes İnşaat, Prestij XL Concept ve Venüs Premium projelerinin iklimlendirme sistemleri için dünya devi Mitsubishi Electric’i tercih etti. Pırlanta Erciyes İnşaat, Mitsubishi Electric’in çevreci yaklaşımını konutlarına taşıyor.

Pırlanta Göztepe Kadıköy ev fiyatları!

Pırlanta Göztepe Kadıköy ev fiyatları konum ve alanlarına göre değişiyor. Teslimlerin 2017 yılında gerçekleşeceği proje Bağdat Caddesi'ne 5 dakika uzaklıkta inşa ediliyor.

Pırlanta Göztepe Kadıköy fiyat!

Erkan İnşaat imzası ile yükselen projenin temelleri atıldı. Proje Bağdat Caddesi'ne 5 dakika kadar uzaklıkta bulunuyor. Pırlanta Göztepe Kadıköy fiyat listesi kapsamında 540 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Kadıköy Pırlanta Göztepe ödemeleri!

Toplam 446 tane konutun yer aldığı proje 3 blok şeklinde yükseliyor. Projede Bağdat Caddesi'ne 5 dakika uzaklıkta bulunuyor. Kadıköy Pırlanta Göztepe ödemeleri kapsamında 24 aya kadar vade imkanı sağlanıyor.

Pırlanta Göztepe Kadıköy satılık!

Pırlanta Göztepe Kadıköy satılık daire alanları 62 metrekareden başlıyor. Toplamda 446 adet daire ve 34 adet mağazadan oluşan projenin 2017 yılı içerisinde teslim edilmesi öngörülüyor.

Erkan İnşaat Pırlanta Göztepe fiyat!

Erkan İnşaat Pırlanta Göztepe fiyat listesi dairelerin kat ve planlarına göre değişiyor. 3 blok halinde inşa edilen projede 24 ay vade farksız taksit imkanı ile ödeme yapılabiliyor.

Fikirtepe Pırlanta Göztepe adres!

Fikirtepe Pırlanta Göztepe adres bilgilerine göre proje, İstanbul - Kadıköy Fikirtepe Mahallesi'nde hayata geçiriliyor. Satışları devam eden projede 446 daire ve 34 mağaza bulunuyor.

Kadıköy Pırlanta Göztepe ulaşım!

Kadıköy Pırlanta Göztepe ulaşım bilgilerine göre proje, Bağdat Caddesi'ne 5 dakika uzaklıkta bulunuyor. Daire fiyatları 540 bin TL'den başlangıç gösteren proje 3 blok halinde yükseliyor.

Pırlanta Göztepe Fikirtepe satılık!

Pırlanta Göztepe Fikirtepe satılık daire alanları 62 metrekare ile 290 metrekare arasında değişiyor. Banka kredisi veya firma bünyesinde kredi ile ödeme yapılabilen projede satışlar devam ediyor.

Fikirtepe Pırlanta Göztepe iletişim!

Fikirtepe Pırlanta Göztepe iletişim için 0216 505 04 34 telefon numarasından satış ofisi ile görüşebilirsiniz. Toplam 446 daire ve 34 mağazadan oluşan projede teslimlerin 2017 yılında yapılması planlanıyor.

pırlanta erciyes Prestige XL evleri

pırlanta erciyes Prestige XL evleri pırlanta erciyes Prestige XL evleri


Pırlanta Erciyes Şirketler Grubu Genel Müdürü Ferhat Beluk, Prestige XL Projesine ait iki blokta kullandıkları ve Eyfel Kulesi’nin bir minyatürünü andıran yapının tesadüf olmadığını belirterek, "Şirket olarak hiç yapılmayanı ya da yapılamayanı yapmak gibi bir alışkanlığımız var. Bir şeyi ilk kez yapıyor olmak bize ayrıcalık katan en önemli değerlerin başında geliyor" dedi.


Sektördeki tüm yenilikleri yakından takip ederek bunları Adana’daki konut inşaatlarına taşıdıklarını anlatan Ferhat Beluk, şunları kaydetti:


"Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çekmeyi amaçlayan bu çalışmalarımız fark ediliyor. Böylesine güzel her yeniliğimizi konut projelerimizde standartlarımız arasına dahil ediyoruz. Biz şunu istiyorduk; bizim inşaatlarımız kapısındaki tabelasına bakılmadan Erciyes İnşaat ürünü olduğu belli olsun. Bunu da başardığımıza inanıyorum. Aldığımız olumlu tepkiler, bizi tüm dünyadaki yenilikleri Adana’ya daha fazla taşıma konusunda teşvik ediyor....