Residence Inn Deluxia satış ofisi

Residence Inn Deluxia satış ofisi

Residence Inn Deluxia ön satışları başladı. Teknik Yapı imzasını taşıyan proje Bahçeşehir Gölet manzarasına, AVM'lere ve 3. Havalimanı'na yakın konumu ile dikkat çekiyor. 

Residence Inn Deluxia ödeme koşulları!

Residence Inn Deluxia ödeme koşulları haberimizde yer alıyor. İstanbul Havalimanı'na yakın konumu ile dikkat çeken Residence Inn Deluxia'da satışlar devam ediyor. 

Residence Inn Deluxia ödeme planı!

Residence Inn Deluxia ödeme planı hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. Ön satışların yapıldığı proje Teknik Yapı tarafından yükseliyor. 

Residence Inn Deluxia kampanya detayları!

Residence Inn Deluxia kampanya detayları haberimizde yer alıyor. Proje 3. havalimanına yakın konumuyla dikkat çekiyor.

Residence Inn Deluxia ön satış!

Residence Inn Deluxia ön satışları başladı. Teknik Yapı imzasını taşıyan proje Bahçeşehir Gölet manzarasına, AVM'lere ve 3. Havalimanı'na yakın konumu ile dikkat çekiyor. 

Residence Inn Deluxia Bahçeşehir ön satışta! Yeni proje!

Residence Inn Deluxia projesi Teknik Yapı tarafından İstanbul Bahçeşehir'de hayata geçiriliyor. Kattan satış avantajı sunulan proje lansman öncesi alıcılarını bekliyor..   

Deluxia Park Residence'ta yüzde 0.98 faiz fırsatı!

Teknik Yapı imzası ile Anadolu Yakası'nda yer alan Kartal ilçesinde yükselen Deluxia Park Residence'ta yüzde 0.98 faiz fırsatı ile ev sahibi olunabiliyor..

Deluxia Park Residence'da efsane kampanya 2018!

Teknik Yapı imzası ile yükselen Deluxia Park Residence'da efsane kampanya başladı. Projede 66 aya kadar vade farksız taksit imkanı sunuluyor. 

Teknik Yapı'dan efsane kampanya! Deluxia Park'ta 100 ay 0 faiz!

2019 yılında konutların teslim edilmesi planlanan Deluxia Park Residence'ta 100 ay 0 faiz ile 2 bin 326 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olunabiliyor..

Residence Inn By Marriott, Cubes Ankara’da açılacak!

Ankara'da hayata geçirilen Cubes Ankara projesinin otel bölümü için dünyanın prestijli otel zincirlerinden Marriott International’ın Residence Inn By Marriott markası ile anlaşıldı.

Deluxia Park Residence'ta 20 bin 595 TL'den başlayan peşinat!

Deluxia Park Residence projesi Teknik Yapı imzasıyla yükseliyor. Projede 20 bin 595 TL'den peşinatla ya da 60 ay sıfır faizle konut sahibi olunabiliyor...

Deluxia Park Residence'ta 3 bin 963 TL'den başlayan taksitler!

Deluxia Park Residence projesi Teknik Yapı tarafından İstanbul Kartal'da inşa ediliyor. Projede ödeme kampanyaları devam ediyor...

Deluxia Park Residence ödeme seçenekleri!

Deluxia Park Residence projesi İstanbul Kartal'da inşa ediliyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 15 indirim sağlanıyor...

Deluxia Park Residence fiyatları 2017!

Deluxia Park Residence fiyatları 2017 kapsamında daireler 411 bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede cazip ödeme seçenekleri sunuluyor...

Residence Inn Deluxia satış ofisi Haberi

Residence Inn Deluxia satış ofisi

Residence Inn Deluxia projesi Bahçeşehir 1. Kısım'da Akbatı Avm yakınında hayata geçiriliyor. 2015 yılında otel olarak inşa edilmeye başlanan proje daha sonra konut projesine çevrildi.


Ön satışların yapıldığı Residence Inn Deluxia projesinde teslimlerin ise 18 ay içinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Teknik Yapı tarafından yükselen proje Bahçeşehir Gölet'e , AVM'lere ve 3. Havalimanı'na yakın konumda bulunuyor. 


Kaba inşaatı tamamlanan Residence Inn Deluxia projesinde toplamda 164 konuta yer veriliyor. Projedeki daire tipleri 1+0'dan 3+1'e kadar değişiyor. 

Peşin alımlarda yüzde 20 indirim uygulanan Residence Inn Deluxia'da yüzde 25 peşinatta kalan bedel 10. ve 20. aylarda yüzde 10 ara ödemeyle tamamlanıyor. Kalan daire bedeli ise firma bünyesinde kredi ile 60 ay 0,98 faizle ödeniyor. Ayrıca kişiye özel ödeme planları oluşturuluyor. 

Sosyal alanları arasında fitness ve havuzun...