Rengum İnşaat genel müdürü

Rengum İnşaat genel müdürü

Safa Öktem 20 Ağustos 2007 tarihinden itibaren Öztürk Group şirketlerinden Regnum'un Genel Müdürü olarak görevine başladı.

TAV İnşaat’tan 'borç' açıklaması!

TAV İnşaat Genel Müdürü Ümit Kazak, ‘TAV İnşaat’ta borç gerilimi devam ediyor’ başlıklı haberlerle ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, ''Bankalarla görüşmeler ve alacak davalarımız sürüyor'' ifadeleri kullanıldı.

Alacalı İnşaat kapasitesini iki katına çıkaracak!

Alacalı İnşaat Genel Müdür Yardımcısı Doyranlı, "2019 yılı ve sonrasında kapasitemizi iki katma çıkarmayı hedefliyoruz. Fark yaratma gücümüzü, çok katlı konut ve lojistik depo binalarını hızlı, ekonomik ve depreme yüksek dayanımlı anahtar teslimi hizmeti vererek göstereceğiz." dedi...

Al Mejhar İnşaat Genel İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Mejhar İnşaat Genel İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Maher Alslıman tarafından kuruldu. 

Omran İnşaat lüks konut üretiminde marka olacak!

Omran İnşaat Genel Müdürü Ergin Bayram, konut sektöründe gelecek planları hakkında konuştu. Lüks segment konut üretiminde marka olmayı planladıklarını söyleyen Bayram, Türkiye’de kalıcı olarak yatırım yapmaya devam edeceklerini açıkladı.

Çengelköy'e markalı konut üreticilerinin ilgisi arttı!

Omran İnşaat Genel Müdürü Ergin Bayram, Çengelköy'ün sahip olduğu eski yapı stokunu daha nitelikli ve yeni yapı stoku ile değiştirme sürecinde olduğunu ifade etti. 

Markalı konut geliştiricilerinin Çengelköy'e ilgisi arttı!

Omran İnşaat Genel Müdürü Ergin Bayram, Çengelköy'ün yapı stokunun değişme sürecinde olduğunu söyledi. Bayram, markalı konut geliştiricilerinin bölgeye olan ilgisinin arttığını açıkladı.

Siyana Grup İnşaat Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Siyana Grup İnşaat Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Sıavash Karımı ve Hamıd Karımı ortaklığında kuruldu. 

Sps Grup İnşaat Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sps Grup İnşaat Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Shahram Hajıbabaeımahallatı tarafından kuruldu. 

MS Mega Yapı İnşaat'dan Altınok Öz'e ziyaret!

MS Mega Yapı İnşaat Genel Müdürü Murat Baytan, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü ziyaret etti.

İntema İnşaat genel kurul toplantı bildirisini yayınladı!

İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri ve Pazarlama A.Ş Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı yazılı açıklamada genel kurul toplantı bildirisini yayınladı.

Omran İnşaat'tan 2 yeni proje geliyor!

Türkiye pazarında büyüme kararı alan Omran İnşaat Genel Müdürü Ergin Bayram, konut sektöründe emin adımlarla ilerleyerek yeni projeler inşa edeceklerini söyledi.

3. havalimanı için ev arayışı başladı!

İstanbul'da hayata geçirilen 3. havalimanı ile Kemerburgaz ile Göktürk'e olan ilgi arttı. Gül İnşaat Genel Müdürü Yüksel Günver, "Havaalanı çalışanlarının havaalanına en yakın gelişmiş bölge olarak Göktürk ve Kemerburgaz’ı araştırmaya başladıklarını" ifade etti.

Utopya Turizm İnşaat genel kurul toplantı sonucunu yayınladı!

Ütopya Turizm İnşaat tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Utopya Turizm İnşaat genel kurul toplantı sonucunu yayınladı.

Rengum İnşaat genel müdürü

Rengum İnşaat genel müdürü Rengum İnşaat genel müdürü

1992 yılında LPG sektöründe bulunan Pet-Gaz şirketinde Mali İşler Sorumlusu olarak çalışma hayatına başlayan Safa Öktem, Öztürk Group şirketlerinden Opet Petrolcülük A.Ş.'de, sırasıyla Muhasebe Müdürü, Yönetim Kurulu Üyesi (Mali) ve Denetim Kurulu Üyesi görevlerinde bulundu. Üniversite eğitimini Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde tamamlayan, profesyonel yaşamında da özellikle SAP ve mali konulu pek çok eğitime katılan Safa Öktem, Opet'teki mevcut görevlerinin yanı sıra SAP Proje Yöneticiliği yaptı.

Koç grubu ile Opet ortaklık görüşmelerinde de görev alan Safa Öktem evli ve 2 çocuk...